ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
dernw

ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από dernw » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 23:27

ρε σεις το τελευταιο καιρο να πουμε εχω τρελα προβληματα με μενεσγκο και θελω τη βοηθεια σας...

νταλαβεριζομαι λοιπον με μια μιλφαρα που ειναι γερο πιστολι και πολυ ματσο απο οτι εχω καταλαβει το μονο κακο ειναι οτι καθε φορα που το κανουμε βγαζει ενα κατοσταρικο και το αφηνει στο κομοδινο και φευγει..
η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ψιλο ξενερωσα αλλα μετα απο συζητησεις με φιλους την ειδα αλλιως και λεω οτι μπορει να βγαλω και κανα χρημα καλο ετσι...η ιδια με ειπε οτι τις προαλλες θα με γνωρισει και σε κατι φιλες της...
και το ερωτημα ειναι να συνεχισω τσεπωνοντας το χαρτζιλικι με την προοπτικη της γερης μπανκας ή να το παιξω ιδεολογος και να κοψω επαφη τελειως?

η δευτερη περιπτωση ειναι στο γυμναστηριο που παω...ενα συνοικιακο γυμναστηριο σιδεραδικο ξερετε απο αυτο που δεν εχει εξαερισμο και βρωμαει ιδρωτιλα και ποδαριλα απο τα αποδυτηρια...τα αποδυτηρια ειναι κοινα και αλλαζουμε γυναικες αντρες εκει ενω υπαρχει μια ντουλαπα για τα ματια του κοσμου να αφηνεις πραγματα...

μια μερα λοιπον παω και εγω να αλλαξω αφου πρωτα ειχε μπει ενα θεομουνο ξανθο με τρομερη αεροτομη μπροστα πισω 90 60 90 φαση το οποιο ειχα μπανισει μερες τωρα και μου τρεχανε τα σαλια
εκει που παω να ανοιξω την ντουλαπα να αφησω τα πραγματα μου βλεπω μια χαρτινη τσαντα απο αυτες που βαζουν τα ρουχα οι γκομενες οταν ψωνιζουν και μεσα να εχει ρουχα γυναικεια και εσωρουχα...
χωρις δευτερη σκεψη χωνω χερι και ψαχουλευω καβαντζαρω το εσωρουχο και το μυριζω...
το προβλημα ειναι οτι συμβαινει αυτο εδω και κατι μερες και δε ξερω τι να κανω...
να μυριζω το εσωρουχο ικανοποιωντας την καυλα μου και κανοντας τον κινεζο? να την παιξω τελειωνοντας στο εσωρουχο με κινδυνο να ξενερωσει η μεναγκο και να μη ξαναφησει τσαντα στη ντουλαπα? ή να της την πεσω και να φαω χυλοπιτα γιατι ειναι μεγαλα κυβικα?

δωστε φωτα καυλιαρηδες...

mdmaHooligan
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Πέμ 01 Μάιος 2014, 22:44

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από mdmaHooligan » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 23:40

dernw έγραψε:ρε σεις το τελευταιο καιρο να πουμε εχω τρελα προβληματα με μενεσγκο και θελω τη βοηθεια σας...

νταλαβεριζομαι λοιπον με μια μιλφαρα που ειναι γερο πιστολι και πολυ ματσο απο οτι εχω καταλαβει το μονο κακο ειναι οτι καθε φορα που το κανουμε βγαζει ενα κατοσταρικο και το αφηνει στο κομοδινο και φευγει..
η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ψιλο ξενερωσα αλλα μετα απο συζητησεις με φιλους την ειδα αλλιως και λεω οτι μπορει να βγαλω και κανα χρημα καλο ετσι...η ιδια με ειπε οτι τις προαλλες θα με γνωρισει και σε κατι φιλες της...
και το ερωτημα ειναι να συνεχισω τσεπωνοντας το χαρτζιλικι με την προοπτικη της γερης μπανκας ή να το παιξω ιδεολογος και να κοψω επαφη τελειως?

η δευτερη περιπτωση ειναι στο γυμναστηριο που παω...ενα συνοικιακο γυμναστηριο σιδεραδικο ξερετε απο αυτο που δεν εχει εξαερισμο και βρωμαει ιδρωτιλα και ποδαριλα απο τα αποδυτηρια...τα αποδυτηρια ειναι κοινα και αλλαζουμε γυναικες αντρες εκει ενω υπαρχει μια ντουλαπα για τα ματια του κοσμου να αφηνεις πραγματα...

μια μερα λοιπον παω και εγω να αλλαξω αφου πρωτα ειχε μπει ενα θεομουνο ξανθο με τρομερη αεροτομη μπροστα πισω 90 60 90 φαση το οποιο ειχα μπανισει μερες τωρα και μου τρεχανε τα σαλια
εκει που παω να ανοιξω την ντουλαπα να αφησω τα πραγματα μου βλεπω μια χαρτινη τσαντα απο αυτες που βαζουν τα ρουχα οι γκομενες οταν ψωνιζουν και μεσα να εχει ρουχα γυναικεια και εσωρουχα...
χωρις δευτερη σκεψη χωνω χερι και ψαχουλευω καβαντζαρω το εσωρουχο και το μυριζω...
το προβλημα ειναι οτι συμβαινει αυτο εδω και κατι μερες και δε ξερω τι να κανω...
να μυριζω το εσωρουχο ικανοποιωντας την καυλα μου και κανοντας τον κινεζο? να την παιξω τελειωνοντας στο εσωρουχο με κινδυνο να ξενερωσει η μεναγκο και να μη ξαναφησει τσαντα στη ντουλαπα? ή να της την πεσω και να φαω χυλοπιτα γιατι ειναι μεγαλα κυβικα?

δωστε φωτα καυλιαρηδες...
μετα απο τόσους χάρτες εδώ μέσα έχουν σειρα και οο γαμιαδες. εμένα προσωπικά δεν με πειράζει. το πρόβλημα είναι οι γαμω και δερνω. μην μάζας γάμα και τσεπωνε λεφτα

Lad
Δημοσιεύσεις: 7404
Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 19:33
Τοποθεσία: η μαμά εδώ, ο μπαμπάς εκεί
Has thanked: 350 times
Been thanked: 11 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Lad » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 23:50

na fereis kai thn milfara sto gymnasthrio kai na tis pareis partouza panw ston pagko, sto squat rack kai sto leg press
"ΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ"

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από curvagreek » Πέμ 17 Ιούλ 2014, 23:56

Να ψυρίσεις το εσώρουχο της και να αφήσεις το δικό σου μ' ένα σημείωμα μέσα που να λέει πόσο τη θέλεις :lol:
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Cadoni
Δημοσιεύσεις: 4526
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 18:21
Has thanked: 592 times
Been thanked: 43 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Cadoni » Παρ 18 Ιούλ 2014, 00:19

Ρε τι άλλο θα δουν τα μάτια μου εδώ μέσα..

:lol:
Εικόνα

dernw

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από dernw » Παρ 18 Ιούλ 2014, 00:20

ρε σεις μπεσα ζω ενα δραμα...
ενταξει η μιλφ κλαιν αλλα η αλλη του γυμναστηριου ειναι πολυ δυνατο και δε θελω να χαλασει η φαση...
μετα αμα παιχτει και μαλακια δε θα μπορω και να παω γυμναστηριο και δε θα με πλησιαζει καμια...
και η πουστια ειναι οτι η πορτα ειναι φατσα καρτα στα βαρη και δε μπορω να παρω ουτε ματι...
μονο απο κανενα παραθυρο που ειναι λιγο διπλα απο τη ντουλαπα και κοιταει καρφι στη τελειωμενη ντουζερια
αλλα ειναι ψηλα και που να σκαρφαλωσω και να κανω τον μαγκαιβερ
ασε που και να τα καταφερω μπορει να κλεισει το παραθυρο και εγω τα παρω τα τρια μου..

panos1982

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από panos1982 » Παρ 18 Ιούλ 2014, 00:33

οπως εχει πει ο σοφος τυπος που χεις για αβαταρ

καλο το ματι...αλλα καπου καπου πρεπει να κανεις και τον εργατη.. χωσου στην 90-60-90

τουφαπας
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panos1982 την Παρ 18 Ιούλ 2014, 01:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

dernw

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από dernw » Παρ 18 Ιούλ 2014, 01:06

βρηκα τι θα κανω...θα κοψω κινηση απο αντιδραση..
θα παω πρωτος να αλλαξω θα ξεχασω επιτηδες τιποτα πισω και θα περιμενω κανα 2 λεπτο μεχρι να αλλαξει θα μπουκαρω αποτομα δηθεν οτι κατι ξεχασα και θα παρω 2-3 δευτερολεπτα ματι...
νομιζω ειναι υπεραρκετο για την δημιουργια φαντασιωσεων σε καθε ματακια...

forza_juve
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 12:45
Has thanked: 110 times
Been thanked: 10 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από forza_juve » Παρ 18 Ιούλ 2014, 01:14

dernw έγραψε:βρηκα τι θα κανω...θα κοψω κινηση απο αντιδραση..
θα παω πρωτος να αλλαξω θα ξεχασω επιτηδες τιποτα πισω και θα περιμενω κανα 2 λεπτο μεχρι να αλλαξει θα μπουκαρω αποτομα δηθεν οτι κατι ξεχασα και θα παρω 2-3 δευτερολεπτα ματι...
νομιζω ειναι υπεραρκετο για την δημιουργια φαντασιωσεων σε καθε ματακια...
ase kai esy mia xartini tsanta me diko sou sovrako kai krypsou perimenontas na deis an tha myrisei ayti to vraki sou
an to myrisei mallon se goustarei
- Και για πες ρε Στεφανάκη?

panos1982

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από panos1982 » Παρ 18 Ιούλ 2014, 01:24

dernw λες να κανει και σκουιρτινγκ η τυπισσα?να μπουκαρεις καμια μερα μεσα και να μυριζει το ιδρωμενο σωβρακο σου και να ποτιζει τα αποδυτηρια σαν ποτιστικο μπεκ στον κηπο του Ζαππειου?

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες