ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Πέμ 27 Ιαν 2022, 23:41

Τελιτσα
Είμαι ο Καλλίπολη είμαι ο μπλου είμαι ο ιού.
Είμαι ο Τσουκαλάς ο καραπαππας ο γαβαθιώτης!
Μπορείς να με λες Ελ αραμπι Τζόρτζεβιτς Σπανούλη.
Ακόμα.και Έντι Τζόνσον!
Φοράω παντελόνια ανοίγω το φερμουάρ και σε ΚΑΤΟΥΡΑΩ!

Όλοι αυτοί και άλλοι τόσοι σε παίρνουν.παρτουζα και Γουσταρεις γιατί είσαι μια ρουφιάνα.

Δεν διαβάζεις τα κείμενά αλλά ξημεροβραδιαζοσουνα όλο αυτό τον καιρό πάνω από το κουρβα.... η βασανισμένη σου ψυχούλα ΠΟΝΑΓΕ ΤΟΣΟ καιρό και εσύ δεν τολμαγες να γράψεις!

Οσο σαλιαζετε θα ξεφτιλιζεστε,γιατί είστε ΚΟΡΟΙΔΑ.

Είστε τόσο ρεντικολα που θέλετε να πιάσετε κουβέντα μαζί μου να σας γράψω για αυτά που σας κάνει ο Ολυμπιακός και η 7.

Τέλη είσαι φλώρος εισαι και χούλιγκαν
Εισαι οπαδός είσαι και δημοσιογράφος.
Έχεις μορφή άνδρα αλλά είσαι αδερφή!

Γουσταρεις τον λαλακη αλλά.εισαι φίλος και με τον γυναικομαστια.
Γράψε μας για ανηλίκους αθλητές και πόσο χουλιγκανοφατσες είναι ψυχανωμαλε.

Πάνω απ'.ολα.ομως είσαι ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ και ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ
Συνημμένα
IMG_20220127_222851.jpg
IMG_20220127_222851.jpg (690.95 KiB) Προβλήθηκε 1649 φορές

rednorth7
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2011, 16:03
Has thanked: 17 times
Been thanked: 145 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rednorth7 » Πέμ 27 Ιαν 2022, 23:54

Αυτό που έκανες τέλη είναι μεγάλη ξεφτίλα.
Έβαλες ποστ οπαδού που γράφει για φάσεις,ενώ εισαι αρδ σε δημόσιο προφίλ.μονο βαζελος θα μπορούσε να το κάνει αυτο.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 27 Ιαν 2022, 23:55

Teli,,gamhse to re file exeis ektethei anepanorthwta.....

rednorth7
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2011, 16:03
Has thanked: 17 times
Been thanked: 145 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rednorth7 » Σάβ 29 Ιαν 2022, 15:44

Ο μεγαλύτερος ΠΟΛΥΑΘΛΗΤΙΚΟΣ σύλλογος του πλανήτη!
Συνημμένα
FB_IMG_1643463772431.jpg
FB_IMG_1643463772431.jpg (186.35 KiB) Προβλήθηκε 1294 φορές

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Σάβ 29 Ιαν 2022, 15:52

AFOU PAO SHMAINEI MAXHTIKH PSUXH.OUTE SET ,OYTE PAIXNIDI

TELI ENHMEROSE TO SDNA OTI EXOYME PROTATLHTH.PES STA MPOYRDELA EKEI OTI THA TOUS PHDAME MIA ZOH

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 30 Ιαν 2022, 10:34

gate13uberalles έγραψε: Πέμ 27 Ιαν 2022, 20:59 Απλά για να πω και εγώ την μαλακιά μου

Οικονομικά φουλ στήριξη εσείς λογικό εν μέρη με νέο γήπεδο σερί πρωταθλήματα

Σαν παρουσίες εννοείται ότι έχετε κάποιες πολύ δυνατές Ολυμπιακός είστε με πολλές επιτυχίες ειδικά σε πολο,βόλεϋ

