πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
dernw

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από dernw » Σάβ 18 Ιουν 2016, 00:14

re seis sygkinithika me to video..
ti yperparagwgi intro eixe..afou nomiza kamia tainia tou spielberg tha dw :lol:

eidika ekei pou bgainoun kai milane enas enas thymizei kati thriskoliptous stin ameriki pou tous anevazei o ierokyrikas stin pista kai lene to pws swthikane apo ton theo kai meta oloi klaine kai pselnoun parea

egw magkes me pyramides de to xw psaksei pote kai oute tha to epsaxna.. variemai kan na treksw gia na peithw kosmo..
alla mia fora petyxa ena fino gomenaki pou poulouse kati avon kallyntika
mou xtypaei tin porta kai mou leei poulaw kallyntika alla itan ola gynaikeia kai gia na tin psisw tin eipa pws thelw gia tin aderfi mou..
ela omws pou den exw aderfi :lol:

episis mia fora ton exw paiksei me mia kaulofwni apo kati promotion paketwn xronwn omilias enw milouse auti egw eixa vgalei eksw malaperda kai ton epaiza... :lol:

Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από Toufas » Σάβ 18 Ιουν 2016, 00:48

dernw autes oi offtopic istorioules sou einai mikra tosa da krimena internetika diamantakia.euxaristw.
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από bullis » Σάβ 18 Ιουν 2016, 01:43

:lol:
έχουν όλες το ίδιο τέλος όμως :malakia
όπως το χάπι έντι στο χολιγουντ κοι οι γάμοι στις παλιές ελληνικές :lol:

keep wanking φίλε :malakia και γράφε απομημονεύματα εδώ :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bullis την Σάβ 18 Ιουν 2016, 01:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Γιατί και πώς;

snas
Δημοσιεύσεις: 7127
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 23:38
Has thanked: 53 times
Been thanked: 8 times

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από snas » Σάβ 18 Ιουν 2016, 01:45

min tsimpate me kati tetoia...

ofanziva

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από ofanziva » Σάβ 18 Ιουν 2016, 19:56

Κατι ασχετο αν ξερει κανεις,μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση που στο μετροπολις διαφημιζουν συνεχεια αυτη την εταιρεια που ψαχνει κοσμο που μιλαει γερμανικα για αμεση πρόσληψη ξερει κανεις τι παιζει? Βρωμαει 100%

Υ.γ. φιλος μου με καφε που ασχοληθηκε με αυτη την worldventures καταφερε να γινει τοσο σπαζαρχιδης και το καφε του να ταυτιστει τοσο με αυτη την εταιρεια που οχι μονο δεν εβγαλε λεφτα αλλα στο τελος εκλεισε και την καφετέρια

dernw

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από dernw » Κυρ 19 Ιουν 2016, 00:42

bullis έγραψε::lol:
έχουν όλες το ίδιο τέλος όμως :malakia
όπως το χάπι έντι στο χολιγουντ κοι οι γάμοι στις παλιές ελληνικές :lol:

keep wanking φίλε :malakia και γράφε απομημονεύματα εδώ :lol:
oso zw ton paizw magkes :lol:

autes oi istories menoun na thymomaste na gelame me tis kafriles mas

twra autes oi etaireies re seis oles apati einai.. peithoun ton kosmaki pou exei anagki apo xrimata grigora kai eukola kai tou trwne to kompodema.. makria

Άβαταρ μέλους
eisaggeleas
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2016, 17:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 10 times

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από eisaggeleas » Κυρ 19 Ιουν 2016, 00:58

Tziba ixa psithei na paro Mia meta kathos exw b2 k Mia sunnenoisi ti bgazo alla barethika

blisset
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Σάβ 29 Οκτ 2011, 20:11
Has thanked: 121 times
Been thanked: 63 times

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από blisset » Κυρ 19 Ιουν 2016, 15:57

ofanziva έγραψε:Κατι ασχετο αν ξερει κανεις,μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση που στο μετροπολις διαφημιζουν συνεχεια αυτη την εταιρεια που ψαχνει κοσμο που μιλαει γερμανικα για αμεση πρόσληψη ξερει κανεις τι παιζει? Βρωμαει 100%
την ίδια απορία έχω και γω. τι στον πούτσο κανείς δεν μιλάει γερμανικά στην σαλονίκη και ακόμα ψάχνουν κόσμο? άνετα κανα 2 χρόνια παίζει αυτή η διαφήμιση, συνέχεια και στις ώρες αιχμής. βρωμάει πολύ και το μετρόπολις σίγουρα ξέρει τι παίζει...
IRA

KerKyra7H
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 18:49

Re: πυραμίδες, δυκτιακό μάρκετιγκ κ.α.

Δημοσίευση από KerKyra7H » Κυρ 19 Ιουν 2016, 18:33

Πριν 5-6 χρονια είχε ξεκινήσει εδώ στο νησί αυτό και θυμάμαι πολλά άτομα που την είχαν πατήσει έδιναν ένα ποσό για την εγγραφή και αν έγραφες 4 άτομα δεν πληρωνες και καλά μετά την συνδρομή μάλιστα σου λεεγανε οτι αν γράψεις και έναν αριθμό και ανέβεις στην ιεραρχία σου δίνουν τζιπ και τέτοια... Βγαίναν έξω κιόλας αυτοί σαν τσούρμο 20-30 ατομα για ποτό με κάτι σημαιάκια <you should be there > είχα πάει και εγώ να μου μιλήσεις εκεί ο τυπάς που και καλά το είχε με το λέγειν και μπορούσε να σε πείσει δεν είχα τσιμπήσει και τους το είχα ξεκόψει από την αρχή τώρα τα τελευταία 4 χρονια βλέπω τον τυπα που μου έκανε την παρουσίαση και μου έλεγε ποσα λεφτά μπορούσα να βγάλω από αυτό να δουλεύει σε γνωστή καφετέρια στη Κέρκυρα μαλλον του τα έφαγε κανένα θηλυκό τα λεφτά που μου έλεγε ότι έβγαλε και το γύρισε στη βιοπάλη

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 53 επισκέπτες