ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Β' και Γ' κατηγορίας
Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Toufas » Τρί 30 Σεπ 2014, 13:28

δεν καταλαβα τπτ σορρυ
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 30 Σεπ 2014, 13:29

Ποσο ασοβαρος εισιαι ρε αεκολε?
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

aekole

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aekole » Τρί 30 Σεπ 2014, 13:32

για το πούτσο είμαι αλλά δεν λέμε για μένα τώρα

τέσπα ας το κόψουμε εδώ...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 30 Σεπ 2014, 13:36

aekole έγραψε:για το πούτσο είμαι αλλά δεν λέμε για μένα τώρα

τέσπα ας το κόψουμε εδώ...
Προσπαθουμε να κανουμε μια κουβεντα σαν ανθρωποι για ενα τραγικο γεγονος που απο τυχη δενε χει συμβει αλλες ποσες φορες και εγω δεν ξερω θα μπορουσε να συμβει και εσυ αρχιζεις τα ξυπνητζιδικα και τις ειρωνιες...γιεσαι μαλακας η οχι ρε αεκολε?
μολις ξεκλειδωσει το φορουμ ελα να σου πω οτι θες αλλα καθεσαι τωρα και πουλας ειρωνια? μιλα σαν ανθρωπος κανονικα και στο ωραιο αφου μπορεις γιατι να πρεπει καθε φορα να εχεις το ρολο του εριστικου?
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
Independent 13
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Τετ 11 Ιούλ 2012, 23:34
Has thanked: 3 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Independent 13 » Τρί 30 Σεπ 2014, 13:36

ofi-iraklio έγραψε:kapote ta legame gia afth tin gamoperioxh,k mas vgazate trelous,xarite tis modes pou ferate kapioi k stin dismiri eparxia,pok eiste ideoologh ite me ton ena, hte me ton alo tropo :eme ...
http://www.politestv.gr/index.php?id=1000&article=1086
Λευτεριά στον άδικα προφυλακιστέο Αλέξη. Το σώμα φυλακιζεται η ψυχή ομως όχι.
Στο διάολο σιχάματα γίνατε κ εσείς οπαδοί.

Κ για να μη ξεχάσω:
Λευτεριά στον άδικα προφυλακιστεο Βασίλη ρ.
Λευτεριά στον άδικα προφυλακιστέο Κώστα χριστ.
Λευτεριά στον άδικα προφυλακιστέο ΑΚ47(Ωπ σορρυ.αυτος αποφυλακίστηκε κ αποκαταστάθηκε η αδικία)
Λευτεριά στους άδικα προφυλακιστέους δικούς μας που ειναι μέσα για βεργια
Συγχαρητήρια στην υποδιεύθυνση Ελληνικου που άδικα προφυλακισε τους δυο Λεβεντες για τις τσουριες στα μπουζούκια.
Παιανία οεοεοε 1-0 αφήσατε τον Μιχαλακη σαν καμμενο μηχανάκι.
Θεόφιλος Λούτσα 1-1.τιμη κ δόξα στους θυρωρούς. Γαυρε θυμήσου το 81'
Μια φωτοβολίδα για κάθε καρωτιδα.αελ τυριά φλώροι.

Μάσκα δεν έχω να γυρνώ στο καρναβάλι ετούτο...
Καλη συνέχεια acabΙτέα
in our world Shamrock is the God