Αυτό που πιστεύω προσωπικά είναι ότι ποτέ δεν το είχατε με συνεχόμενη παρουσία ακόμα και όταν τα τμήματα σας δεν ήταν πρωταγωνιστες

Οι σκασιες που λέτε πολύ αρχιδατες για μένα respect όσοι ερχόντουσαν στην έδρα του αντιπάλου και ας έτρωγαν πακέτο

Υγ: και μια παρατήρηση θεωρώ πως όλοι όσοι γράφουν εδώ είναι σίγουρα 30+ σίγουρα μερικοί είναι και 35,40+ ,μην το κάνετε σαν τα ηλίθια σχόλια στο γιουτουμπ ρε μαλακές
οικονομικη φουλ στηριξη επειδη εκεινη τη στιγμη αυτο χρειαστηκε φιλε! Το γηπεδο μπηκε και αυτο στο "παιχνιδι" με τα διαρκειας αλλα πιστεψε με,ο αγωνας που εγινε πορτα - πορτα στις γειτονιες του Πειραια αλλα και σε πανελλαδικο επιπεδο ηταν τεραστιος!

οι παρουσιες δεν ειναι απλα "καποιες" δεν μιλας για οπαδους μικρομεσαιας ομαδας γιατι μπηκαν διαφορες φωτογραφιες και αναφερθηκαν συγκεκριμενα γεγονοτα. Παρεμπιπτοντως, δεν θυμαμαι τη δεκαετια του 90 (πιτσιρικας τοτε) αγωνα του ολυμπιακου και ειδικα στο βολλει, να μην εχει στηριξη απο τους κατα τοπους συνδεσμους τουλαχιστον! Παρεμπιπτοντως νομιζω πως ολοι ξεχναμε κατι που κατα την αποψη μου ειναι σημαντικο. Η καψουρα ΟΛΩΝ ηταν ανεκαθεν το ποδοσφαιρο! Με το ποδοσφαιρικο τμημα λοιπον αλλα και με το μπασκετικο που στα 90΄ς γνωρισε μεγαλες δοξες, σκαγαμε ΟΛΟΙ ΠΑΝΤΟΥ! Δεν υπηρχε λοιπον τοση καψα για εκδρομη και ψαξιμο, ετσι ωστε να ψαχνομαστε να βρουμε που παιζει το γυναικειο βολλει και να σκασουμε μηπως και γινει κατι. Εγω 40αρης πλεον, παρουσιες σας καλες με κοσμο συνθηματα κλπ θυμαμαι απο τις αρχες της 10ετιας του 2000 στο περιπου( 2 πανω 2 κατω δεν θα τα χαλασουμε εκει) και αυτο ερμηνευτηκε απο πολλους απο εμας πως ειχε να κανει με την "κακη" πορεια σας στη μπαλα

Υ,Γ @arsset εδω μεσα σχεδον ολοι εχουμε ξεφυγει,πολλες φορες μπορει να εχουμε πει και χοντραδες αλλα ρουφιανια εκανες που ομοια της δεν εκανε ποτε κανενας αλλος! Ισως να συγκρινεται με αυτη του Pyro καποτε για οσους θυμουνται αλλα και παλι.
ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΕΣΥ, ΤΟ SDNA ΤΟ 10.GR Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΛΠ.... ΓΑ-ΜΙΕ-ΣΤΑΙ!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Κυρ 30 Ιαν 2022, 12:12

