ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Video κερκίδων από τα ελληνικά πέταλα
PANTHERS-3-n.k.
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 21:30
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από PANTHERS-3-n.k. » Κυρ 26 Μάιος 2013, 18:15

re stoke fenete sto video pouthena na mas pernate kanena dou??sto video fenete pou tis pezete me tous batsous...
eixame pei pos de perasate ta mat???
eixame pei posa se ekino to simio eimastan 7-8 atoma perasate ta mat gia kai gia poli liga defterolepta tis pexame ,piso apo esas de kaname gia kanena logo opos den exoume kanei pote(se antithesi me esas)

crete hools

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από crete hools » Κυρ 26 Μάιος 2013, 18:25

PANTHERS-3-n.k. έγραψε:re stoke fenete sto video pouthena na mas pernate kanena dou??sto video fenete pou tis pezete me tous batsous...
eixame pei pos de perasate ta mat???
eixame pei posa se ekino to simio eimastan 7-8 atoma perasate ta mat gia kai gia poli liga defterolepta tis pexame ,piso apo esas de kaname gia kanena logo opos den exoume kanei pote(se antithesi me esas)
με το που φτασαμε κ σας ιδαμε περασαμε 2 σειρες απο ματ κ τισ πεξαμε με 5,6 δικου σας που εμειναν γιατι οι υπολοιποι την πουλεψαν

ofi-iraklio
Δημοσιεύσεις: 2204
Εγγραφή: Παρ 13 Μάιος 2011, 20:12
Has thanked: 273 times
Been thanked: 51 times

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από ofi-iraklio » Κυρ 26 Μάιος 2013, 18:29

FILE 5-6 EKATSAN ETSI THA TO LES.......

PANTHERS-3-n.k.
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 21:30
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από PANTHERS-3-n.k. » Κυρ 26 Μάιος 2013, 23:15

crete hools έγραψε:
PANTHERS-3-n.k. έγραψε:re stoke fenete sto video pouthena na mas pernate kanena dou??sto video fenete pou tis pezete me tous batsous...
eixame pei pos de perasate ta mat???
eixame pei posa se ekino to simio eimastan 7-8 atoma perasate ta mat gia kai gia poli liga defterolepta tis pexame ,piso apo esas de kaname gia kanena logo opos den exoume kanei pote(se antithesi me esas)
με το που φτασαμε κ σας ιδαμε περασαμε 2 σειρες απο ματ κ τισ πεξαμε με 5,6 δικου σας που εμειναν γιατι οι υπολοιποι την πουλεψαν
etsi thelete na pistevete ok diko sas thema...
oti perasate tous batsous to exw pei...
aftoi oi 5-6 pou eminan kai tis epexan itan kai den iparxan aloi...an eides kapious ligous na ti poulevoun itan akiros kosmos oxi diki mas.
i diki mas itan exo apo to club mas kai de pirane xabari ti egine...
kai tha itan kai magia apo ti meria sas na paradextite aftous pou ekatsan kai tis epexan me poli peristetous.
afto apo emena kai telos

ClockworkOrange
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Δευ 08 Οκτ 2012, 16:03

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από ClockworkOrange » Δευ 27 Μάιος 2013, 21:16

ρε μαλακες τι καθεστε και συζητατε.. Το θεμα ειναι ποσοι ηταν απο την μια ποσοι απο την αλλοι ποσους μπατσους περασαμε και ποσοι εκατσαν και τις επαιξαν? το θεμα ειναι πως εδω και χρονια υπαρχει μια κοντρα και σκηνικα σε Ηρακλειο Και Αθηνα τις παιζουμε συχνα εντος και εκτος γηπεδων χωρις μαχαιρια και αλλες τετοιες μαλακιες. Την μια λιγοτεροι εσεις την αλλη λιγοτεροι εμεις την μια σας παιρνουμε εμεις την αλλη μας παιρνετε εσεις λιγη σημασια εχει. Εμενα προσωπικα αυτος ο χουλιγκανισμος μ'αρεσει.
.:ODIATI E FIERI - OFI GATE 4 1986:.