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Τρί 30 Σεπ 2014, 14:00

BigBang έγραψε:einai asteio na to paizete ekpliktoi merikoi..re malakes adikeimenika kata tixi pethane o anthrwpos oso kai kako na akougete..xtipimata sto kefali anekathen ginodousan kai kata tixi den thrinousame thimata kai oxi mono se atoma pou asxoliodousan alla kai se akirous ...twra epidi egine afto tha ta iswpedwsoume ola kai tha ta riksoume stous sindesmous? sovarefteite re..eidika na diavazw apo gavrous na ekplisode kai na milane gia katadia to opadismou ,mou erxete na kserasw..eseis otan ta kanate afta kai ta epikrwtouse sxedon olh h thira7 me sinthimata tipou paiania 1-0 ,episkepseis se spitia full kai xiliades kolotripides tote giati den milagate?twra ginate oloi sinaisthimatikoi kai metanoisate? o opadismos den xalase oute xtes oute simera..ksipnate orismenoi..
εσυ πιστευεις οτι μονο λογω του χοντρου κοψαμε το γηπεδο???πουλια στον αερα πιανετε...συγγνωμη που απανταω σ αυτο το τοπικ αλλα με εβγαλες εξω απο τα ρουχα μου..και τι ειναι οι γαυροι δηλαδη???οι γαυροι δεν εχουν κριση???η ειναι ολοι οι γαυροι 1 κοινη σκεψη και 1 κοινη κριτικη???αν δεν μιλησουμε εμεις για καταντια του οπαδισμου που εχουμε δει καποια πραγματα απο κοντα ποιος θα μιλησει???ο οπαδος της περα ραχουλας η του Κολοκοτρωνιτσιου???για να μετανοησεις πρεπει να εχεις κανει κατι..και δεν νομιζω ολοι οι γαυροι να εχουν μαχαιρωσει...να εχεις κανει επισκεψη σε σπιτια κλπ..οποτε μαλλον αυτο το ξερασμα και το αστειο της υποθεσης σου νομιζω πως απευθυνεται το πολυ σε 50 ατομα...μου φτανει που εχω ησυχη τη συνειδηση μου μεγαλε...απλα πριν γραψεις οτιδηποτε κανε την αυτοκριτικη σου και αν νομιζεις οτι δεν εχεις κανει τιποτα απο τα παραπανω που κραζεις ,τοτε θα καταλαβεις την αρμονια της ψυχης μου ;-)
feelin' frisky?

rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rodort1 » Τρί 30 Σεπ 2014, 14:00

no passaran έγραψε:
aekole έγραψε:ο τσουκαλάς εχτές έλεγε για τσο και λο στην παιανία :eme :eme :eme
Εμετικο οντως αλλα δεν γραφει ο τσουκαλας εδω μεσα και ανεχεις παρατηρησει δεν νομιζω να κοκορευεται κανεις για οτι εγινε,τουλαχιστον εδω
Σύντρολλε πασαράν,σημασία δεν έχει αν κοκορεύεται κάποιος εδώ μέσα,αλλά τι κάνει ο ίδιος εκεί έξω..
Καλά τα γράφουμε εδώ μέσα κατόπιν εορτής,αλλά περί Μιχαλάκη-μηχανάκι στην περίπτωσή σας ή Ξηροκώστα-αναπηρικής στη δική μας,τα έχουν τραγουδήσει,όχι τα πέταλα,αλλά ολόκληρα τα γήπεδα.Και αντίστοιχα για Μπλιώνες,κ.λ.π.
Και οι "αγνοί φίλαθλοι" μαζί..
Και οι δήθεν αηδιασμένοι από τις κωλοτρυπιδιές των δικών τους,μια χαρά καμαρώνουν και βγάζουν φωτό τα ψιρισμένα πανιά στο πέταλο.
Και άμα τύχη καμιά στραβή ή δύσκολη αποστολή εκτός έδρας,μια χαρά θέλεις και το κεντητήρι,πρεζάκια,άνιωθο,λέσι της κοινωνίας back up.

Υποκρισία από όλους και πρώτα από εμένα.
Και άντε,εμείς 30αρήσαμε και το δηλητήριο στη φλέβα δε φεύγει.
Όποιος πιτσιρικάς μπαίνει τώρα στο χορό,βλέποντας το όλο σκηνικό και συνεχίζει ή ελαφρύς στο μυαλό είναι
ή η ζωή του και η οικογένειά του είναι μέσα στα προβλήματα.

Όσο για τις φυλλάδες και τα κανάλια,εύχομαι κάποιοι κάποτε να τους βάλουν τα στυλό και τα μικρόφωνα στον πάτο τους.
Κι αυτό που βγήκε στο γυαλί να μιλήσει ο χάρος,μόνο στο Ελλαδισταν..

Τέσπα,τζάμπα μελάνι..Η περιπέτεια τελείωσε,όποιοι πρόλαβαν πολλά ή λίγα,πρόλαβαν..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rodort1 την Τρί 30 Σεπ 2014, 14:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 30 Σεπ 2014, 14:05

Ρε ρομποτ εγω επειδη μιλαω για τον εαυτο μου....σου λεω οτι ουτε παιανια οε οε οε εχω φωναξει οιτε για συγχωρεμενους!
Στο τιμονι που κραταω ποτε δεν φωναξα κατι τετοιο και εχω τσακωθει κιολλας

Παντως το συνθημα με το μηχανακι και τον συγχωρεμενο δεν εχει ακουστει απο το πεταλο μας. Δεν σου λεω να φωναχτηκεαπο 50 μαλακες και να κοπηκε κατευθειαν μιλαω εν χορω οπως κανανε ολοι τοσα χρονια που εβριζαν νεκρους
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rodort1 » Τρί 30 Σεπ 2014, 14:19

no passaran έγραψε:Ρε ρομποτ εγω επειδη μιλαω για τον εαυτο μου....σου λεω οτι ουτε παιανια οε οε οε εχω φωναξει οιτε για συγχωρεμενους!
Στο τιμονι που κραταω ποτε δεν φωναξα κατι τετοιο και εχω τσακωθει κιολλας

