ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ(ΠΛΕΙ ΟΦ) | 17/5/2017

Κλειδωμένο
Night
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 22:35
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ(ΠΛΕΙ ΟΦ) | 17/5/2017

Δημοσίευση από Night » Παρ 19 Μάιος 2017, 17:08

to idio pragma leme apla katse pes ton xalifi an deis sfages epi seira etwn, p to apokliw auto edw Tha maste(na maste kala) k t xronou k Tha to doume..

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ(ΠΛΕΙ ΟΦ) | 17/5/2017

Δημοσίευση από bullis » Παρ 19 Μάιος 2017, 20:10

Ρε μαλακηδες αποφασίστε στα βασικά για να βγάζουμε κ εμείς νόημα γιατί χανόμαστε

Όταν πετάμε κεραμμυδες σε κεφάλια παιχτων πρέπει να διακοπτεται η όχι; πάει ανάλογα το ποσα ράμματα, το υλικό που εκφεσδονιζεται, την απόσταση, τι;

Όταν έχεις αδικηθει στο παρελθόν μπορείς τώρα να αδικεις γιατί έχεις δίκιο να το κανεις;

Αν έχεις αδικησει στο παρελθον μπορείς να μιλάς αν αδικεισαι σήμερα; έχεις δίκιο να το κανεις; τους πιάνει όλους εκτός τους γαυρους;



Γαμω τα δικια μου δηλαδή, αφού ψάχνετε αυτό κ όχι λύσεις να ξέρουμε τουλαχιστον με τι κρίνουμε το δίκιο του καθενός

Δεν έχω δίκιο; :lol:
Γιατί και πώς;

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ(ΠΛΕΙ ΟΦ) | 17/5/2017

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 20 Μάιος 2017, 11:30

PATSIFRIKOS έγραψε: Παρ 19 Μάιος 2017, 12:25 Αυτό που από πέρυσι έχετε γίνει όλοι υπέρμαχοι του Νόμου με ξεπερνάει. Σιγά ρε σερίφιδες. Θέλετε να εφαρμόζονται οι Νόμοι αλλά αν υπάρχουν δεσίματα σε μπάχαλα λέτε για ελευθερίες σε οπαδούς. Εκεί δεν σας αρέσει ο αντίστοιχος Νόμος. Ούτε εγώ θέλω ρίψη αντικειμένων στα γήπεδα (από τη στιγμή που έκοψαν τις μετακινήσεις και δεν μπορείς να ασχοληθείς με αντίπαλους οπαδούς θα ασχοληθείς με αντίπαλους παίκτες/προπονητές). Καιρός να εκπολιτιστούμε λίγο. Προσωπικά αν είχα δίπλα μου τον ηλίθιο που έριξε το κουτάκι θα τον ισοπέδωνα που έδωσε ευκαιρία στις κότες να το σκάσουν. Όπως ζω για τη μέρα που θα έρθει δίπλα μου στο μπάσκετ κάποιος φελός με λέιζερ. Αλλά αυτό το καραγκιοζιλίκι να σταματάνε έτσι εύκολα τα παιχνίδια και να πέφτουν οι αφαιρέσεις βαθμών για πλάκα είναι για γέλια. Δεν πρέπει να συμβαίνει πουθενά αλλού στον κόσμο. Τα πρωταθλήματα πλέον κρίνονται 100% στις αίθουσες κτλ.. Μόνο στην Ελλάδα αυτό. Πραγματικά. Έχει "νομιμοποιηθεί" ο κάθε τσαρλατάνος να διακόπτει ένα παιχνίδι ή να κάνει θεατρινισμούς για να πάρει το παιχνίδι στα χαρτιά. Ρίξε πρόστιμα, ρίξε αγωνιστικές κεκλεισμένων. Το άλλο είναι γελοιότητα πλέον. Γιατί ο καθένας το εφαρμόζει όπως γουστάρει. Παράδειγμα πέρυσι ο Παπάς που εμάς μας κατέστρεψε χωρίς σοβαρό λόγο ενώ στην Τούμπα λίγους μήνες μετά βγήκε και το συνέχισε κανονικά μέχρι να ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ μετά να το διακόψει οριστικά. Δεν γίνεται να τρώω αβέρτα εγώ κάθε χρόνο σερί -3 και οι άλλοι που σφάζονταν 45' στον Βόλο να την βγάλουν με 2 αγωνιστικές. Εϊναι κοροϊδία. Νιώθω περήφανος που η ομάδα μου δεν το έχει εφαρμόσει αυτό μέχρι σήμερα (να σηκωθεί να φύγει δηλαδή για να το πάρει στα χαρτιά) παρότι είχε την ευκαιρία αυτή αρκετές φορές (Αναστασίου, Βιγιαφάνες κτλ). Και για την ΑΕΚ νομίζω το ίδιο (πχ Σάχα), όπως και ότι τα χανούμια λόγω νοοτροπίας θεωρώ δεν θα δεχόντουσαν κάτι τέτοιο από την ομάδα τους. Κατά τ' άλλα να το χαίρεστε το 0-3 στα χαρτιά ρε Βουλγάρες. "Στιγμές της δόξας σας"... που λένε και τα πρότυπά σας οι γαύροι. :etsi
Απο τη στιγμη που το μετρο με τις οσες αγωνιστηκες κεκλεισμενων εχει αποτυχει δυστυχως ολα δειχνουν οτι δεν υπαρχει αλλη επιλογη. Βλεπουμε οτι η στερηση του να δεις την ομαδα πλεον σε πολλους δεν λεει κατι,εν αντιθεση με τη στερηση της νικης και των βαθμων που τους νοιαζει πραγματικα, ισως γιατι πλεον η αγαπη για τη νικη εβαλε σε δευτερη μοιρα την αγαπη για την ομαδα θεωρω οτι ειναι το ιδανικο μετρο για να σταματησει αυτη η μαλακια.
Το γηπεδο δεν μπορει να γινεται πεδιο μαχης μεταξυ οπαδων γιατι αναμεσα σε αυτους δεν ειναι ολοι μαχομενοι,αλλωστε τοσαα χρονια αυτες οι μαλακιες δεν μας εφεραν σε σημειο να μην μπορουμε να μετακινηθουμε ακομα και σε γηπεδα εντος της Αττικης; και φυσικα οι αθλητες και οι προπονητες δεν ειναι μονομαχοι σε αρενα. Ξερουμε παρα πολυ καλα οτι οποιος θελει να μαλωσει θα βρει την ακρια να μαλωσει με αυτους που θελουν να μαλωσουν και οχι με τον καθε ενα που δεν διαλεγει αυτο το δρομο.
Οποτε για να ολοκληρωσω και την σκεψη μου που ισως σε πολλους να μην ειναι αρεστη η να φανταζει πολυ "φιλαθλη" και για τα διαφορα γκαζετα, οπαδοι του συλλογου δηλωνουμε γιατι ο σκοπος μας ειναι να βοηθαμε με καθε τροπο την ομαδα και οχι να την καταστρεφουμε με ασκοπα επεισοδια και μια ταση "αυτοπροβολης" ερμηνευοντας κατα το δοκουν το περιβοητο και πολυφορεμενο "για την ομαδα"
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

dernw

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ(ΠΛΕΙ ΟΦ) | 17/5/2017

Δημοσίευση από dernw » Σάβ 20 Μάιος 2017, 16:36

Pantws ta kalytera anekdota arxizoun me to "itan enas amerikanos, enas evraios, enas tourkos enas.... Kai enas pontios" :lol

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 157 επισκέπτες