ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 01:44

Ρε ημίθεε απέναντι στη βαζέλα γκολ στο 90 0-1 και καληνύχτα, θεωρείς ότι θα έπρεπε να κάνουμε τι ρε φίλε?

Να πίνουμε τσάι ρίχνοντας μέσα κύβους ζάχαρης και στη φάση του μητρογλίνιο να βαρέσουμε παλαμάκια φωνάζοντας "μπραβόου, μπραβόου" ...!!!

Οι στόχοι είναι αυτοί όπως του έγραψε ο εφε...
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Άβαταρ μέλους
ultra13style
Δημοσιεύσεις: 1982
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2011, 23:24
Has thanked: 48 times
Been thanked: 1 time

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από ultra13style » Δευ 04 Νοέμ 2013, 11:24

effenberg7 έγραψε:με λιγη ευνοια της τυχης γιατι οχι στους 8 ????αν περασουμε ως τριτοι στο γιουροπα τοτε σιγουρα αν δεν παω στους 8 και μετα με λιγη τυχη στους 4 παλι αποτυχια...

αραξε μεγαλε.ο γαυρος εισαι,οχι η μαντσεστερ.
μου πηρατε δυο διπλα σε κατι καφενεια και μου την ειδατε ευρωπαιοι.
τα παιδια της εφταρας θα ειστε παντα ;-)
ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΩ

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από effenberg7 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 11:36

εσυ καποτε πηγαινες στους 4 μετα μαζευες 4 αρες 5αρες και αποκλεισμους απο καφενεια και τωρα δεν βγαινεις καθολου αυρωπη...καιροι ειναι αυτοι αλλαζουν..μπορει και οχι βεβαια...θα δειξει ο χρονος... αραχτος ειμαι απλα ειμαι λιγο αισιοδοξος... ;-)
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από MORBID 13 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 11:38

μπραβο στους μικρους οσο για τον γαβρο ε ενταξει εχει σε μεγαλη φορμα τον μητρογλου και σκοραρε ξανα . θα πω κατι για τον κοσμο χιλια μπραβο χειροκροτησαν δειχνοντας πως αγκαλιαζουν την ομαδα και την προσπαθεια που γινεται και ακομα ποσο συνειδητοποιημενοι ειμαστε τελικα ειδαμε να τα δινουν ολα αλλα δυστυχως να μας τιμωρει η μπαλα μετα τα 2 απιστευτα χαμενα τετ α τετ ετσι ειναι ομως το ποδοσφαιρο , δε ξερω γιατι οι γαβροι το βλεπετε φυσιολογικο τη τοση αστυνομευση πιο πολυ ματατζηδες και απ το πολυτεχνειο ασε που παραλιγο ο κερατας ο σαββας να φωναξει και τη νασα
The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από effenberg7 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 11:45

οταν εχεις ξαναδει παρομοια πραγματα τα θεωρεις φυσιολογικα...μακαρι να μην υπηρχε κανενας μπατσος στο γηπεδο και μακαρι να ειμασταν τοσο εξυπνοι(γιατι ολοι χαλβαδες ειμαστε) να υπηρχαν και φιλοξενουμενοι οπαδοι στα γηπεδα...αλλα ας κοιταξουμε την πραγματικοτητα...οταν καθε χρονο τα κανω πουτανα σε ενα γηπεδο τι περιμενετε??.να με αφηνουν να αλωνιζω??μην εξισωνεστε με τους παραγοντες και τα αρμοδια οργανα του πρωταθληματος..απλα προσαθηστε να μπειτε στην σκεψη τους...η οποια ειναι τελειως αντιθετη με την δικη μας...
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από MORBID 13 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 11:51

πραγματικα εχω παει σε πολλα ντερμπυ και καποτε που μασταν και οι 2 μεσα προχθες δε φανταζεσε τι επαιζε δε το λεω ειλικρινα για να πουλησω μουρη ηταν απιστευτο . βεβαια εδω και μηνα ακουγονταν τοσα πολλα που ισως να το δικαιολογει απλα θα ηθελα την διοικηση λιγο να παταει ποδι οχι για να αλωνιζουμε πραγματικα αλλα για αξιοπρεπεια
The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 11:55

ultra13style έγραψε:αραξε μεγαλε.ο γαυρος εισαι,οχι η μαντσεστερ.
μου πηρατε δυο διπλα σε κατι καφενεια και μου την ειδατε ευρωπαιοι.
τα παιδια της εφταρας θα ειστε παντα ;-)

Ο καθένας μπορεί να δει τα πράγματα όπως θέλει για να βγάλει το συμπέρασμα που τον βολεύει.

