ΟΦΗ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Τετ 03 Απρ 2019, 15:44

Σάδεκ, εγώ έχω 2 απορίες...
1) Ποιος ευνοήθηκε στο ματς μας προχθές -για να δούμε μήπως δεν έχεις απόλυτο δίκιο για τις μαλακίες περί παραρτημάτων κλπ- και
2) Το πίστεψες ότι θα κερδίσεις όταν έγινε 0-1;

Όσον αφορά τα υπόλοιπα, το έχω ξαναπεί, δε θεωρώ ότι υπάρχουν καθαρές ομάδες, άρα ούτε και η δική μου.
Αλλά το ότι έκοψε τιμολόγιο ο άλλος στην εταιρία του για τα 5 αεροπορικά του Αιγινιακού για να πάρει πίσω το ΦΠΑ δε σε κάνει πιο βρώμικη ομάδα, σε κάνει ομάδα καθυστερημένων...
Καλό μεσημέρι από την Εβραϊκή κοινότητα της Θεσσαλονίκης, αν μάθω τίποτα για κανένα εξωπραγματικό διπλό του Άρη με 0-1 στη Βέροια θα στο πω για να πας κι εσύ ταμείο.....

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Τετ 03 Απρ 2019, 20:45

σταρξ..
1.Βάλε το βιντεο του παγκοσμίου φήμης πουτάνας γιου Ελληνα διαιτητη τάσο κάκο,να εκτιμήσεις άποψη..1 ημίχρονο 2 τελικό το πήγαινε ο ρεφ..
2.Το σκατό σου χε φύγει μέχρι το 60κάτι.. :D ΧηνΑΡΗ το κοβα..με 8 απουσίες ήρθα Χαριλάου..

Καθυστερημένος είναι ο τσάλος και το κουμπαράκι του δικέ μου..Κι αν το πάμε με τη λογική σου κι εσεις ειστε γαυράκια του κερατά..αφου κι ο προεδρας ξέρω γω..
Τοντά σταρξ..Λειτραότ..Λάιλα τοβ..

BulldogsGhetto αυτή ηταν η διαφορά μας από πέρυσι..εγω σου λέω ότι ο τσάλος είναι λαμογιο κ μπορει να χει κάνει τη βρωμιά του,αν κ δεν αποδεικνύεται πουθενά..και τα ''στοιχεία'' είναι για γέλια..κι εσεις κρύβεστε πίσω από το δάχτυλο σας,για το ματσάκι με τη Βέροια,που ηταν κ τηλεοπτικό κιόλας..κ το θαύμασε όλη η Ελλάδα..
Και επειδή μου αρέσει να το πηγαίνω παραπέρα το πράμα στη ζωή μου..Κάποιος 3ος πονηρός,προώθησε τα θέματα τη συγκεκριμένη στιγμή στη φόρα..
Που ο Αρης πάει για Ευρώπη κ ο ΟΦΗ παίζει για τη σωτηρία του..
Θέλει να ελέγξει πράματα??Θέλει να ωφεληθεί από κάτι?? ΤΟΥ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΑΝΤΩΣ..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

straw_bulldog
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 01:30
Has thanked: 94 times
Been thanked: 7 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από straw_bulldog » Πέμ 04 Απρ 2019, 20:44

Τι μας ειχε φυγει μεχρι το 60κατι;;;χαχαχαχαχαχα ωραιος..

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 19 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rebetis3 » Παρ 05 Απρ 2019, 09:58

sadekg4 έγραψε: Τρί 02 Απρ 2019, 22:07
BulldogsGhetto έγραψε: Δευ 01 Απρ 2019, 23:55 Ο χρόνος έδειξε πράγματα όντως. Έδειξε πως ο Πανσερραϊκός που έγινε Μπαρτσελόνα και δεν έχανε πουθενά βολοδέρνει κάπου στη Γ. Που πήγαινε να παίξει στο Κιλκίς με φουσκωτούς του Μαρινάκη. Η επο του Σαρρή (που δεν τον λες και εξυγιαντή) άλλαξε το νόμο να μην ανέβει ο Άρης δεύτερος. Ένα χρόνο μετά η Δόξα ανέβηκε σα δεύτερη. Αλλά τα βρίσκουμε εμείς με τους τσουκαλάδες.

Ο Απόλλωνας που δεν έχανε πουθενά την επόμενη χρονιά πάει άπατος. Εσείς που δε χάνατε πουθενά τα ίδια.

Και ο Άρης που 2 χρόνια τον κρατούσαν νταηλίκι για να ανέβουν Λαμίες και Σέρρες; 3ος σε εισιτήρια, περπατώντας Ευρώπη και κάτσε να δεις και το μέλλον. Όντως ο χρόνος έδειξε και μην κρατάς την ανάσα σου γιατί μάλλον θα σκάσεις. Μας ζαλίσατε τα αρχίδια 2 χρόνια.

Χαιρετισμούς από την Εβραϊκή συνοικία λοιπόν στο όμορφο νησί σας στο οποίο προσωπικά έχω έρθει καμία 15αριά φορές σε Γεντί Κουλέ και Παγκρήτιο. Με την οδική μου, το καραβάκι μου, τα διπλά μου και πίσω. Εσείς το αγαπάτε πολύ το νησί και δεν ξεμυτάτε πουθενά.
Φυσικά και το αγαπάμε το νησί μας και ο ΟΦΗ είναι μέσα στα πλαίσια αυτης της αγάπης..
Δεν αμφισβήτησε κανεις ότι έχεις έρθει κάτω..Ειχαμε κι εμεις παρουσία 4-5 φορές Χαριλάου,λέει κάτι αυτό?? Μπήκαμε σε καμια σύγκριση με το λαο σου??
Εχουμε βαρεθεί να εξηγούμε τις δυσκολίες της εκδρομής μας,σε σχέση με όλους τους υπολοιπους,αλλα και όπου μου ξηγήθηκαν εισητηρια φέτος πήγα.
Ο χρόνος μάγκα έδειξε ότι το καράβι του ΟΦΗ δεν βούλιαξε,εν αντιθέση με αυτό που ζητούσατε εσεις κ άλλοι πολλοί από πέρσι..Εδειξε επίσης ότι ομάδες σαν την δική σου,έχουν και μεγαλύτερη εμπλοκή σε στημένα,αλλα μέχρι στιγμής μόνο ο ΟΦΗ κυνηγιέται..Να μην σου πω για διοικήσεις των ομάδων..Η μέρα με τη νύχτα..Επενδυτής vs Μπιζναδόροι..
Τα ζορια που περάσατε εσεις στα χωράφια της Β,τα περάσαμε κι εμεις πριν 10 χρόνια..Με μπεο,καλογιάννη τότε κι όλο το κωλοπάρεο..Κι από εκει άρχισε ουσιαστικά όλη η ταλαιπωρία μας,τα χρεη κτλ..
Κοιτα γυρω σου και στην Α,να δεις τι ομάδες συντηρεί το συστημα..Και τι προέδρους..
υ.γ Δεν ξέρω τι λένε οι συνδέσμοι και τι τους έσκασε,εγω μεταμπέρ ιβρίτ..
σε ποια ματς εχω κατηγορηθει για στημενα πετας την μαλακια σου με γενικοτητες οταν εσυ εχεις πληρωσει τα εισητηρια του αιγινιακου για να στησεις το ματσακι μεγαλα μυαλα ειστε...4-5 φορες εχεις ερθει λες δεν τι θυμαμαι βσκ δεν σε θυμαμαι σχεδον ποτε και μια φορα στη β που ηρθες μια 50αδα σχετικα καλος κοσμος λευτερια στις οπαδους ησουν και τα σχετικα εκει δεν ελεγες για εβραικες συνοικιες και ναι χαλαστηκα με τν κομπλεξικη ανακοινωση σου την οποια διαγραψες γτ βγαζεις γλωσσα χωρις να σε εχουμε δει ποτε μας απεναντι...κοιτα να δεις ν υπαρχεις στο ιδιο σου το νησι που μιλας για κρητη και σε χανια ρεθυμνο κτλπ εισαι αγνωστο στοιχειο και ασε τα υ.γ...οσο για παρατηματα αλλος ηταν το μεγαλυτερο πουτανακι του βαρδινογιαννη τωρα επειδη εσενα ειχαν πουτανακι τους ποσα χρονια κ δεν μπορουσες να κανεις κατι γ αυτο μν νομιζεις οτι ολοι ειναι ετσι και πας να φορτωσεις τα σκατα σου αλλου

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Παρ 05 Απρ 2019, 14:21

sadekg4 έγραψε: Τετ 03 Απρ 2019, 20:45 BulldogsGhetto αυτή ηταν η διαφορά μας από πέρυσι..εγω σου λέω ότι ο τσάλος είναι λαμογιο κ μπορει να χει κάνει τη βρωμιά του,αν κ δεν αποδεικνύεται πουθενά..και τα ''στοιχεία'' είναι για γέλια..κι εσεις κρύβεστε πίσω από το δάχτυλο σας,για το ματσάκι με τη Βέροια,που ηταν κ τηλεοπτικό κιόλας..κ το θαύμασε όλη η Ελλάδα
Όλη η Ελλάδα μπορεί να το θαύμασε, εσύ ή δεν το θαύμασες και λες αρχιδιές γιατί έτσι διάβασες κάπου ή το θαύμασες και είσαι εντελώς κάθυστερ...
Ακόμα γελάμε με το μεγιστάνα που αγόρασε τον Όφη πέρσι και θα μας αγόραζε κι εμάς όποτε ήθελε ο άπλας...
Δες την Εβραική συνοικία από φωτογραφίες, γιατί από κοντά σπάνια, κι άσε τις μαλακίες στις ανακοινώσεις...

