ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από venum » Τρί 23 Νοέμ 2021, 11:03

ΜΕ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟ
και ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟ

Με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο :lol
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Τρί 23 Νοέμ 2021, 12:25

KALH NIKH OI TSIMPOUKOMENES VAZELES SE KATHE ATHLHMA

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panaev » Τρί 23 Νοέμ 2021, 13:28

Πανηγύριζουν νικη Νοέμβρη μήνα στο μπασκετ κ στην ευρωλιγκα στο πατο του βαρελιού.... Μιλαμε για ηλιθιους οχι μαλακιες....

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 23 Νοέμ 2021, 15:06

:lol :lol :lol

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 23 Νοέμ 2021, 15:28

Γράψανε οι γαύροι του κούρβα και μετά πήγαν στην μπανιέρα τους να κλάψουν. Ο άλλος λέει γιατί πανηγυρίζετε μήνα Νοέμβριο ενώ στην Ευρωλίγκα είστε τελευταίοι. Λες και παίζαμε για την Ευρωλίγκα χθες ή ήταν κάποιο αδιάφορο παιχνίδι γοήτρου. Το ότι με το χθεσινό σβήσαμε την ήττα από τον Άρη και γίναμε ξανά φαβορί για το πλεονέκτημα στους τελικούς είναι ψιλά γράμματα για τους γαύρους του κούρβα. Δικαιολογούνται βέβαια γιατί έχουν ξεχάσει τι σημαίνει Α1. Ούτε να σκεφτούν δεν μπορούν πριν αμολύσουν την πίπα τους. Αν υπάρχει μία σταθερά σε αυτό το σύμπαν, αυτή είναι η διαχρονική βλακεία των γαύρων. Περαστικά σας.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panaev » Τρί 23 Νοέμ 2021, 15:40

Βρε μαλακα κερδίσατε Νοέμβρη μηνα ενα ντέρμπι που δεν κρινει τπτ κ στην ευρωλιγκα γελαει ολη η πλάση με το μπουρδελο σας.....αφήστε τα αστειακια περί α1 και α2 ο νεστωρ και dpg700 τα κανει αυτα αυτος που γαμαει τον παναθηναικο κ τη θυρα 13 κ τον εχετε κορωνα στο κεφαλι σας ζωα...αλλα 5 ματς εχουμε τουαλχιστον μαζι με ευρωλιγκα και μας ζαλισατε τη πουτσα απο χθες....α στο διαολο μαλακα που θα μιλησεις κ για βλακεια.... Με τα χαλια σας εχετε κουραγιο να κανετε κ καζουρα βλακες....

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 23 Νοέμ 2021, 15:50

Τράβα γαμήσου ρε μουλόσπερμα που θα μας πεις κιόλας αν θα πανηγυρίσουμε σε ντέρμπι στο σεφ με βαθμολογικό ενδιαφέρον. Εσύ αν με κερδίσεις σε ένα μήνα στην ευρωλίγκα μην πανηγυρίσεις και πέσε σε βαθιά περισυλλογή επειδή θα έχουμε άλλα 5 παιχνίδια. Σκατόβλακα καθυστερημένε. Έχουμε τον dpg7000 κορώνα στο κεφάλι μας λέει ο στόκος. Έτσι σε θέλω να πονάς και να το βγάζεις προς τα έξω. Που θα μας κάνεις και υποδείξεις για το πότε θα σου κάνουμε καζούρα γελοίε απαίδευτε.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panaev » Τρί 23 Νοέμ 2021, 16:45

Σιγα ποκοπικο θα σου σκιστεί το καλτσον μαλακα.... Να ποναω εγω βρε μαλακα??? Εγω εχω την υγεία μου σε ολα μου τα αθλήματα εσυ εισαι ενα μπουρδελο κ μισο παντου και θα ποναω εγω??? Ξύπνα ρε καθυστερημενε.... Ναι βρε μαλακα κορωνα στο κεφαλι σας γτ οσο τον κραζετε αλλο τόσο τον γλυφετε τσουτσεκια κ κοιτατε τα στορακια του για να χαμογελασει το χειλακι σας....σαλτα γαμησου τωρα σε αφηνω να πανυγηρισεις γτ θα βαλεις τα κλαματα σε λιγο ηλιθιε!!!

