ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
Άβαταρ μέλους
tyler3
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Κυρ 02 Δεκ 2012, 13:04

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από tyler3 » Παρ 18 Ιούλ 2014, 21:10

σωστοτατος ο λαντ... να σου πω ομως ρε δερνω, ενσημα σου κολαει η τυπισσα η θα φτασεις 60 χρονων και θα θες αλλα τοσα χρονια για συνταξη?να τα προσεχεις αυτα :mrgreen:
ΑΡΗ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΤΑΛΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΜΕ ΟΣΟ ΚΑΝΕΙΣ

dernw

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από dernw » Παρ 18 Ιούλ 2014, 22:49

ρε μαγκες το σκηνικο εχει ως εξης την τυπισσα την πετυχα σε ενα τελειωμενο μπαρακι απο εκεινα τα μπαρακια νταχαου που μπαινεις και δεν ξερεις αν θα βγεις...ημουν ζανταρκ και δεν εβλεπα μπροστα μου αλλα ευτυχως απεδειχθει αξιαγαμητη...

το λοιπον ζιγκολο δεν ειμαι γι αυτο ξενερωσα απλα λεω τον προβληματισμο μου στους συναγωνιστας καυλιαρηδες του φορουμ
wtf μη χαμπαριαζεις ρε στα ερωτικα μου δε κολλανε...ασε που αντιληφθηκα οτι τι να γραφω κοσμοπολιταν τι εδω το ιδιο και το αυτο..
τωρα για Ε9 με δωρο χαρτζιλικι δε βγαινει ρε σεις...σιγα μη φορολογουνται και τα δωρακια
για την γυμναστηριακη ειναι εξωγηινη μεναγκο απο εκεινα που κυκλοφορουν στα playboys αλλα εγω ειμαι πολυ κατωτερος της και νιωθω λιγος ασε που αν σηκωσω καμια μπλουζα με κοιλιακους παιζει να γελαει κανα μηνα...
μπεσα ομως εχω σαλεψει με την παρτη της...
της προαλλες μπηκα στη τουαλετα και ητανε διπλα η αλλη στις γυναικειες ενας τοιχος μας χωριζε και μυριζε ολο το χολακι το αρωμα της με λιγη ιδρωτιλα...
θολωσα..εβγαλα μαλαπερδα και εριξα μια αδοξη στην λεκανη στο μουγκητο...

λαντ δε σκαω ρε με μιλφ στο γυμναστηριο να μας βγει το ονομα του μπηχτη σιτεμενων...
μετα θα με κοροιδευουν και θα νομιζουν οτι σπρωχνω ψοφιες τελειωμενες...
ενταξει εχουμε και ενα ονομα...

αυτα γινονται ινκογκνιτο

black stick
Δημοσιεύσεις: 1383
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 21:19
Has thanked: 45 times
Been thanked: 8 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από black stick » Σάβ 19 Ιούλ 2014, 00:13

kanonise mou ligo tis files ths milfaras....paizoun treles afragkies
Εικόνα

SoutharmyG7
Δημοσιεύσεις: 1529
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 16:48
Has thanked: 176 times
Been thanked: 9 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από SoutharmyG7 » Κυρ 20 Ιούλ 2014, 11:48

Συνέχισε να γαμάς το μιλφάκι για να βγαζεις χαρτζιλίκι και ταυτόχρονα παίζε μπαλα με το μοντέλο...Αμα σου κάτσει το γαμας μεχρι να χύνεις αιμα και ταυτόχρονα οταν "θα εχεις δουλεια" ή το μοντελο καμια δουλεία ρίχνεις κανα πεος 1-2 φορες τη βδομάδα στη μιλφού να βγαζεις τα λεφτα για το ποτακι και οσο παίζεις μπαλα με το μοντελο σπας τη φαση με τη γιαγια σιγα-σιγα μεχρι να εξαφανιστεί.
Αλλα μεχρι να γινει αυτο κρατας τη γιαγια καβάτζα μη χασεις το χαρτζίλικι αμα στραβώσει η φαση με το μοντελό.

Υγ..Βασικό να δεις αμα σε γουστάρει η μοντέλα ειναι το ιδρωμένο σώβρακο,ασπρο κιωλλας,στη ντουλάπα :lol:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π..ΛΟΓΟΣ ΖΩΗΣ,ΑΙΤΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από bullis » Κυρ 20 Ιούλ 2014, 12:07

1η λύση, απλή και αληθινή: πέσιμο στην όμορφη. Απλά και όμορφα, τις μεθόδους σου τις έχεις. Ο λόγος? Γιατί α) τι έχεις να χάσεις, άντε και σου έριξε πίτα, ε και? χάλασε ο κόσμος ή σου γάμησε την "αυτοπεποίθηση"? Ενώ το να κοτέψεις και να μην πλησιάσεις καν δεν στη γαμάει την αυτοπεποίθηση... επειδή δεν υπάρχει? Δεν πάει έτσι και έτσι υπάρχει απλά γράφει 0 ;-) β) γιατί αν όχι εσύ κάποιος άλλος θα το κάνει, και τι έχει παραπάνω ο κάποιος άλλος από εσένα? Κι αυτός έτσι θα σκέφτεται, "πού πάω εγώ, είναι για κάποιον άλλον" αλλά απλά θα έχει τα αρχίδια να φάει και πίτα, δεν θα το φοβάται, και όταν δεν φοβάσαι πάιζεις άλλη μπάλα και δύσκολα χάνεις σε κάθε εξέλιξη :etsi γ) γιατί αυτή σε τί είναι "καλύτερη" ώστε να σε κομπλάρει να την παίξεις μπάλα? επειδή έχει ωραίο κώλο? Στάνταρ υπάρχουν γκόμενες "καλύτερες" από αυτή και ας μην χαλάνε 3 ώρες τη μέρα στη γυμναστήριο για να φτιάξουν ωραίο κώλο με σκοπό (ουσιαστικά) να κάνουν τους άλλους να νομίζουν ότι (λόγω κώλου) είναι η "καλύτερη" γκόμενα? Ούτε εσύ είσαι καλύτερος από αυτή ούτε αυτή από εσένα, απλά θα ελέγξεις αν ταιριάζετε, μπορεί να τη γνωρίσεις και να σε ξενερώσει ή να γουστάρεις περισσότερο κάποια με όχι τόσο γυμνασμένο κώλο και να την παρατήσεις για αυτή

2η λύση, επιχειρηματική και ως τέτοια με μπλέξιμο, διαχειριστικό και χρόνου: γαμάς το μιλφόνι, τσεπώνεις το μπερντέ και αφήνεις στη σακούλα της κωλάρας διαφημιστικό μήνυμα: "καθαρισμός εσωρούχων, τιμή 10 ευρώ/ τεμάχιο. Σας το καταβάλλουμε μαζί με το καθαρό εσώρουχό σας" . Οπότε παίρνεις 100, δίνεις 10 για να πάρεις το εσώρουχο, το παίρνεις σπίτι για σνιφαρίσματα και πιο εξτρίμ σκηνικά, το επιστρέφεις καθαρό και σου μένουν 90 ευρώπουλα*. Νοικοκύρικα πράγματα :mrgreen:

προσωπικά θα πήγαινα για την πρώτη, όχι τίποτα άλλο αλλά για να ξέρω (και ξέρει) ότι έχω αρχίδια :cool: και αν μου ρίξει πίτα... στ' αρχίδια μου τη γράφω και αυτή και την πίτα της, εγώ να μαι καλά και πάμε για άλλα :cool:

* το 90 είναι για χάρη ευκολίας στους υπολογισμούς. Θα πρέπει να υπολογιστούν και κόστη απορρυπαντικών, ηλεκτρικής ενέργειας για το πλυντήριο και αποκατάστασης ενέργειας μετά τη μαλακία (φαγητό για να στανιάρεις και να αναπληρώσεις τις θερμίδες που θα χάσεις κατά τη :malakia) :lol:
Γιατί και πώς;

arnaoutelhs13
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ 2011, 18:07
Τοποθεσία: παντου !
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από arnaoutelhs13 » Κυρ 20 Ιούλ 2014, 19:01

dernw έγραψε:ρε σεις το τελευταιο καιρο να πουμε εχω τρελα προβληματα με μενεσγκο και θελω τη βοηθεια σας...

νταλαβεριζομαι λοιπον με μια μιλφαρα που ειναι γερο πιστολι και πολυ ματσο απο οτι εχω καταλαβει το μονο κακο ειναι οτι καθε φορα που το κανουμε βγαζει ενα κατοσταρικο και το αφηνει στο κομοδινο και φευγει..
η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ψιλο ξενερωσα αλλα μετα απο συζητησεις με φιλους την ειδα αλλιως και λεω οτι μπορει να βγαλω και κανα χρημα καλο ετσι...η ιδια με ειπε οτι τις προαλλες θα με γνωρισει και σε κατι φιλες της...
και το ερωτημα ειναι να συνεχισω τσεπωνοντας το χαρτζιλικι με την προοπτικη της γερης μπανκας ή να το παιξω ιδεολογος και να κοψω επαφη τελειως?

η δευτερη περιπτωση ειναι στο γυμναστηριο που παω...ενα συνοικιακο γυμναστηριο σιδεραδικο ξερετε απο αυτο που δεν εχει εξαερισμο και βρωμαει ιδρωτιλα και ποδαριλα απο τα αποδυτηρια...τα αποδυτηρια ειναι κοινα και αλλαζουμε γυναικες αντρες εκει ενω υπαρχει μια ντουλαπα για τα ματια του κοσμου να αφηνεις πραγματα...

μια μερα λοιπον παω και εγω να αλλαξω αφου πρωτα ειχε μπει ενα θεομουνο ξανθο με τρομερη αεροτομη μπροστα πισω 90 60 90 φαση το οποιο ειχα μπανισει μερες τωρα και μου τρεχανε τα σαλια
εκει που παω να ανοιξω την ντουλαπα να αφησω τα πραγματα μου βλεπω μια χαρτινη τσαντα απο αυτες που βαζουν τα ρουχα οι γκομενες οταν ψωνιζουν και μεσα να εχει ρουχα γυναικεια και εσωρουχα...
χωρις δευτερη σκεψη χωνω χερι και ψαχουλευω καβαντζαρω το εσωρουχο και το μυριζω...
το προβλημα ειναι οτι συμβαινει αυτο εδω και κατι μερες και δε ξερω τι να κανω...
να μυριζω το εσωρουχο ικανοποιωντας την καυλα μου και κανοντας τον κινεζο? να την παιξω τελειωνοντας στο εσωρουχο με κινδυνο να ξενερωσει η μεναγκο και να μη ξαναφησει τσαντα στη ντουλαπα? ή να της την πεσω και να φαω χυλοπιτα γιατι ειναι μεγαλα κυβικα?

δωστε φωτα καυλιαρηδες...
ψυριστικη τα εσωρουχα.δωρο στην μιλφ μπας και σου γραψει καμια περιουσια.

Υ.Γ εχεις σιγουρευτει πως δεν ανηκει σε κανεναν ΚΔΟΑ (Κτηνωδης Δυναμη Ογκωδης Αγνοια) απ αυτους που συχναζουν σε κατι τετοια σιδεραδικα ? :cool:
η πραγματικοτητα ειναι μια ψευδαισθηση που οφειλεται στην ελλειψη αλκοολ !

Άβαταρ μέλους
PAS 7
Δημοσιεύσεις: 3312
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:10
Has thanked: 335 times
Been thanked: 47 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από PAS 7 » Κυρ 20 Ιούλ 2014, 19:53

re sy syntaure bulli na sou poume kai ton diko mas pono na mas dwsei kamia sumvoulh?
Ioannina

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από bullis » Κυρ 20 Ιούλ 2014, 22:19

φυσικά, αλλά δεν παίρνω ευθύνη για το αποτέλεσμα, μεγάλα παιδιά είστε και διαλέγετε τις παρέες σας :lol:
γενικά όμως πιστεύω ότι δεν είναι σύνθετο, απλά παρουσιάζεσαι, δείχνεις τον εαυτό σου, χωρίς φόβο και χωρίς πάθος. Απλά σε στυλ "είμαι αυτός και δεν κρύβομαι και δεν έχει σημασία να σου αρέσω, αρκεί να αρέσω στον εαυτό μου". Έτσι κι αλλιώς ΔΕΝ γίνεται να αρέσεις σε όλους, ούτε και να ΠΑΣ κάθε φορά με το πώς θα αρέσεις σε αυτόν που είναι απέναντί σου ;-)
Και εκεί είναι που ξεκινά το μεγάλο μπέρδεμα :lol: , ποιος είμαι εγώ και τι μου αρέσει πραγματικά, ποιος είμαι πέρα από αυτά που μου έχουν πει και μου έχουν μάθει να μου αρέσουν :roll:
Εικόνα
Γιατί και πώς;

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 21 Ιούλ 2014, 07:56

re aste,mhn ta anaivazete ta kargiolakia...etsi pairnoun aera kai poulane kai toupe...
twra an o dernw ths thn pesei kai faei th xylopita meta tha einai ypoxrewmenos na vlepei
thn malakw kai na tou ksynizei ta moutra kathe mera...epimenw...STA PAPARIA SOU....
krata to ektakto voithima ths thitsas...xiliades neoi stivazonte stis oures tou OAED,,na mathoume na ektimamai epitelous se ayton ton topo :lol:

Lad
Δημοσιεύσεις: 7404
Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 19:33
Τοποθεσία: η μαμά εδώ, ο μπαμπάς εκεί
Has thanked: 350 times
Been thanked: 11 times

Re: ΕΡΩΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Lad » Δευ 21 Ιούλ 2014, 13:49

egw thelw perigrafh/info gia to milfeig... vasika, einai milfeig san lisa ann, nina hartley, puma swede ktl ktl (ela kavlwse mas) h' einai kataifi san ths kyras frosynhs ap'thn anw traxanoplagia? :mrgreen:
"ΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ"

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 152 επισκέπτες