ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Πέμ 17 Οκτ 2013, 17:52

SoMeOnE_7 έγραψε:δε νομίζω έχω ξανασυμμετάσχει σε παντρολλική πορεία διαμαρτυρίας για άδικο μπανάρισμα.

Είχε ξεκίνησει από το tifon palace μέχρι το εγγραφές νέων μελών..

Δεν είχαμε κάνει κύμα συμπαράστασης για τον klad? για τον Larry? για την πραγματικά άδικη επίθεση του κούρβα στον egio με το αβατάρ?
Για τον klad μέχρι κι ο κούρβας παίζει να είχε συμμετάσχει στις πορείες και τις κινήσεις αλληλεγγύης...
Είχε βάλει το φουλφέις του, πήρε και μια ντουντούκα για να δίνει συνθήματα, εκμεταλλευόμενος το γεγονός ότι δεν κανείς δεν γνωρίζει την ταυτότητά του (σαν τον πήτερ πάρκερ ένα πράγμα) και νόμιζε ότι ήταν ούλτρας...
Θυμάμαι μάλιστα που τον ξαναείχε βάλει στο φόρουμ άντερκοβερ σαν 4dalk, αλλά τον πήραν χαμπάρι οι ξένες δυνάμεις του ούλτρασ-τίφο και αναγκάστηκε να τον σβήσει για να το παίξει και καλά ότι πατάσσει την εγκλικουρβικότητα.

Για τον αίγιο έχεις δίκιο, λογικά και για το Λάρυ που από τις πολλές μαλακίες το παιδί ακόμα βαράει παλαμάκια, αλλά κι οι δύο οπαδικά σου είναι αδιάφοροι, οπότε έδρασες εκ του ασφαλούς. (καλά για το λάρυ οι οπαδικές του προτιμήσεις παίζει να αφήνουν αδιάφορο ακόμα και τον ίδιο...)

Που ήσουν σάμουαν όταν έτρωγε αβέρτα τα μπαν ο ιορδάνιζ κι όταν προφυλακίστηκε άδικα ο γουεστσάιντ; Όταν ο κούρβας εξαπέλυε τη μοχθηρότητά του απέναντι στον Άγγελο, και τι έκανες στα 2 μπαν που έφαγα εγώ; Πως αντέδρασες όταν ο κουρβισμός έβγαλε εκτός συστήματος τον iraultra; Που είσαι τώρα που ο καημένος ο γιαγκούσης βρίσκεται έγκλειστος σε ένα σκοτεινό, μουχλιασμένο κελί στις φυλακές ανηλίκων, πρόθυμος να κάνει ό,τι του ζητήσει ο Θεός, για να γλυτώσει την απομόνωση;

Αφιερωμένο το τραγούδι για'σένα σάμουαν...

phpBB [video]

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 17 Οκτ 2013, 19:20

ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΜΑΖΙ ΧΑΡΑΞΑΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΤΕΡΙΖΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΥΡΒΑ ΝΑ ΣΦΥΡΙΖΕΙ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΛΙ ΤΟΥ!
ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΔΕΝ ΦΥΛΑΚΙΖΟΝΤΑΙ

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΤΜΙΝ

ΚΑΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΜΙΝ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΥΜΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΙΚΑΙΩΣΗ

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ 11880 (ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΦΑΓΕΣ ΡΕΕΕεε??????)

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΑΛΛΥΛΕΓΓΗΟΙ ΣΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΙΓΗΣΑΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ

ΤΑ ΛΑΜΠΑΤΕΡ ΑΝΑΨΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΒΗΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΕ ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ-ΤΟ ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ

ΚΟΥΡΒΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΟΤαν μια μερα θα σε ρωτησει για τα αδικα τα μπαμ?

VENCEREMOS ΑΔΕΡΦΙΑ-ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 17 Οκτ 2013, 19:34

Irlandos 1 έγραψε:Που είσαι τώρα που ο καημένος ο γιαγκούσης βρίσκεται έγκλειστος σε ένα σκοτεινό, μουχλιασμένο κελί στις φυλακές ανηλίκων, πρόθυμος να κάνει ό,τι του ζητήσει ο Θεός, για να γλυτώσει την απομόνωση;
ιρλανδε εισαι δαχτυλος σκοτεινων δυναμεων αποκαλυφτηκες ρεεεεεεεεεεεε α ρε φακιδομυτη ιρλανδε χΑΜΟΥΡΗ μεχρι και τοπικ του εκανες ε? εισαι με το αλλο ακρο και θα το πληρωσεις! υθα μας βρεις μπροστα σου φακιδομυτη
τα λαμπατερ αναψανε και θα σας καψει η λαμψη τους!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

isoutin21

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από isoutin21 » Παρ 18 Οκτ 2013, 02:31

no passaran έγραψε:
Irlandos 1 έγραψε:Που είσαι τώρα που ο καημένος ο γιαγκούσης βρίσκεται έγκλειστος σε ένα σκοτεινό, μουχλιασμένο κελί στις φυλακές ανηλίκων, πρόθυμος να κάνει ό,τι του ζητήσει ο Θεός, για να γλυτώσει την απομόνωση;
ιρλανδε εισαι δαχτυλος σκοτεινων δυναμεων αποκαλυφτηκες ρεεεεεεεεεεεε α ρε φακιδομυτη ιρλανδε χΑΜΟΥΡΗ μεχρι και τοπικ του εκανες ε? εισαι με το αλλο ακρο και θα το πληρωσεις! υθα μας βρεις μπροστα σου φακιδομυτη
τα λαμπατερ αναψανε και θα σας καψει η λαμψη τους!
ψαλτη ζεις τους δεξιους γ@μει2ς...

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες