ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 19 Οκτ 2015, 08:52

arsett έγραψε:Τι να απαντήσω, το αυτονόητο; Αλλά δεν γίνεται όταν μιλάμε για κάποιον, στην προκειμένη περίπτωση για τον Μαρινάκη, ο αντίλογος να είναι ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος. Και δεν θα μπω καν στη λογική για το ποιος έχει δίκιο ή ποιος είναι λιγότερο υπόδικος και που. Απλά σχολίασα το μυαλό κάποιου που ενώ η ομάδα του έχει κερδίσει 4-0, προκαλεί τον αντίπαλο του περιμένοντας τί, να μην απαντήσει ο άλλος;

h kontra ksekina apo to epaggelmatiko kai katalhgei sto proswpiko epipedo.
Edw milame gia kontra se fash na einai kalesmenoi se epaggelmatika event k na mhn phgainoune,o xontros ton perimene
sth gwnia...ta idia kai o allos,,an ekane kana 0-1 tha apantouse analoga.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 19 Οκτ 2015, 08:54

vrwmiko_mualo έγραψε:Σωπα ρε σεισ?εφοπλιστησ κ λαθρεμποριο καυσιμων??εγω δν το πιστευω...μαρινακησ αλαφουζοσ βαρδηδεσ κλπ ολοι τα αγοραζουν κανονικα με τιμολογιο κλπ..

Και εγω νομιζα πωσ λεγαμε για υποδικουσ σε θεματα ποδοσφαιρου γιαυτο ρωτησα...
Σοβαρευτειτε ρε σεις..
Ειναι σαν ν μ λετε εμενα οτι ειμαι υποδικοσ για τισ κλησεις παρανομου παρκαρισματος!!ε χαιρω πολυ!!Εικόνα
exei katadikastei kai sta podosfairika,
alla gia na katalavoume ti leme,estw kai epoikinwniaka,yparxei diafora anamesa sto YPODIKOS kai sto KATADIKOS

pasvigroup
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Τετ 16 Νοέμ 2011, 23:13
Has thanked: 332 times
Been thanked: 34 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από pasvigroup » Δευ 19 Οκτ 2015, 09:08

j.rebel έγραψε:
vrwmiko_mualo έγραψε:Σωπα ρε σεισ?εφοπλιστησ κ λαθρεμποριο καυσιμων??εγω δν το πιστευω...μαρινακησ αλαφουζοσ βαρδηδεσ κλπ ολοι τα αγοραζουν κανονικα με τιμολογιο κλπ..

Και εγω νομιζα πωσ λεγαμε για υποδικουσ σε θεματα ποδοσφαιρου γιαυτο ρωτησα...
Σοβαρευτειτε ρε σεις..
Ειναι σαν ν μ λετε εμενα οτι ειμαι υποδικοσ για τισ κλησεις παρανομου παρκαρισματος!!ε χαιρω πολυ!!Εικόνα
exei katadikastei kai sta podosfairika,
alla gia na katalavoume ti leme,estw kai epoikinwniaka,yparxei diafora anamesa sto YPODIKOS kai sto KATADIKOS
Και ο Μελισσανίδης υπόδικος ήταν ωσπού να καταδικαστεί. Το θέμα είναι οτι καταδικάστηκε όμως γιατί υπήρχε η βούληση (από τα πολύ επάνω) να καταδικαστεί, όπως υπήρξε και η βούληση (από τα πολύ επάνω) να αποφυλακιστεί (όταν άλλαξε η κυβέρνηση). Για τον Μαρινάκη δεν νομίζω να υπάρχει η βούληση να καταδικαστεί. Μακάρι να υπάρξει κάποια στιγμη.
What a great day for football, all we need is some green grass and a ball.”

Άβαταρ μέλους
Athens_Hardcore
Δημοσιεύσεις: 3796
Εγγραφή: Δευ 17 Μαρ 2014, 00:57
Has thanked: 43 times
Been thanked: 36 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από Athens_Hardcore » Δευ 19 Οκτ 2015, 09:55

no passaran έγραψε:αυτη η ψλαρα αφιερωνεται σε κατι αεκουλελεδες και κατι αθενς που μας ζαλαγανε την μπουτσα. ΠΑΘΟΣ για το γαμησι και ΣΑΠΙΛ στη ψυχουλα σας καριολια

Α ρε βλακα γυριστρουλη :kahmeno :kahmeno
1982-2022 ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΑΜΕΙΩΤΑ

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 19 Οκτ 2015, 10:05

Athens_Hardcore έγραψε:
no passaran έγραψε:αυτη η ψλαρα αφιερωνεται σε κατι αεκουλελεδες και κατι αθενς που μας ζαλαγανε την μπουτσα. ΠΑΘΟΣ για το γαμησι και ΣΑΠΙΛ στη ψυχουλα σας καριολια

Α ρε βλακα γυριστρουλη :kahmeno :kahmeno
εδω γυρισατε εσεις βρε μπορντελα! ασε τωρα τα ξυπνητζιδικα και τραβα στη φιλαδελφεια να βαρεσεις παλαμακια στη μπουλντοζα να ξεχαστεις λιγο απο το γαμησι του σαββατου. και μην ξεχασεις αυριο στις 21:45 να αλλαξεις ομαδα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
Athens_Hardcore
Δημοσιεύσεις: 3796
Εγγραφή: Δευ 17 Μαρ 2014, 00:57
Has thanked: 43 times
Been thanked: 36 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από Athens_Hardcore » Δευ 19 Οκτ 2015, 10:12

no passaran έγραψε:
Athens_Hardcore έγραψε:
no passaran έγραψε:αυτη η ψλαρα αφιερωνεται σε κατι αεκουλελεδες και κατι αθενς που μας ζαλαγανε την μπουτσα. ΠΑΘΟΣ για το γαμησι και ΣΑΠΙΛ στη ψυχουλα σας καριολια

Α ρε βλακα γυριστρουλη :kahmeno :kahmeno
εδω γυρισατε εσεις βρε μπορντελα! ασε τωρα τα ξυπνητζιδικα και τραβα στη φιλαδελφεια να βαρεσεις παλαμακια στη μπουλντοζα να ξεχαστεις λιγο απο το γαμησι του σαββατου. και μην ξεχασεις αυριο στις 21:45 να αλλαξεις ομαδα
Νταξει τουλάχιστον εγώ ρε χαϊβάνι έχω το δικαίωμα να επιλέγω τι θα κάνω και πως θα φέρομαι..Μπορεί οντως να παω και νφ..εσυ θα σκύβεις το κεφάλι..θα κάνεις το σκυλάκι και θα το γυρνάς στο τσάμικο μόλις πέφτει "φαπα" από τα τσουκαλοκουντουροπαιδα..
Εσύ που εκραζες τον χοντρό για την ζημιά που έχει κάνει στον ολυμπιακο σου και τώρα χαίρεσαι με τις νίκες του :lol:
1982-2022 ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΑΜΕΙΩΤΑ

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 19 Οκτ 2015, 10:21

Athens_Hardcore έγραψε:
no passaran έγραψε:
Athens_Hardcore έγραψε:
no passaran έγραψε:αυτη η ψλαρα αφιερωνεται σε κατι αεκουλελεδες και κατι αθενς που μας ζαλαγανε την μπουτσα. ΠΑΘΟΣ για το γαμησι και ΣΑΠΙΛ στη ψυχουλα σας καριολια

Α ρε βλακα γυριστρουλη :kahmeno :kahmeno
εδω γυρισατε εσεις βρε μπορντελα! ασε τωρα τα ξυπνητζιδικα και τραβα στη φιλαδελφεια να βαρεσεις παλαμακια στη μπουλντοζα να ξεχαστεις λιγο απο το γαμησι του σαββατου. και μην ξεχασεις αυριο στις 21:45 να αλλαξεις ομαδα
Νταξει τουλάχιστον εγώ ρε χαϊβάνι έχω το δικαίωμα να επιλέγω τι θα κάνω και πως θα φέρομαι..Μπορεί οντως να παω και νφ..εσυ θα σκύβεις το κεφάλι..θα κάνεις το σκυλάκι και θα το γυρνάς στο τσάμικο μόλις πέφτει "φαπα" από τα τσουκαλοκουντουροπαιδα..
Εσύ που εκραζες τον χοντρό για την ζημιά που έχει κάνει στον ολυμπιακο σου και τώρα χαίρεσαι με τις νίκες του :lol:

μας εχεις τρελανει στις επιλογες ρε. τουμπεκα στον τιγρη για μεταγραφες, ντου στη στρουγκα, παντρεμα με το γκετο, ναι ξεχασα αλλαξαν αποψεις οι γκεταιοι βγαλανε και λινατσα στην ιταλια :lol: , τι αλλα καλα εχεις κανει? αααα κανεις σουπραιζ παρτυ στον τιγρη και του λες και το τραγουδακι, βαζεις πλατη με τα διαρκειας για αν εισια μετοχος στο νεο γηπεδο χαχαχαχαχα ακου μετοχος!!!
οποτε εχουμε και λεμε...προβατο-υπαλληλος και κορο'ι'δο της τραπουλας απο τα λιγα! τη σειρα μπαγλαμα βαλτην οπως σε βολευει. αντε μιλησαμε κατσε πανω στη πουτσα του ιντεγιε και γαργαλα τα παπαρια του φορτουνη. :xa :xa
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
Athens_Hardcore
Δημοσιεύσεις: 3796
Εγγραφή: Δευ 17 Μαρ 2014, 00:57
Has thanked: 43 times
Been thanked: 36 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από Athens_Hardcore » Δευ 19 Οκτ 2015, 10:31

Δυσμοιρε ο μαρινακης που κατέστρεψε τον ολυμπιακό σου (όπως έλεγες ) τους πληρώνει και αυτούς από τα κλεμμένα πρωταθλήματα και τα πρεζοκαραβα..μη φτύνεις εκεί που γλυφεις μωρή γυριστρουλα σαλαμανδρα..θα μας πικαρει ο τέλης που πάντα πίστευε στον πρόεδρο του..Όχι εσύ μωρή μαλακια που έγραφες 1002 εδω μεσα και το χεις γυρίσει μετά τα τσιμπούκια..
Γαβ γαβ γαμω το χριστό σου.
1982-2022 ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΑΜΕΙΩΤΑ

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 19 Οκτ 2015, 10:38

κλαψε μωρη κουλα ακομα περισδοτερο μπορεις! :lol: :lol: κλαψε και μετα τρεχα να τσιμπουκωσεις τον τιγρη για το γηπεδο και να κανει ομαδα οπως εκανες ολα αυτα τα χρονια. αιντε και γαμησου τωρα νεοφωτιστο ιστορικο σωματειο που καπηλευεται την προσφυγια
τιγρηηηηηη σωσε μας! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 19 Οκτ 2015, 11:04

poies nikes tou..?apo pote einai nikes tou ekastote proedrou...?tou olympiakou einai oi nikes...kai ennoeite tha panyghrhzoume
tis nikes tou syllogou opoios kai an einai o proedros.

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 92 επισκέπτες