Α ρε passaran... Ο Δημοσιογράφος που λέτε (καλά να είναι το παιδί και συγνώμη για την αναστάτωση αν διαβάζει αν και έκανα κάτι εσκεμμένα) που υποτίθεται μπαινει εδώ ως arsett θίχτηκε από την επιχειρηματολογία του blue σε ένα οπαδικό φόρουμ και αποφάσισε να παρει εκδίκηση. Πώς; Αναρτώντας σε προσωπικό επώνυμο λογαριασμό (Facebook) στιγμιότυπα από τις συζητήσεις τους. Αδιαφορώντας για την συσχέτιση που μπορεί να υπήρχε. Για να παρει εκδίκηση προσωπικα και επωνυμα από ένα account ονόματι blue madness που αναπαράγει τα ίδια και τα ίδια, με τον ίδιο τρόπο και που ποτε δεν καταλήγει κανένας σε συμπέρασμα μαζί του είτε εδώ είτε στις κλωτσοπατιναδες (το πιο light που μπορώ να πω ότι δεν καταλήγει σε συμπέρασμα κανεις). Είστε μεγάλα λαγωνικά, χαραμίζεστε.
Ειλικρινά, passaran δεν είμαι αυτός.

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Κυρ 30 Ιαν 2022, 12:51

Όταν πηγαίνεις δυσμοιρη τελιτσα να επιχειρηματολογήσεις θυμίζεις ΧΕΣΜΕΝΟ 12 χρόνο που δεν διάβασε για το σχολείο και λέει στην καθηγήτρια ότι είχαν παρτυ χτες το βράδυ στο σπίτι οι γονείς του.

Ρουφιανε σε ξεφτιλιζα εδώ μέσα και τα κείμενα μου βρέθηκαν στον προσωπικό λογαριασμό της τελιτσας!!!!
Όχι η συζήτηση σιγά μην τολμαγε να βάλεις τα ξεφτιλικια σου!!

Τα ποστ μου εβαλε σκέτα και έψαχνε παρηγοριά από τους άλλους πονεμένους!!
Ασύλληπτος ψυχανώμαλος!
Δεν εχει ξαναγίνει τέτοια ξεφτίλα!! Παρά λίγο θα τα έβαζες στο sdna ρουφιανε!!

Εκδίκηση δεν έχεις τα φρύδια να πάρεις ρουφιανε των πλήκτρων!

Είσαι γνωστή ΜΑΖΟΧΑ των πλήκτρων γράφεις εδώ και εκεί .
Εδώ γράφεις στου Ρώσου το σάιτ και γλύφεις τον κολκα όλα μπορεί να τα περιμένει κανείς απο εσένα.

Όλα αυτά γίνονται γιατί δεν είσαι καθόλου καλά.....εχεις πολύ σοβαρά ψυχολογικά θέματα και ο Ολυμπιακός σου έχει προκαλέσει ανείπωτο πόνο.

Ποιος Χεστηκε βρε καθυστερημένε να βγάλουμε άκρη.
Στα σάλια σου απαντάω αδερφαρα.
Με ενδιαφέρει να συμφωνήσω με την τελιτσα για τα γαμησια που σου κάνει ο Ολυμπιακός και με τα άλλα απολειφαδια για τις φάσεις στο δρόμο;;;

Εσύ ως τι μιλάς για αυτά βρε φλωρε;

Τι γράφεις βρε ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ τι είμαστε φιλαράκια που κάνουμε κουβέντα όπως κάνεις εσύ με τις αδερφές τους φίλους σου;;!!

έσφιξε η ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ σου τελιτσα με την μεταγραφη του Μίνου τελιτσα τράβα να κλαφτεις στην αγκαλιά του λαλακη.
Συνημμένα
Screenshot_2022-01-27-22-24-48-853_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2022-01-27-22-24-48-853_com.miui.gallery.jpg (553.29 KiB) Προβλήθηκε 1097 φορές

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 31 Ιαν 2022, 00:55

Να διορθώσω μόνο ο,τι έγραψα για τον pyro που εσφαλμένα τον ανέφερα δίχως να θυμάμαι καλά τι είχε γίνει πριν κάμποσα χρόνια. Όλα τα άλλα που είπα φυσικά και ισχύουν
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

rednorth7
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2011, 16:03
Has thanked: 17 times
Been thanked: 145 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από rednorth7 » Σάβ 05 Φεβ 2022, 00:36

received_655754445761846.jpeg
received_655754445761846.jpeg (112.88 KiB) Προβλήθηκε 620 φορές

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ahrefs [Bot] και 104 επισκέπτες