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 27 Μάιος 2013, 21:35

PANTHERS-3-n.k. έγραψε:piso apo esas de kaname gia kanena logo opos den exoume kanei pote(se antithesi me esas)
χμμμ,ενδιαφέρον..1η εκδρομη σου στο ηράκλειο,πότε??ειλικρινά ομως..κ ανάλογα ακους αν θες κάποια περιστατικά..πέζει κ για ν.σμύρνη παλιότερα ενα θέμα,αλλα εκεί δν ήμουν παρων κ δεν μπορώ να πάρω θέση..αλλιως χέστο ρε φίλε,καλοκαιράκι είναι,θα κάνω ενα μπανάκι κ θα μου περάσει..δεν βγήκε ποτέ άκρη έτσι κ αλλιώς εδω μέσα..εγω να σου πω την αληθεια έχω βαρεθεί..επανειλημενα όμως..δν θέλω ουτε νίκες ούτε τπτ..μια ζωη μπούτσες έτρωγα,όλοι απο πάνω μου περνούσαν,στην κρητη μαζεύω φάπες απο τους ντόπιους γαυροβάζελους του νησιού,το πεταλο μου τίγκα στους αλλοθρησκους, κ μιλάω εκ του ασφαλους μιας κ εχω θάλασσα γυρω μου,αλλιώς θα είχα πρόβλημα κ απο τους fentagin,απο ότι διαβάζω τελευταία εδω μέσα..είμαι κ πουστόφαρα,οπαδος 5ετιας,τίγκα στους φασίστες κ τους δολοφόνους..αυτο είναι το πόρισμα του curvagreek,με αυτό θα πορευτώ κ εγώ εδω μέσα,απο δω κ πέρα..ή θα προσπαθήσω τουλάχιστον,γιατι κατι παθαίνω κ εγω ώρες ώρες κ λέω τα δικά μου..
πάνθηρα εσενα δν σε αφορουν βέβαια όλα αυτά,αλλα να πα να γαμηθούνε ολα στην τελική..καλα περάσαμε όλοι,αναμνήσεις αρκετές,η ζωη συνεχίζεται κ η ιστορία εγραψε κ συνεχίζει να γράφει..άσχετα που στον μικροκοσμο του curvagreek πέζουν άλλοι κανόνες πολλές φορές..εγω(για να ειμαι κ ontopic) οπαδικη μου νίκη θεωρω αυτη..
phpBB [video]

κ αυτη με έχει στοιχειώσει..τα υπόλοιπα χαρισμα σας φίλε..μονα-ζυγα...
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

PANTHERS-3-n.k.
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 21:30
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από PANTHERS-3-n.k. » Δευ 27 Μάιος 2013, 22:31

ClockworkOrange έγραψε:ρε μαλακες τι καθεστε και συζητατε.. Το θεμα ειναι ποσοι ηταν απο την μια ποσοι απο την αλλοι ποσους μπατσους περασαμε και ποσοι εκατσαν και τις επαιξαν? το θεμα ειναι πως εδω και χρονια υπαρχει μια κοντρα και σκηνικα σε Ηρακλειο Και Αθηνα τις παιζουμε συχνα εντος και εκτος γηπεδων χωρις μαχαιρια και αλλες τετοιες μαλακιες. Την μια λιγοτεροι εσεις την αλλη λιγοτεροι εμεις την μια σας παιρνουμε εμεις την αλλη μας παιρνετε εσεις λιγη σημασια εχει. Εμενα προσωπικα αυτος ο χουλιγκανισμος μ'αρεσει.
kala ta les

Άβαταρ μέλους
fanatic.4
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 00:13
Has thanked: 9 times

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από fanatic.4 » Τετ 24 Ιούλ 2013, 14:53

ΓΡΑΦΤΟΥΣ ΜΩΡΕ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΟΥ
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
heraklionhools4
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Σάβ 14 Ιούλ 2012, 00:27

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από heraklionhools4 » Δευ 19 Αύγ 2013, 14:55

Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ofara-4
Δημοσιεύσεις: 3050
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 19:07
Has thanked: 43 times
Been thanked: 1 time

Re: ΟΦΗ | ΒΙΝΤΕΟ

Δημοσίευση από ofara-4 » Τρί 20 Αύγ 2013, 12:04

ΟΦΗ - πανιωνιος 18/8

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]
Στο Γεντί μέσα θα 'μαι μια ζωή ισοβίτης.....

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 116 επισκέπτες