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 08 Απρ 2019, 00:29

rebetis3 εγω τσάτσος του Βαρδινογιάννη..Βέβαια δεν υπήρχαν τότε ιντερνετ για να ενημερώνουμε για τις εξελίξεις,δράσεις κ αντιδράσεις..
Εσεις κρατικοδίαιτοι κ ζήτουλες του κράτους..Και πρόσφατα τσάτσοι του γαύρου..
Σε χρέωνε κι εσένα ο Καλαιτζίδης για ματς με τον Αιγινιακό..Αβαβά..Εδώ https://www.youtube.com/watch?v=rwV8g47Uk3A ο Καρυπίδης,έστηνε με έξυπνο τρόπο τις ομάδες του σαν άλλος Βαρδινογιάννης κι αφού η Βέροια ολοκλήρωνε τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις απέναντι στον ΟΦΗ,διαλυόταν μέσα της σαιζόν κ πήγαινε στα τάρταρα..Και δώστου πουστουλούκια ο ΟΦΗτζης τέρμας της Βέροιας(Γιαγκιόζης),που κυριολεκτικά έπαιζε μόνος του..Το κυνηγάνε πάντως το ματσάκι τα ''τσακάλια'' της επιτροπής δεοντολογίας..Προκόψανε μετα από κανα χρόνο..
Μεσα στην 5ετία 1998-2003 είχαν έρθει σίγουρα δικοί μου 2 φορές,αλλες 2 τώρα στα τελευταία στη Β κ κανα-δυο φορές δεκαετια 80..Ρωτα στον κύκλο σου να μάθεις γιατι βαριέμαι να ψάχνω φώτο..Ηρεμα πράματα,Βορειοελλαδίτες κ φοιτητές..Μονο το 2016,που σκάσαμε και μια 20αδα με ΚΡΗΤΕΣ,αφου η παε σου δεν απαντούσε στο αιτημα για εισητηρια,για να έβγαινε μια σωστη εκδρομή..Και ήρθαμε ποδαράτοι,στα τυφλά,χωρις να ξέρουμε αν θα μπούμε..Και που..Και αφού έχουμε και κόμπλεξ με την πάρτη σας,είπαμε να δώσουμε κανα φράγκο για κάτι οπαδούς σας,που ειχανε τραβήγματα με το νόμο..
Πληροφοριακά να σου πω,οτι 2014 είχα σύνδεσμο Σητεία και το 2007 έφτασα ένα βήμα πριν,για συνδεσμο στο Ρέθυμνο..
Σταρξ για σενα θα είμαι πάντα καθυστερημένος ρε παλήκαρε..Ανήκω και σε αυτή την μπαμπέσικη γενιά των 35αρηδων,που έχουνε βαλθεί όλοι οι ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ και κάτι ρουφιανο-οπαδάκια στις κλωτσοπατινάδες,να την βγάλουν άχρηστη..Και στο γηπεδο σου έχω μπει όμως(εσυ κανα γεντί?? εστω κι από φωτο) και ματακια έχω δοξα το θεο και κοψε-ράψε σαν του λογου σου,δεν κανω..Κι επειδή συνεχιζεις κι αυτό-προσδιορίζεσαι Εβραίος,αλλα δεν σκαμπάζεις γρι εβραικα..Βάμοθθθ...
πάρε και το hit του περσινού καλοκαιριού..το δουλέψατε καλα στα βιντεο σας..
υ.γ https://www.sportime.gr/ofi/afxisi-metochikou-kefaleou/
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από curvagreek » Κυρ 14 Απρ 2019, 09:27

@sadekg4 @ofi-iraklio

βάλτε καμιά φώτο από χθες...φοβερή παρουσία :etsi
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 15 Απρ 2019, 23:23

Για αυτό το ματς μιλάς??


Δωσανε γερή παρουσία οι Αθηναίοι το 2μερο,στο βόλευ..Γενικά,τρελό το σουκού που μας πέρασε..
Πέρα από το 1 ημίχρονο-2 τελικό του ΟΑΚΑ(ελπίζω να κονομήσανε καλά οι βαζέλες),είχαμε:
Άνοδο βόλευ Α1 για 1η φορά στην ιστορία μας..
Άνοδο γυναικείας ομάδας ποδοσφαίρου στην Α Εθνική..
Νίκη και κατά 90% άνοδο του μπάσκετ στην Β Εθνική..
Νίκησε και το πόλο στην Α2..
Η χαρά του ερασιτέχνη χτες..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
101ultras
Δημοσιεύσεις: 674
Εγγραφή: Τρί 08 Μάιος 2018, 17:04
Has thanked: 98 times
Been thanked: 266 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από 101ultras » Τρί 16 Απρ 2019, 02:44

Το βίντεο ειναι απο κερκίδα εντός ή εκτός έδρας; (Ηράκλειο ή δραπετσωνα)

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από curvagreek » Τρί 16 Απρ 2019, 10:35

Δραπετσώνα είναι στο φ4 που έγινε το ΣΚ
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 72 επισκέπτες