ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Πέμ 17 Απρ 2014, 13:40

S.C. έγραψε:XINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Χύνω....

Χύνεις που χύνεις, τουλάχιστον χύσε σωστα. :lol:
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Άβαταρ μέλους
Independent 13
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Τετ 11 Ιούλ 2012, 23:34
Has thanked: 3 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από Independent 13 » Πέμ 17 Απρ 2014, 13:43

SoMeOnE_7 έγραψε:
S.C. έγραψε:XINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Χύνω....

Χύνεις που χύνεις, τουλάχιστον χύσε σωστα. :lol:
ξινο? :ti leei :ti leei :ti leei
in our world Shamrock is the God

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Πέμ 17 Απρ 2014, 13:45

σωστός δεν πήρα το ενδεχόμενο να γράφει greeklish.

Ας μας το ξεκαθαρίσει ο S.C πρώτα :mpa
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

les na vreksei

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από les na vreksei » Πέμ 17 Απρ 2014, 13:49

xunoooo xunooooooo

fwnakse h xuna ston xunoooo


etsi paei gauroi,eidika gia sas to xarika to xtesino.exete kanei polla me kokali kai marinaki,pou mia 20etia prepei na sas pernane prionokordela gia na ksexastoun

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης μίλησε για υποδειγματική συμπεριφορά των οπαδών του Ολυμπιακού στην αποστολή του Παναθηναϊκού. "Η υποδοχή Παναθηναϊκού στο Καραισκάκη ήταν υποδειγματική. Διδάξαμε ήθος. Το παραδέχτηκαν ακόμη και οι παράγοντες του Παναθηναϊκού .Ήμουνα εκεί. Το ελληνικό ποδόσφαιρο κέρδισε από αυτή την υποδοχή" είπε ο πρόεδρος του Ολυμπιακού.

Για τις καταγγελίες των "πράσινων" ο κ. Μαρινάκης, τόνισε: "Εγώ στο τέλος του αγώνα κατέβηκα να συγχαρώ τους παίκτες μου. Λένε για γεγονότα με τους παίκτες του Παναθηναϊκού. Εγώ είδα τον κυριο Σισέ να θέλει να φύγει από την Ελλάδα. Αν θέλει να φύγει χωρίς φούστες να αποχωρήσει. Πεντακάθαρη ήταν η νίκη του Ολυμπιακού".



Διαβάστε αναλυτικά: http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id ... z2z8h8sAeh
Follow us: @Novasportsgr on Twitter | Novasports.gr on Facebook


Εικόνα

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από bullis » Πέμ 17 Απρ 2014, 13:51

ΞΥΝΩ? :ti leei
den ksero k poli kalos greeklish :???:
Γιατί και πώς;

alxclsh10
Δημοσιεύσεις: 1298
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 22:14
Has thanked: 37 times
Been thanked: 42 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από alxclsh10 » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:26

παντως οτι και να λεμε τουρκοι πρεπει να παραδεχτουμε οτι βρηκατε προεδρο που σας ταιριαζει γαντι...

πασμινα (κλαιω)
μπουφαν φορμας
παντελονι φορμας ( θα επρεπε να ειναι γκοφρε)
και σκαρπινι!!!

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από effenberg7 » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:54