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Τρί 23 Νοέμ 2021, 19:47

τριπλασιο μπατζετ
εχετε αυτοχρειστει πρωταθλητες ευρωλιγκα 2022 απο τον Οκτωβρη
εδιωξε ο αυγενακης σας τον βασιλακοπουλο
αξια η κεδ πλεον


Και στα τελευταια 4 λεπτα εχουμε

φουφης και κορομηλας ξηγιουνται ανυπαρκτο φαουλ στο τριποντο του βεζενκοφ(3 βολες δωρο), εδιωξαν νεντοβιτς με ανυπαρκτο 5ο φαουλ(ειχε 2 φαουλ μεχρι το 36') 2 βολες ο πιθηκας, που δεν το ειδαμε ποτε σε ριπλευ, λευ απ σλουκα καμια επαφη ο μεικον-2 βολες ο σλουκας, τριποντο απο το σπιτι του αλα σαρας ο νεντο πεφτει πανω του ο φαλ,δε δινει τη βολη..

ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΛΕΠΤΑ ΑΥΤΑ

Και μετα απο ολη αυτη την προσπαθεια φουφη και κορομηλα φωναζατε δωστε στο βαζελο βολες. Κοιταω τις βολες..28-13 :lol
(καλα δεν μπαινω στη διαδικασια να πω για το ποιος παιζει ζωνη,ποιος παιζει μαν του μαν,ποιος καλυπτει χωρους,ποιος παει στην επαφη και κανει περισσοτερα φαουλ κτλ κτλ,εδω δε ξερετε να μετρατε τις βολες,δεν εχω τετοιες απαιτησεις)


Για γελια ειστε μπουρδελα..

"Αδιαφορο" ειναι το ματς της Ευρωλιγκα τον αλλο μηνα για μενα..8αδα απιθανο να μπω οποτε δε μου λεει κατι και να χασω. Εσεις ζουσατε και αναπνεατε εδω και δυο μηνες για το χθεσινο ματς με τα χαλια που παρουσιαζα. Χθες κρινοταν και ενα πλεονεκτημα εδρας. Ενημερωτικα

Κλοουν Μπαρτζωκα μεινε για παντα :lo

Φιλακια κομπλεξικοι

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bongo » Τρί 23 Νοέμ 2021, 22:50

Δίκαια το πήρατε ρε.
Παίξατε καλά, σας βγήκε το παιχνίδι, εμείς παίξαμε ό,τι να'ναι και δε βρήκε λύσεις ο Μπαρτζώκας σε κάποια συστήματά σας.
Και για να είμαστε και ειλικρινείς σας μπήκαν και σουτ στην 4η περίοδο που δεν θα μπαίνουν πάντα...
Έχει δρόμο ακόμα το πράμα και δεν έχει κριθεί κανένα πλεονέκτημα έδρας για το πρωτάθλημα.
Εμείς ελπίζουμε ο Μπαρτζώκας και η ομάδα να ταρακουνηθούν και πιστεύουμε ότι ταρακουνήθηκαν.
Το τι θα κάνετε εσείς από δω και πέρα και πώς θα διαχειριστείτε τη νίκη σας είναι θέμα δικό σας.
Ταμείο θα κάνουμε στο τέλος της χρονιάς είτε έτσι είτε αλλιώς και εδώ θα'μαστε να τα συζητήσουμε και μπασκετικά και όλα.

Τώρα τα άλλα που λέτε για γαύρους κομπλεξικούς/ βλάκες/ δεν ξέρουμε μπάσκετ κτλ πείτε τα μεταξύ σας μπας και τα πιστέψετε....
γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 68 επισκέπτες