AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από janis3 » Κυρ 07 Απρ 2013, 14:22

Εικόνα
Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

Άβαταρ μέλους
19(F)80
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 16:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από 19(F)80 » Κυρ 07 Απρ 2013, 14:25

kranofilos έγραψε:
songogu10 έγραψε:
aekole έγραψε:μπράβο ατρομηταίοι περιστέρι περηφάνια διαφορετικότητα και τα αρχίδια μας κουνιούνται
τι φταινε οι ατρομηταιοι ρε φιλε ?? πλακα μας κανεις??
oute giouxa den akoustike gia to katafanestato stisimo tis omadas tous.
i monadiki tous antidrasi itan to xeirokrotima ston simerino gamia tous k prwin paixti tous tato.
i leksi Ligoi einai mikri gia omada kai filous (giati lao de nomizw na exei) tou peristeriou.
tha forages to kranos mprosta apo tin tv gia auto den tha akouges ti ginete....vlaka...apo tin wra pou mpeike to goal mexri to telos tou agona epefte kraximo k giouxa otan eixan oi paixtes mas tin mpala....k sunexistike k meta eksw apo to gipedo...
West Side Boys

Άβαταρ μέλους
19(F)80
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 16:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από 19(F)80 » Κυρ 07 Απρ 2013, 14:30

tsakBam10 έγραψε:bravo peristeriotes eiste megaloi..........
esu to idio tha egrafes k as nikagame.... :eme
West Side Boys

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από effenberg7 » Κυρ 07 Απρ 2013, 15:19

εγω πιστευω πως για το στησιμο ενος παιχνιδιου δεν "πιανονται "και οι 2 ομαδες αλλα η οι διαιτητες μπορει ο προπονητης μιας ομαδας η μπορει καποιοι παιχτες μεμονομενα...αυτο το λεω για αυτους που λενε οτι αν ηταν στημενο το ματς τοτε ειναι καλοι ηθοποιοι και των 2 ομαδων.ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ...αν εγινε κατι ειναι αδικο για καποιες μαλακιες της διοικησης του προπονητη η ακομα και των παιχτων να τα βαζετε με τους οργανωμενους λες και εχουν και αυτοι συμμετοχη...αν ξερετε κατι στα σιγουρα τοτε πειτε το και σ αυτους να κραζουν ακομα περισσοτερο...αν δεν ξερετε τιποτα και κανετε εικασιες τοτε καλυτερα να κανετε τουμπεκι γιατι σας το ξαναπα η ζωη ειναι μια πουτανα ροδα που γυριζει...
feelin' frisky?

OnlyAris
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 30 Αύγ 2011, 16:03

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από OnlyAris » Κυρ 07 Απρ 2013, 15:44

Είμαι ο Χαϊβάνα_κλαμπ και χτες πρωτοτύπησα! Άνοιξα τόπικ αγώνα που είχε λήξει για να δείξω πόσο ψαγμένος είμαι στους εξίσου δύσκολους συνφωρουμήτες. Μάλιστα παρομοίασα το ματς με ένα επίσης στημένο-σκηνοθετημένο που είχε κριθεί στο 92'.

Είμαι ένας απ΄τους νταήδες που πάτησαν thanks/σχολίασαν στο τόπικ αυτό και δηλώνω περήφανος για τη πράξη αυτή.
Παρ' όλα αυτά στη κόκκινη του Ισπανού ξεκίνησα να σιγοτραγουδώ το αγαπημένο μου "Εκεί, εκεί..." ή σηκώθηκα απ΄τη καρέκλα και φώναξα δυνατά να με ακούσουν όλοι οι άσχετοι στη καφετέρια "Σας το είπα μάγκες, τα σκουλήκια δεν είναι ικανά να στήσουν."
Επίσης, στο δοκάρι του Σουμπίνιο άρχισα να γλυκοκοιτάω τον διπλανό συνοπαδό μου και τρίβαμε κι οι δυο τα χέρια μας...
Τέλος, είναι πολύ πιθανό να πατήσω ειρωνικό thanks στο ποστ του πουθενά του OnlyAris μιας που είμαι τόσο δύσκολος.


ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΡΕ
ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ SUPER3

argosxolos
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 22:45
Has thanked: 123 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από argosxolos » Κυρ 07 Απρ 2013, 15:47

e mwre mlk effenberg twra ki esy otan ekatse o kokkalhs na xasei apo thn leivadia toy lemonh gia na meinei o kompoths pes pws egw eimai malakas poy to lew avava giati den exw apodeikseis

re den yparxei ka8arh omada sto epaggelmatiko podosfairo as to paradextoyme oloi mas gia tis omades MAS prwton kai kyrion

p.s skoylhkia synexizete naste gia gelia...
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΥΟ

Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από janis3 » Κυρ 07 Απρ 2013, 15:49

argosxolos έγραψε:e mwre mlk effenberg twra ki esy otan ekatse o kokkalhs na xasei apo thn leivadia toy lemonh gia na meinei o kompoths pes pws egw eimai malakas poy to lew avava giati den exw apodeikseis

re den yparxei ka8arh omada sto epaggelmatiko podosfairo as to paradextoyme oloi mas gia tis omades MAS prwton kai kyrion

p.s skoylhkia synexizete naste gia gelia...
Eυχαριστούμε,αντε στην τρύπα σου τώρα
Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

argosxolos
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 22:45
Has thanked: 123 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από argosxolos » Κυρ 07 Απρ 2013, 15:51

den kryvomai apo kanenan wannabe lymperopoule(diafhmish loux)
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΥΟ

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από effenberg7 » Κυρ 07 Απρ 2013, 16:11

argosxole τον χαρακτηρισμο θα στον επιστρεψω γιατι δεν εχω ορεξη μεσημεριατικα να σε στολισω..οταν εισαι βλακας εισαι βλακας...οταν σου λεγαν οι δικοι μου οτι εκατσες τοτε με Ολιζαντεμπε να χασεις πως σου φαινοταν???ειχαν δικιο λογικα ε???δεν σε πειραζε καθολου???αντε παιξε παραπερα τωρα και αλλη φορα αν δεν καταλαβαινεις ενα ποστ τι θελει να πει απλα προσπερασε το ,η τουλαχιστο κοψε τους χαρακτηρισμους που ειναι σημα κατατεθεν σου...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος effenberg7 την Κυρ 07 Απρ 2013, 16:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
feelin' frisky?

straw_bulldog
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 01:30
Has thanked: 94 times
Been thanked: 7 times

Re: AΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ 0-1 | 6/4/2013

Δημοσίευση από straw_bulldog » Κυρ 07 Απρ 2013, 16:15

emeis eimaste gia gelia,eno eseis den eiste pou apo xthes mas exete zalisei ta arxidia gia to kolopaixnido auto..k afou thes na paradextoume oloi gia tis omades mas,ksekina me tin dikia sou kai ase ton ARI stin isixia tou..alla toso polu sas etsoukse i kolara...pou na meinoume kiolas ti tha ginei..vgikate oloi na vgalete to komplex sas an to stisame i oxi...provlima mas kai magkia mas oti kai na kaname...ante kante mas tin xari malakes...

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 153 επισκέπτες