Γουσταρα τα εξωαγωνιστικα στην Τουμπα αλλα δεν γουσταρω την υποκρισια πολλων εδω μεσα...τωρα για τους σαλιαδες και τους ανυπαρκτους τους γραφω στ αρχιδια μου δεν θα τους δωσω αξια...αυτο που εχω να πω εγω με μεγαλο παραπονο ειναι οτι ΜΟΝΟ στο ΣΕΦ επιτρεπεται η εκκενωση του γηπεδου...και για να μην απαντησουν μερικοι σαλιαρηδες βλακες ειρωνικα ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΑΤΣ απλα δεν θα ηθελα ποτε να εκκενωσουν ξανα το ΣΕΦ...γουσταρα οτι εγινε χθες για να βαλουν μυαλο οι δικες μας κυριες,τα σκυλια του χοντρου που σε καθε ματς ειναι μη και μη...γουσταρα για οσους επιθυμουν το Καραισκακης θεατρο των ονειρων...γουσταρα για τις μαριονετες που απο Δεκεμβριο κανουν διακοπες και εχασαν καθε σημαντικο (ειτε για εμας ειτε για αυτους) ματς...γουσταρα γι αυτους που δερνουν τους τσαμπατζηδες και εκτελουν τις εντολες του χοντρου...γουσταρα για οσους νομιζουν οτι ο Αρης ειναι ο Νο1 εχθρος του Παοκ...γουσταρα γι αυτους που λενε οτι παμε μονο με στρατο Τουμπα και σημερα επαληθευτηκε το γιατι...γουσταρα που οτι καλυτερο τα τελευταια 20 χρονια στην Τουμπα το κανατε με εμας...τελος γουσταρα περισσοτερο για τον χοντρο που παιζει μπαλα μονος του και χανει...καθε περιπτωση ειναι και διαφορετικη και τα ΓΙΑΤΙ γουσταρα τα κραταω για την παρτη μου...ετσι ειναι οταν οτι καλυτερο στη οικογενεια του Ολυμπιακου εχει φαγωθει...οταν παιδια που ζουν για τον Ολυμπιακο εκδιωχνωνται ειτε με ξυλο ειτε με απειλες ειτε προκαλωντας τους ξενερωμα....ετσι ειναι οταν τα βλεπεις ολα αφ υψηλου επειδιωκοντας να γινεις μεγαλο ευρωπαικο κλαμπ... Ξενερωσα πολυ που δεν πηγα τελικο με τους βαζελες...το περιμενα πως και πως...κυριως γιατι εχουμε πολλα χρονια να βρεθουμε απεναντι σε τετοιους αριθμους....τα υπολοιπα γιατι τα κραταω παλι για την παρτη μου :lol: ...μην σας ξενερωσει το οτι ο χοντρος πλεον ειναι ικανος να κανει τα χειροτερα απο οτι εκανε...μην σας ξενερωσει οτι οντως την επομενη φορα που θα ερθουμε Τουμπα οντως θα ειναι ολη η 3η ταξιαρχια παρων...και αυτα δεν ειναι πραγματα που ευχομαι να γινουν αλλα φυσικο επομενο των ολων καταστασεων καθως η δραση οπως λετε πολλοι φερνει αντιδραση...

Υ.Γ. χαιρομαι πολυ που μετα απο την πουτσα που εφαγα στο φαληρο δεν εσχολειται σχεδον κανεις με την σαπιλα του ελληνικου ποδοσφαιρου και ολα εγιναν ροδινα...χαιρομαι πολυ που επεστρεψαν πολλοι στα γηπεδα και επικροτουν τις προσπαθειες ολων των παραγοντων...χαιρομαι πολυ που καποιοι υποκριτες τον Σεπτεμβριο θα θυμιθουν να μιλουν παλι για σαπιλες ,τσατσιλικια,αβαντες,παραρτηματα κλπ....χαιρομαι πολυ που πανε ολα καλα πλεον στο ελληνικο ποδοσφαιρο μεχρι την επομενη επιτυχια του χοντρου....προσωπικα η αποσταση μου με τον συγκεκριμενο χωρο ολο και μαγαλωνει και μεσα μου επιβραβευεται αυτη μου η επιλογη....Καλο πασχα να εχετε(γιατι καλα μυαλα οσο και να ευχηθω δεν προκειται να πραγματοποιηθει η ευχη μου) και να προσεχετε...
feelin' frisky?

razor
Δημοσιεύσεις: 374
Εγγραφή: Δευ 11 Απρ 2011, 23:43
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από razor » Πέμ 17 Απρ 2014, 15:01

An t xete katalavej oi peirssoteroi ta xoume me tous paixtes...anti n mpoun kai na tous gamisoun tin panagia kanan mia teliki s olo to mats...kai lene gia nea rizoupoli oi VLAKES pou paizotan i prokrisi stis kathysteriseis akoma...kala n pathoume tou xronou na maste akoma pio light mn timwrithei i omada...tzavella me geia tin anakainisi


Sent from my iPad using Tapatalk
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

DTA
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 13:45
Has thanked: 30 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από DTA » Πέμ 17 Απρ 2014, 15:06

effenberg7 έγραψε: Ξενερωσα πολυ που δεν πηγα τελικο με τους βαζελες...το περιμενα πως και πως...κυριως γιατι εχουμε πολλα χρονια να βρεθουμε απεναντι σε τετοιους αριθμους....
Εγώ πάντως εκεί που είδα το ματς χθες το δικό σας, είδα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ να ξενερώνουν στο γκολ του Αθανασιάδη. Και στο τέλος. ΟΛΟΙ το περιμέναμε πως και πως. Από τα τέλη του 90 έχουμε να βρεθούμε 20 χιλιάρικα απέναντι... Και δε θα ξαναβρεθούμε ποτέ, εκτός κι αν... Κουβέντα 5 ημερών, οπότε καλό Πάσχα και σε σένα και σε όλους.
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13!

razor
Δημοσιεύσεις: 374
Εγγραφή: Δευ 11 Απρ 2011, 23:43
Has thanked: 19 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16/4 20:00

Δημοσίευση από razor » Πέμ 17 Απρ 2014, 15:08

Auto akrivws...to perimename pws k pws gia mas isws itan k mia eukairia n thymithoume ligo ta palia...


Sent from my iPad using Tapatalk
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 183 επισκέπτες