Παντως το συνθημα με το μηχανακι και τον συγχωρεμενο δεν εχει ακουστει απο το πεταλο μας. Δεν σου λεω να φωναχτηκεαπο 50 μαλακες και να κοπηκε κατευθειαν μιλαω εν χορω οπως κανανε ολοι τοσα χρονια που εβριζαν νεκρους
Μπορεί να είσαι η εξαίρεση και μπράβο σου.
Εγώ έχω φωνάξει και για τους νεκρούς σου και για τον Ξηροκώστα.
Τόσο μου έκοβε..
Εδώ και χρόνια,δε θα ξαναφώναζα,αλλά έχω φωνάξει πολλές φορές και αυτό δεν αλλάζει.
Και με γτπ άτομα που δεν είχαν ιερό και όσιο,έχω νταραβεριστεί εξαιτίας των οπαδικών.

Όσο περί Μιχαλάκη-μηχανάκι ήμουν σε τελικό στο ΣΕΦ και γινόταν της πουτάνας με το συγκεκριμένο σύνθημα.
Εννοείται ότι η κουβέντα δεν είναι για τους κακούς γαύρους και εμάς τους υπόλοιπους που είμαστε παναγίες.
Απο την Αθήνα ξεκίνησε η φάση,μιμήθηκε η Θεσσαλονίκη και μετά γαμήθηκε και το τελευταίο χωριό της επικράτειας..

Άβαταρ μέλους
BigBang
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Παρ 05 Οκτ 2012, 16:50
Has thanked: 62 times
Been thanked: 36 times

Re: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BigBang » Τρί 30 Σεπ 2014, 14:24

effenberg7 έγραψε:
BigBang έγραψε:einai asteio na to paizete ekpliktoi merikoi..re malakes adikeimenika kata tixi pethane o anthrwpos oso kai kako na akougete..xtipimata sto kefali anekathen ginodousan kai kata tixi den thrinousame thimata kai oxi mono se atoma pou asxoliodousan alla kai se akirous ...twra epidi egine afto tha ta iswpedwsoume ola kai tha ta riksoume stous sindesmous? sovarefteite re..eidika na diavazw apo gavrous na ekplisode kai na milane gia katadia to opadismou ,mou erxete na kserasw..eseis otan ta kanate afta kai ta epikrwtouse sxedon olh h thira7 me sinthimata tipou paiania 1-0 ,episkepseis se spitia full kai xiliades kolotripides tote giati den milagate?twra ginate oloi sinaisthimatikoi kai metanoisate? o opadismos den xalase oute xtes oute simera..ksipnate orismenoi..
εσυ πιστευεις οτι μονο λογω του χοντρου κοψαμε το γηπεδο???πουλια στον αερα πιανετε...συγγνωμη που απανταω σ αυτο το τοπικ αλλα με εβγαλες εξω απο τα ρουχα μου..και τι ειναι οι γαυροι δηλαδη???οι γαυροι δεν εχουν κριση???η ειναι ολοι οι γαυροι 1 κοινη σκεψη και 1 κοινη κριτικη???αν δεν μιλησουμε εμεις για καταντια του οπαδισμου που εχουμε δει καποια πραγματα απο κοντα ποιος θα μιλησει???ο οπαδος της περα ραχουλας η του Κολοκοτρωνιτσιου???για να μετανοησεις πρεπει να εχεις κανει κατι..και δεν νομιζω ολοι οι γαυροι να εχουν μαχαιρωσει...να εχεις κανει επισκεψη σε σπιτια κλπ..οποτε μαλλον αυτο το ξερασμα και το αστειο της υποθεσης σου νομιζω πως απευθυνεται το πολυ σε 50 ατομα...μου φτανει που εχω ησυχη τη συνειδηση μου μεγαλε...απλα πριν γραψεις οτιδηποτε κανε την αυτοκριτικη σου και αν νομιζεις οτι δεν εχεις κανει τιποτα απο τα παραπανω που κραζεις ,τοτε θα καταλαβεις την αρμονια της ψυχης μου ;-)


to poli 50 atoma? :pro :pro den ksanasxoliazw sto sigekrimeno topic..silipitiria stin oikogeneia tou anthrwpou kai sta dika tou atoma..
cha✼s

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες