ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Ψήφος στα πέταλα

Ποιοι κάνουνε την καλύτερη κερκίδα?

ΑΕΚ
47
6%
ΑΕΛ
62
8%
ΑΡΗΣ
82
10%
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
18
2%
ΗΡΑΚΛΗΣ
56
7%
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
101
13%
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
9
1%
ΟΦΗ
23
3%
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
226
28%
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
30
4%
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
13
2%
ΠΑΟΚ
76
10%
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
19
2%
ΑΛΛΗ
31
4%
 
Σύνολο ψήφων: 793

OLDGOODGATE13
Δημοσιεύσεις: 660
Εγγραφή: Τετ 08 Δεκ 2010, 13:21

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από OLDGOODGATE13 » Κυρ 06 Μάιος 2012, 16:05

"ME TO "Nightmare returns"... TI ENOEIS??
Εννοώ το πανί που έπαιζε σε εμάς από το `88 περίπου και το ανεβάσατε για λίγο κάπου μέσα 90ς αν θυμάμαι καλά,όχι ολόιδιο αλλα φαινόταν η αντιγραφή...

"Άρης θρησκεία σούπερ 3"... NAI SIGOURA EINAI KLEMENO.. :???: TETOIOS STOIXOS TETOIOS RYTHMOS :razz:
Το θέμα είναι ότι από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου το έλεγε η 13 και κάποτε θυμηθήκατε να το πείτε εσείς,κανείς άλλος...Άσε που το έχετε σηκώσει σε πανί,τώρα πρόσφατα,4-5 χρόνια πριν...

"Άρη ολέ Άρη ολέο αρειανάρα μου σε αγαπώ"... PIO AKRIVWS ENOEIS DEN MPORW NA KATALAVW :???: (ISWS MOU DIAFEVGEI)
αυτό εννοώ...Με την επιστροφή στην Λεωφόρο βγήκε,και μετά το ακούσαμε από εσάς,και πολύ μάλιστα,το πατρουσιάζατε και σαν δικό σας κάποιοι...

"Άρειανάρα μου τρελένομαι,άρης"...
"Οέ Άρη ολέ ολε"... GIA TA TELEYTEA 2 TWRA NA MPOUME STHN DIADIKASIA NA POUME POIOS TA PRWTOFWNAKSE K POIOS OXI.. GAMHSETA.. EGW TA THIMAME APO PALIA TWRA AN ESY EISAI 35-40 XRONWN KAI TA THIMASE APO TA 12 SOU NA TA TRAGOUDAS OKK..
Το δεύτερο,ακούστηκε από εμάς πρώτη φορά σε ματς με ΠΑΟΚ στην Γλυφάδα 1992,1993 κάπου εκεί...Το είπαν για 1-2 ματς τα ΠΑΟΚια αλλά το έκοψαν...Εσείς μέχρι και σήμερα το λέτε...
Το πρώτο το άκουσα πρώτη φορά κάπου το 2000...Πάντως δεν σας θυμάμαι να το λέτε ούτε μια φορά πριν από εμάς...Άσε που για 3-4 χρόνια το συγκεκριμένο είχε γίνει το σήμα κατατεθέν μας ώς σύνθημα,περισσότερο από ότι τώρα το χόρτο,σε αφιέρωμα σε ξένο περιοδικό θυμάμαι (τότε που κάναμε τις καλές πορείες στην Ευρώπη) το είχε ως το βασικό σύνθημα της κερκίδας μας...


Υ.Γ. Για όλα αυτά δικά σας άτομα τα έχουν πει ότι είναι κλεμμένα από εμάς...

Άβαταρ μέλους
PAS 7
Δημοσιεύσεις: 3312
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:10
Has thanked: 335 times
Been thanked: 47 times

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από PAS 7 » Κυρ 06 Μάιος 2012, 16:08

OLDGOODGATE13 έγραψε:PIO AKRIVWS ENOEIS DEN MPORW NA KATALAVW :???: (ISWS MOU DIAFEVGEI)
αυτό εννοώ...Με την επιστροφή στην Λεωφόρο βγήκε,και μετά το ακούσαμε από εσάς,και πολύ μάλιστα,το πατρουσιάζατε και σαν δικό σας κάποιοι...
h larisa kai o hraklhs eidika to lene apo pio palia.
Ioannina

angelbulldog

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από angelbulldog » Κυρ 06 Μάιος 2012, 19:51

