ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
foutre
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 01:01
Has thanked: 142 times
Been thanked: 124 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από foutre » Κυρ 04 Οκτ 2020, 15:44

Οτι δηλαδη ευνοηθηκε ο Ολυμπιακος σε αυτο το παιχνιδι;;Για δες κι εσυ τι φαουλ δε σφυριχτηκαν υπερ μου.
Πες μου ρε megara για την ευαισθησια που εδειχναν στον καταλογισμο φαουλ στον Ολυμπιακο και αντιθετα ποσες φασεις αντιστοιχες απο την πλευρα σου εκλειναν τα ματια..
Πες μου για τον περιπατο του Σαρας καποτε στο οακα που κανεις δεν ειδε τιποτα..
Πες μου για τις απειλες του Τρακη που περιμενε πως και πως τον αγωνα στο οακα μετα την πουτσα στην ευρωλιγκα στο σεφ και οριστηκαν "κατα τυχη" και οι 3 ταλιμπαν μανος, αναστοπουλος παναγιωτου..
Μιλας για βηματα του σπανουλη οταν στο τριποντο του Διαμαντιδη στην προηγουμενη φαση εχει κανει το φαουλ με τον αγκωνα.. Αλλα ποτε του το καταλογισαν για να το κανουν και τοτε...

Εισαι τοσο στοκος που αναφερεις οτι στο non call η σειρα θα πηγαινε στο 2-1 και μετα σεφ αρα μπορουσε να γυρισει, οταν στο ιδιο ποστ αναφερεις οτι φταινε τα βηματα του σπανουλη που εχασες το πρωταθλημα ενω η σειρα πηγε στο 1-1(!!!) .Στην τελικη η σειρα πηγε στο 1-1 και μετα ηρθε και σε ξανακαρφωσε αυτος που ειναι η 2η αιτια-μετα τη ριζουπολη- πονου και κομπλεξ..
Εχεις μικρυνει οχι μονο σαν συλλογος αλλα και σαν νοοτροπια..
Εμεις πανηγυριζουμε εγχωριους και διεθνεις τιτλους και διακρισεις σε ολα τα αθληματα κι εσυ αντι να κανεις κατι να διορθωσεις την κατασταση για την ομαδα σου ασχολεισαι να βρεις κατι ΜΗΠΩΣ και μειωσεις τις επιτυχιες του Ολυμπιακου.

Δε σε εχει προβληματισει το γεγονος οτι πλεον ΔΕΝ σε υπολογιζουμε σαν αντιπαλο..Οτι η ομαδα σου θα αρπαξει χαλαρα 3 γκολ κ μετα θα κανουμε συντηρηση δυναμεων για κανενα πιο σοβαρο αντιπαλο και αν κατσει και παρεις χ το πανηγυριζεις σαν τιτλο (ενω στην ουσια εισαι στην καλυτερη 4ος-5ος).

Δε σε εχει προβληματισει οτι στα ερασιτεχνικα αθληματα απλα δεν υπαρχεις με μια παρενθεση περυσι που πηρες πρωταθλημα στο βολλευ μετα απο 14 χρονια.

Ολα αυτα σου περνουν απαρατηρητα αλλα σε νοιαζει και σε ευχαριστει να ασχοληθεις με τον Ολυμπιακο..
Να διαβασεις sdna να παρηγορηθεις...

Οσο συνεχιζεται αυτο τοσο θα συνεχισεις να μικραινεις... Η κατηφορα σου δεν εχει τελειωμο και τα ψυχολογικα σου θα συνεχισουν να αυξανονται.
Μικρομεσαιος και κομπαρσος.
''ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΔΩΣ' ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ''

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Κυρ 04 Οκτ 2020, 16:25

καλα τωρα καθηστε να απαντησετε σε εναν ανθρωπο που το μοναδικο που εχουμε να τους πουμε για διαιτησια στο μπασκετ ειναι ο πηλοιδης, που και εκει ΑΝ ευνοηθηκαμε, και ενα πρωταθλημα που πηραμε με βηματα οποτε ειμαστε πατσι 1-1

εχουν μιλησει και οι μουγγοι με αυτα που εχουμε δει και ηρθε ο γραμματεας του θωμαιδη να μας πει οτι βρηκε 1 φαση συζητησιμη σε 15 χρονια

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Δευ 05 Οκτ 2020, 08:34

PATSIFRIKOS έγραψε: Παρ 02 Οκτ 2020, 02:18 Βρε πίστευε ό,τι θες, εδώ πιστεύετε ακόμα ότι σας αδίκησε ο Δούρος, στον Μαρινάκη θα κολλήσουμε τώρα; Δεν πα να πιστεύετε ότι τα παίρνετε και με κόντρα διαιτησία... λες και μπορεί να βγάλει κανείς άκρη μαζί σας.

Η αλήθεια είναι πως από τους οπαδούς κανείς δεν πίστεψε σε Τσάκα, ούτε έβαφε κάγκελα. Αντιθέτως γιαουρτώσαμε τον Τσάκα αλλά λέγε λέγε με την προπαγάνδα πάντα κάτι μένει. Εγώ από την άλλη θα ένιωθα περίεργα αν μου φορούσαν καρτελάκια ΝΔ και με στέλνανε σε εκλογικά κέντρα να μετράω ψήφους. Είναι θέμα αντίληψης βλέπεις.

Και ξέρουμε πολύ καλά ποιος φταίει που έχει ανοίξει η ψαλίδα αυτή την εποχή. Το παρακράτος που έχεις στήσει μεθοδικά και δεν τολμάει κανείς να σε αγγίξει και εννοείται ο Βαρδινογιάννης. Με τον Αμπντούν και τον Ολαϊτάν έπαιζες, όχι με τον Κακά και τον Ροναλντίνιο όπως προσπαθείς να τους παρουσιάσεις, και το έπαιρνες με 35 βαθμούς διαφορά. Λυπάμαι που στο λέω αλλά δεν ήταν αγωνιστικά τα κριτίρια.

Όσον αφορά το αγωνιστικό κομμάτι μην αγχώνεσαι. Η ομάδα μου θα ξαναβρεί τον δρόμο της. Η δικιά μου η γενιά έχει ζήσει τόσες χαρές και περηφάνειες που αυτά για πάτους κτλ που γράφετε δεν μας αγγίζουν στο ελάχιστο. Το μοναδικό που μας λυπεί είναι ότι φτάσαμε κάποιες φορές πολύ κοντά σε ευρωπαϊκή κούπα και δεν τα καταφέραμε. Και πλέον δεν είναι κάτι που μπορεί να ξανασυμβεί άμεσα. Κατά τ’άλλα από εγχώριους τίτλους έχουμε μπόλικους και θα ξαναπάρουμε, οπότε δεν με απασχολεί τόσο πολύ.

Δεν θα απαντήσω σε τίποτα αλλο γιατί δεν θα βγεί άκρη αλλά εκεί που έγραψες για τον αμπντουν και τον Ολαιταν πατσιφρίκε στο βάζω τσαλεντζ.

Βάλε εδώ μέσα τα ρόστερ των δυο μας για σύγκριση.
Από όποια χρονια θες.

Θες να το κάνεις να γελάσει ο κάθε πικραμένος?
Και επειδή δεν θα το κάνεις να σου πώ εγώ σε πιο συμπέρασμα θα καταλήγαμε

Οι μόνες χρονιες που δεν υπήρχε χαώδης διαφορά μάντεψε ποιες ήταν?
Ω ναι! αυτές που τελικά το πήρες.

Και μάντεψε και όταν είχες καλύτερο ροστερ και πήρες ντάμπλ τι άλλο είχες εκτός απο καλύτερη ομάδα.
Ω ναι! το παρασκήνιο.

Ελα σε παρακαλώ λοιπόν κόψε τις πίπες, και αν δεν βάλεις τα ροστερ δίπλα δίπλα να τα συγκρίνουμε μην απαντήσεις κάν

Κουβέντες στον αέρα σου λέω και γω όσες θες.
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Δευ 05 Οκτ 2020, 22:11

foutre έγραψε: Κυρ 04 Οκτ 2020, 15:44 Οτι δηλαδη ευνοηθηκε ο Ολυμπιακος σε αυτο το παιχνιδι;;Για δες κι εσυ τι φαουλ δε σφυριχτηκαν υπερ μου.
Πες μου ρε megara για την ευαισθησια που εδειχναν στον καταλογισμο φαουλ στον Ολυμπιακο και αντιθετα ποσες φασεις αντιστοιχες απο την πλευρα σου εκλειναν τα ματια..
Πες μου για τον περιπατο του Σαρας καποτε στο οακα που κανεις δεν ειδε τιποτα..
Πες μου για τις απειλες του Τρακη που περιμενε πως και πως τον αγωνα στο οακα μετα την πουτσα στην ευρωλιγκα στο σεφ και οριστηκαν "κατα τυχη" και οι 3 ταλιμπαν μανος, αναστοπουλος παναγιωτου..
Μιλας για βηματα του σπανουλη οταν στο τριποντο του Διαμαντιδη στην προηγουμενη φαση εχει κανει το φαουλ με τον αγκωνα.. Αλλα ποτε του το καταλογισαν για να το κανουν και τοτε...

Εισαι τοσο στοκος που αναφερεις οτι στο non call η σειρα θα πηγαινε στο 2-1 και μετα σεφ αρα μπορουσε να γυρισει, οταν στο ιδιο ποστ αναφερεις οτι φταινε τα βηματα του σπανουλη που εχασες το πρωταθλημα ενω η σειρα πηγε στο 1-1(!!!) .Στην τελικη η σειρα πηγε στο 1-1 και μετα ηρθε και σε ξανακαρφωσε αυτος που ειναι η 2η αιτια-μετα τη ριζουπολη- πονου και κομπλεξ..
Εχεις μικρυνει οχι μονο σαν συλλογος αλλα και σαν νοοτροπια..
Εμεις πανηγυριζουμε εγχωριους και διεθνεις τιτλους και διακρισεις σε ολα τα αθληματα κι εσυ αντι να κανεις κατι να διορθωσεις την κατασταση για την ομαδα σου ασχολεισαι να βρεις κατι ΜΗΠΩΣ και μειωσεις τις επιτυχιες του Ολυμπιακου.

Δε σε εχει προβληματισει το γεγονος οτι πλεον ΔΕΝ σε υπολογιζουμε σαν αντιπαλο..Οτι η ομαδα σου θα αρπαξει χαλαρα 3 γκολ κ μετα θα κανουμε συντηρηση δυναμεων για κανενα πιο σοβαρο αντιπαλο και αν κατσει και παρεις χ το πανηγυριζεις σαν τιτλο (ενω στην ουσια εισαι στην καλυτερη 4ος-5ος).

Δε σε εχει προβληματισει οτι στα ερασιτεχνικα αθληματα απλα δεν υπαρχεις με μια παρενθεση περυσι που πηρες πρωταθλημα στο βολλευ μετα απο 14 χρονια.

Ολα αυτα σου περνουν απαρατηρητα αλλα σε νοιαζει και σε ευχαριστει να ασχοληθεις με τον Ολυμπιακο..
Να διαβασεις sdna να παρηγορηθεις...

Οσο συνεχιζεται αυτο τοσο θα συνεχισεις να μικραινεις... Η κατηφορα σου δεν εχει τελειωμο και τα ψυχολογικα σου θα συνεχισουν να αυξανονται.
Μικρομεσαιος και κομπαρσος.
Μεγαλες αποδειξεις 20ετης πρασινης παραγκας το νον κολ που μια φαση πριν ευνοηθηκες και θα ειχε τελειωσει το ματς υπερ μου,οπως και τα βηματα του σαρας στο τελος τριτου δεκαλεπτου. Οπως και οι βολες καποτε που οταν πηρατε χαμπαρι τι πιπες λεγατε το σταματησατε, τωρα μου λες γενικα και αοριστα τα φαουλ και μετα ηρθαν οι μελισσες.

Θα σου ελεγα για τελικο με ντοπαρισμενο μπουρουση που ειχε κανει σε ολο το ματς γυρω στα 8 φαουλ αλλα δεν αποβληθηκε ποτε,θα σου ελεγα για μπουνιες παπανικολαου ,θα θα θα αλλα μολις διαβασα οτι η 2η αιτια πονου και κομπλεξ μετα τη ριζουπολη ειναι ο σπανουλης γονατισα.

Αιτια πονου και κομπλεξ ενας αθλητης που σε 4 χρονια με την ομαδα μου κατεκτησε 8 τιτλους και 10 χρονια σε εσας εχει παρει 6.. Μεγαλο κομπλεξ φιλε. :lol: Προσωπικα αμα ειχα κομπλεξ με εναν αθλητη που εχει κανει ερμπολ σε λει απ,θα μου απαγορευα να βλεπω μπασκετ.. :lol

Τωρα το καινουριο οτι δεν πρεπει να σχολιαζουμε και να σας κραζουμε επειδη δεν παει καλα η ομαδα και απαγορευεται να μειωνουμε τις επιτυχιας της ομαδας του χοντρου υποδικου επειδη ο πογιατος δεν ξεκινησε βασικο τον μακεντα αλλα τον εβαλε στο 70,τι φαση?

Επειδη λετε για τον κοσμο του Παναθηναικου διαφορα λογω της τωρινης καταστασης που υπαρχει στον συλλογο. Φετος στον ερασιτεχνη απο Ιουλιο μεχρι σημερα 5000 ατομα, εδωσαν το 50αρικο της εγγραφης χωρις το νταβατζιλικι που ειναι προυποθεση για την αγορα διαρκειας σε μπαλα ή μπασκετ. Εσεις ποσες εγγραφες εχετε φετος? Δε ρωταω ειρωνικα,απο περιεργεια ρωταω και επειδη δεν το εχω διαβασει πουθενα..