Την 7αρα την λουστήκαμε, τη βάλαμε στο κώλο μας και προχωρήσαμε. Δε πρόκειται να σβηστεί όπως δε πρόκειται να σβηστούν και κάτι 6άρες που είχατε αρπάξει και εσείς παλιότερα. Με αυτό λοιπόν τι? θα είσαι πάντα το παιδί της 6αρας? Κάπου λοιπόν υπάρχει αντίφαση σε αυτά που γράφεις.

Καφενεία όλοι μας έχουμε τύχει...άλλες φορές τα κερδίσαμε και άλλες φάγαμε στραπάτσο...Ελα όμως που εκτός από τα μεγαθήρια υπάρχουν και αυτά στις κληρώσεις! Τι να κάνουμε δηλαδή? να πούμε "ρε μαλάκα πλατινί χαλάρωσε λιγο το βυζάκι σου και κλήρωσε μας σε όμιλο με μπάρτσα, μπαγερν και μαντσεστερ γιατί γουστάρουμε να μη κερδίζουμε ούτε κόρνερ.?!"
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από effenberg7 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 12:00

ALVAREZ έγραψε:πραγματικα εχω παει σε πολλα ντερμπυ και καποτε που μασταν και οι 2 μεσα προχθες δε φανταζεσε τι επαιζε δε το λεω ειλικρινα για να πουλησω μουρη ηταν απιστευτο . βεβαια εδω και μηνα ακουγονταν τοσα πολλα που ισως να το δικαιολογει απλα θα ηθελα την διοικηση λιγο να παταει ποδι οχι για να αλωνιζουμε πραγματικα αλλα για αξιοπρεπεια
ναι δεν αντιλεγω οτι ηταν παραλογο το ολο σκηνικο και εχεις δικιο και στα υπολοιπα απλα οσο να ναι εχουμε συνηθισει τετοιες μπατσοκρατειες σε ντερμπυ...ειτε λεωφορο ειτε σεφ ειτε τουμπα κλπ...απλα αυτα ας κατσουμε να τα σκεφτουμε ολοι μας που παιζουμε πολλες φορες (ειτε ηθελημενα ειτα αθελα μας) τα παιχνιδακια του τουιτερακια, του χοντρου , του βλακοσαββα ,του ιβαν κ.ο.κ.
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
ultra13style
Δημοσιεύσεις: 1982
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2011, 23:24
Has thanked: 48 times
Been thanked: 1 time

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από ultra13style » Δευ 04 Νοέμ 2013, 12:04

SoMeOnE_7 έγραψε:
ultra13style έγραψε:αραξε μεγαλε.ο γαυρος εισαι,οχι η μαντσεστερ.
μου πηρατε δυο διπλα σε κατι καφενεια και μου την ειδατε ευρωπαιοι.
τα παιδια της εφταρας θα ειστε παντα ;-)
Καφενεία όλοι μας έχουμε τύχει...άλλες φορές τα κερδίσαμε και άλλες φάγαμε στραπάτσο...Ελα όμως που εκτός από τα μεγαθήρια υπάρχουν και αυτά στις κληρώσεις! Τι να κάνουμε δηλαδή? να πούμε "ρε μαλάκα πλατινί χαλάρωσε λιγο το βυζάκι σου και κλήρωσε μας σε όμιλο με μπάρτσα, μπαγερν και μαντσεστερ γιατί γουστάρουμε να μη κερδίζουμε ούτε κόρνερ.?!"

τα τελευταια χρονια σε παει πολυ ομως το μπαλακι.εμενα μου καθοταν μπαρτσελονα τις εποχες που κατηφοριζε το καμπ νου και εσυ τσιμπας μπενφικα που δεν μπορει να σταυρωσει φαση της προκοπης στην εδρα της.
τελος παντων,αυτα πιο πολυ υποθετικα ειναι και για να χουμε να λεμε.
τις κληρωσεις εσυ τις κανεις ευκολες η δυσκολες..
ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΩ

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11 19:30

Δημοσίευση από effenberg7 » Δευ 04 Νοέμ 2013, 12:08

μην μπαινεις σε τετοιο τρυπακι γιατι θα σου απαντησει κανεις οτι εμεις παιζαμε προημητελικα με γιουβεντους και ολα τα αστερια της και εσυ με λεγκια...μετα θα μου απαντησεις εσυ οτι την επομενη χρονια απεκλεισες την γιουβε στους 16 κι εγω θα σου πω οτι ειχε ερθει χωρις ζινταν κλπ....μην ανοιγουμε τετοια κουβεντα γιατι οντως δεν θα βγαλει πουθενα...αυτος ειναι ο παραγοντας τυχη η η ικανοτητα του να βγεις πρωτος η δευτερος σε αλλες περιπτωσεις κλπ...ο καθενας εχει κανει τα δικα του και προχωρα με την αναλογη "περιουσια" που εχει μαζεψει ...
feelin' frisky?

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 183 επισκέπτες