OLDGOODGATE13 έγραψε: "Άρης θρησκεία σούπερ 3"
Το θέμα είναι ότι από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου το έλεγε η 13 και κάποτε θυμηθήκατε να το πείτε εσείς,κανείς άλλος...Άσε που το έχετε σηκώσει σε πανί,τώρα πρόσφατα,4-5 χρόνια πριν...
4-5 XRONIA PRIN..APOKLIETE
KAMIA 15-16 SIGOURA
;-)
palaiotera nai ok paizei na to eixate fwnaksei kai prin 30 xronia eseis :razz:
[foto apo ARIS - ofi 4-1 KYPELO 97-98 (palaioterh den exw proxeirh)]
Εικόνα
TWRA ME TO EGW TO AKOUGA APO OTAN PIGENA GIPEDO KAI ETSI KAI ALLIWS KAI ALLIOTIKA AKRH DEN THA VGALOUME.. ESEIS THA LETE ETSI EGW GIOUVETSI.. KAI TO ANTITHETO.. GIA AYTO EIPA AS MHN MPENOUME SE AYTHN THN DIADIKASIA

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 19 times

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από rebetis3 » Δευ 07 Μάιος 2012, 00:52

OLDGOODGATE13 έγραψε:"ME TO "Nightmare returns"... TI ENOEIS??
Εννοώ το πανί που έπαιζε σε εμάς από το `88 περίπου και το ανεβάσατε για λίγο κάπου μέσα 90ς αν θυμάμαι καλά,όχι ολόιδιο αλλα φαινόταν η αντιγραφή...

"Άρης θρησκεία σούπερ 3"... NAI SIGOURA EINAI KLEMENO.. :???: TETOIOS STOIXOS TETOIOS RYTHMOS :razz:
Το θέμα είναι ότι από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου το έλεγε η 13 και κάποτε θυμηθήκατε να το πείτε εσείς,κανείς άλλος...Άσε που το έχετε σηκώσει σε πανί,τώρα πρόσφατα,4-5 χρόνια πριν...

"Άρη ολέ Άρη ολέο αρειανάρα μου σε αγαπώ"... PIO AKRIVWS ENOEIS DEN MPORW NA KATALAVW :???: (ISWS MOU DIAFEVGEI)
αυτό εννοώ...Με την επιστροφή στην Λεωφόρο βγήκε,και μετά το ακούσαμε από εσάς,και πολύ μάλιστα,το πατρουσιάζατε και σαν δικό σας κάποιοι...

"Άρειανάρα μου τρελένομαι,άρης"...
"Οέ Άρη ολέ ολε"... GIA TA TELEYTEA 2 TWRA NA MPOUME STHN DIADIKASIA NA POUME POIOS TA PRWTOFWNAKSE K POIOS OXI.. GAMHSETA.. EGW TA THIMAME APO PALIA TWRA AN ESY EISAI 35-40 XRONWN KAI TA THIMASE APO TA 12 SOU NA TA TRAGOUDAS OKK..
Το δεύτερο,ακούστηκε από εμάς πρώτη φορά σε ματς με ΠΑΟΚ στην Γλυφάδα 1992,1993 κάπου εκεί...Το είπαν για 1-2 ματς τα ΠΑΟΚια αλλά το έκοψαν...Εσείς μέχρι και σήμερα το λέτε...
Το πρώτο το άκουσα πρώτη φορά κάπου το 2000...Πάντως δεν σας θυμάμαι να το λέτε ούτε μια φορά πριν από εμάς...Άσε που για 3-4 χρόνια το συγκεκριμένο είχε γίνει το σήμα κατατεθέν μας ώς σύνθημα,περισσότερο από ότι τώρα το χόρτο,σε αφιέρωμα σε ξένο περιοδικό θυμάμαι (τότε που κάναμε τις καλές πορείες στην Ευρώπη) το είχε ως το βασικό σύνθημα της κερκίδας μας...


Υ.Γ. Για όλα αυτά δικά σας άτομα τα έχουν πει ότι είναι κλεμμένα από εμάς...
το αριαναρα μου τρελενομαι το ειπα πρωτη φορα 1999-2000 αρης-παο 0-2 ημερα τεταρτη το ματς(ασχετη λεπτομερεια :lol: ) εσυ το ειπες πρωτη φορα final four πυλαια 2000 μετα απο εμενα δηλαδη :etsi

OLDGOODGATE13
Δημοσιεύσεις: 660
Εγγραφή: Τετ 08 Δεκ 2010, 13:21

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από OLDGOODGATE13 » Κυρ 20 Μάιος 2012, 01:17

PAS 7 δεν νομίζω,ας πει πει κάποιος ηρακληδέας/λαρισινός...

angelbulldog τότε να σου πω δεν το θυμάμαι που το είχατε σηκώσει,θυμάμαι πριν 4-5 χρόνια που έβλεπα Άρης-ΠΑΟ στο Αλεξάνδρειο και είχατε πανί "Άρης θρησκεία Super 3"...

rebetis3 το "τριφυλάρα μου τρελένομαι" το λέγαμε σχεδόν σε όλη την παράταση ίδια χρονιά στο ματς κυπέλλου στο Χαριλάου με Δούρο διαιτητή που ήταν σίγουρα πριν το ματς πρωταθλήματος...Και σίγουρα επίσης το λέγαμε από πιο παλιά...