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Δευ 05 Οκτ 2020, 23:27

Megara13 έγραψε: Δευ 05 Οκτ 2020, 22:11
Μεγαλες αποδειξεις 20ετης πρασινης παραγκας το νον κολ που μια φαση πριν ευνοηθηκες και θα ειχε τελειωσει το ματς υπερ μου,οπως και τα βηματα του σαρας στο τελος τριτου δεκαλεπτου. Οπως και οι βολες καποτε που οταν πηρατε χαμπαρι τι πιπες λεγατε το σταματησατε, τωρα μου λες γενικα και αοριστα τα φαουλ και μετα ηρθαν οι μελισσες.

Θα σου ελεγα για τελικο με ντοπαρισμενο μπουρουση που ειχε κανει σε ολο το ματς γυρω στα 8 φαουλ αλλα δεν αποβληθηκε ποτε,θα σου ελεγα για μπουνιες παπανικολαου ,θα θα θα αλλα μολις διαβασα οτι η 2η αιτια πονου και κομπλεξ μετα τη ριζουπολη ειναι ο σπανουλης γονατισα.
πηραμε χαμπαρι τι πιπες λεγαμε για τις βολες και σταματησαμε

και τα βηματα του σαρας τελος τριτου δεκαλεπτου... απο αυτο το ματς μονο αυτο σου εχει μεινει

ασε που ειχες να μου πεις και πολλα θα θα θα αλλα σταματησες

σταματα την κακη προπαγανδα, ρεζιλι γινεσαι

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Τρί 06 Οκτ 2020, 08:22

Μέγαρα έχεις σε όλα δίκιο σε παρακαλώ μην ξαναγράψεις άλλο ναι? :shmaia :shmaia :shmaia
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από panaev » Τρί 06 Οκτ 2020, 09:32

Πηρε 8 τιτλους λεει ο σπανουλης... Τι τιτλους θα μας πεις???? Κατι κυπελακια με το ρεθυμνο κ το μαρουσι... αξεχαστα θα του μεινουν στη καριερα του....
Να τα λεμε κ ολα ομως σου έδωσε κ ενα ευρωπαϊκό στο βερολινο γτ αν δεν ηταν αυτος ενα αρχιδι θα χες πάρει.... Γι αυτο κ τοσος πονος....

prokroustis
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2013, 12:50
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από prokroustis » Τρί 06 Οκτ 2020, 12:05

Μάγκες, μου φαίνεται ότι είχατε συνηθίσει στο 100-0 στη μπάλα και το 50-50 στο μπασκετάκι δεν μας αρέσει. Μπορώ και γω να αναλύσω 100 φάσεις που έχει αδικηθεί ο Παναθηναικός. Δεν θα βγει άκρη. Συνήθως στο μπάσκετ κερδίζει ο καλύτερος, δεν είναι μπάλα. Ούτε μπορούν να γίνουν τα αίσχη της μπάλας
Ο Παναθηναικός όλα τα προηγούμενα χρόνια είχε ομαδάρα στο μπάσκετ γι΄αυτό και σκορπούσε τρόμο σε (Ελλάδα και Ευρώπη) όποιον έβρισκε μπροστά του και αυτό δεν το αμφισβητεί κανείς

Πάντως για κάποιους που προλάβαμε 90ς δεν μπορούμε να ξεχάσουμε τον πάσπαλι μονίμως στη γραμμή των βολών. 22/22 είχε σε ένα ματς ο αθεόφοβος

iou-iou
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:26
Has thanked: 107 times
Been thanked: 282 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από iou-iou » Τρί 06 Οκτ 2020, 14:49

Dhladh sto mpasket diomisi dekaeties sxedon exoume 50-50 diaithsia??
Re malakes pragmatika, den einai tyxaia h katantia sas san sullogos, eiste arrwsthmena arrwstoi, kyriws nohtika....
Kalo Pato

Rocco
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Σάβ 20 Οκτ 2012, 22:32
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Rocco » Τρί 06 Οκτ 2020, 16:29

Δεν μπορει καποιοι οπαδοι να ειναι τοσο καθυστερημενοι ωστε εν ετει 2020 να νομιζουν οτι οριζουν τις τυχες ενος συλλογου και ευθυνονται για επιτυχιες ή αποτυχιες και να διεκδικουν μεριδιο σε αυτες. Συγνωμη αλλα πραγματικα θα επρεπε να εχετε κατεβει κατω απο το ροζ σας συννεφακι εδω και παρα πολυ καιρο. Δυστυχως οι τυχες μιας ομαδας για το αν θα επιτυχει ή αποτυχει καθοριζονται απο την διοικηση της και οι οπαδοι εχουν ελαχιστη ή και καθολου συμμετοχη σε αυτο. Ακομα και αν λεγονται Ριβερ πλεητ, Μπαρτσελονα ή Παναθηναικος (με τυχαια σειρα)

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 137 επισκέπτες