Τελοπάντων όντως κούρασε,στην τελική ας πούμε ότι σας τα κλέψαμε όλα...


Τώρα για την καλύτερη κερκίδα,όταν μιλάμε καθαρά για κερκίδα και φωνή βγάζοντας έξω συγκυρίες,έδρα,αγωνιστική κατάσταση,φάνηκε ξεκάθαρα και στην Κωνσταντινούπολη τι παίζει...

Άβαταρ μέλους
loudovikos
Δημοσιεύσεις: 2639
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 12:13
Τοποθεσία: konta ston fourno tou indianou
Has thanked: 237 times
Been thanked: 11 times

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από loudovikos » Κυρ 20 Μάιος 2012, 12:20

OLDGOODGATE13 έγραψε:PAS 7 δεν νομίζω,ας πει πει κάποιος ηρακληδέας/λαρισινός...
phpBB [video]


2005,2006 den thimamai ekei mesa.......
Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ..
Εικόνα

OLDGOODGATE13
Δημοσιεύσεις: 660
Εγγραφή: Τετ 08 Δεκ 2010, 13:21

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από OLDGOODGATE13 » Κυρ 20 Μάιος 2012, 15:01

loudovikos έγραψε:
OLDGOODGATE13 έγραψε:PAS 7 δεν νομίζω,ας πει πει κάποιος ηρακληδέας/λαρισινός...
phpBB [video]


2005,2006 den thimamai ekei mesa.......
2005-2006 είναι πολύ αργά μάγκα,εγώ σου μιλάω για το έτος 2000...Τελοσπάντων είπαμε τέλος,όλα κλεμμένα από τα αρειανά είναι...

angelbulldog

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από angelbulldog » Κυρ 20 Μάιος 2012, 22:52

OLDGOODGATE13 έγραψε:Τελοσπάντων είπαμε τέλος,όλα κλεμμένα από τα αρειανά είναι...
MHN MPERDEVESE.. DE SOU PE KANEIS AFTO.
ESY VGIKES KAI EIPES OTI OLA TA KLEVOUME APO SENA

OLDGOODGATE13
Δημοσιεύσεις: 660
Εγγραφή: Τετ 08 Δεκ 2010, 13:21

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από OLDGOODGATE13 » Κυρ 20 Μάιος 2012, 23:36

angelbulldog έγραψε:
OLDGOODGATE13 έγραψε:Τελοσπάντων είπαμε τέλος,όλα κλεμμένα από τα αρειανά είναι...
MHN MPERDEVESE.. DE SOU PE KANEIS AFTO.
ESY VGIKES KAI EIPES OTI OLA TA KLEVOUME APO SENA
Ναι το λέω σαν ας πούμε παραδοχή από μένα ώστε να τελειώσει κάπου...

argosxolos
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 22:45
Has thanked: 123 times

Re: ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΕΡΚΙΔΑ;

Δημοσίευση από argosxolos » Πέμ 24 Μάιος 2012, 00:54

PAS 7 έγραψε:
OLDGOODGATE13 έγραψε:PIO AKRIVWS ENOEIS DEN MPORW NA KATALAVW :???: (ISWS MOU DIAFEVGEI)
αυτό εννοώ...Με την επιστροφή στην Λεωφόρο βγήκε,και μετά το ακούσαμε από εσάς,και πολύ μάλιστα,το πατρουσιάζατε και σαν δικό σας κάποιοι...
h larisa kai o hraklhs eidika to lene apo pio palia.
κλαιω ρε μλκες

συνθημα παλε 99% που δεν ξερω αν το πρωτοπαμε εμεις η τα ερπετα(εχω την εντυπωση εμεις αλλα δεν παιρνω κι ορκο).το θυμαμαι σαν μνημη να το λεμε με αρσεναλ το 97

σιγουρα τοτε κοντα το λεγανε κι οι βαζελοι.δλδ δεν εχει νοημα για μενα να πεις οτι το πρωτοπανε αυτοι η εκεινοι η οι αλλοι

συνθηματα δεκαετιας 90 που γινανε γνωστα στους αλλους λογω τιβι...κι η τιβι τοτε δεν τους επαιζε ολους...καμια λαρισα κι ηρακλης

υ.γ δεν εχει καμια σημασια οτι αυτον τον ρυθμο δεν τον λεμε τωρα
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΥΟ

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 187 επισκέπτες