ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
AnteKala
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ 23 Φεβ 2011, 02:47
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από AnteKala » Τετ 06 Ιαν 2021, 19:46

panwkatw7 έγραψε: Δευ 04 Ιαν 2021, 23:30
dernw έγραψε: Δευ 04 Ιαν 2021, 01:40

fere pisw ta lefta tis ert pou epairnes, ta xrei tou koskwta, tis dosolipsies tou kokkali me louvari kai tis mizes tis intracom
tous nomous pou se kanane gia to skandalo me tin trapeza tis kritis, tis diagrafes twn xrewn saliareli kai ystera milame..
pou evales mesa olokliro kratos kai plirwname oloi gia sena



ρυθμιση χρεων κανανε το 1993, οχι μονο σε εμενα αλλα και σε αλλες χρεωμενες παε και δεν χαριστηκε τιποτα, μεχρι το 2001 ο ολυμπιακος πληρωσε στο δημοσιο 7,2 δις δραχμες για να αποπληρωσει

Αν εννοεις οτι μπορει να απορριφθηκαν αιτηματα του δημοσιου η της τραπεζας κρητης που ζηταγαν λεφτα παραλογα (πχ πηραν απο τον κοκκαλη στην πρωτη ρυθμιση το φπα για την μεταγραφη του ντεταρι που ηταν κατι λιγοτερο απο 600 εκ. δραχμες και μετα λεγανε οτι τον ντεταρι τον ειχε κανει δωρεα ο κοσκωτας στον Ολυμπιακο και ζητουσαν και φορο δωρεας αλλα 1,4 δις), ε τι επρεπε δηλαδη οτι του ζητουσαν του Ολυμπιακου να το πληρωνε?

Να πληρωσει φπα για μεταγραφες που τα λεφτα δεν κατεληξαν ποτε στα ταμεια της παε γιατι τα εκανε τσεπατα ο σαλιαρελης?

Εσυ μπηκες σε νομο συμφωνα με τον οποιο αν πληρωσεις το κεφαλαιο σβηνονται 100% οι προσαυξησεις και ετσι αντι για 30 μυρια συνολικου χρεους, πληρωσε ο σαββιδης 10 και καθαρισε και ηρθες να πεις στον Ολυμπιακο για χαρισμενα χρεη επειδη του σβηστηκε το φπα απο λεφτα που ποτε δεν εισεπραξε?

καλα σας τα λενε εκει πανω αλλα σας τα λενε μισα
Η έννοια της κωλοτουμπας. Εσύ μπήκες σε ρύθμιση εμείς μπήκαμε σε νόμο. Βέβαια να σου θυμίσω ότι ο νόμος έχει λίγο μεγαλύτερη βαρύτητα από τις φωτογραφικές ρυθμίσεις. Επίσης η ρύθμιση που τάχα ισχυριζεσε ότι έγινε αφορούσε μόνο ΠΑΕ. Ενώ ο νόμος που χρησιμοποιεισαι ο ΠΑΟΚ αφορούσε όλες τις εταιρίες πανελλαδικά και ήταν κατόπιν οδηγίας του ΔΝΤ. Αλλά γιατί να τα αναφέρεις αυτά αφού δεν συμφέρει...

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τετ 06 Ιαν 2021, 20:22

H ousia pia einai re magka?nomos,paragrafos,rythmish,symvolaio,h ousia einai oti eynoithikea kai esy kai exase to dhmosio nai h ou?

AnteKala
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ 23 Φεβ 2011, 02:47
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από AnteKala » Τετ 06 Ιαν 2021, 21:44

Μα εννοείται ότι το κράτος κέρδισε γιατί πέρα από τον ΠΑΟΚ και άλλες πόσες εταιρίες πλήρωσαν το πρωτογενές χρέος ενώ θα μπορούσαν να πάνε στην εύκολη λύση πτώχευσης και αλλαγής αφμ

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τετ 06 Ιαν 2021, 21:48

Xxaaxaxaxaaxaxaxxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxa wraios.
Diladi mou xrwstas pente xiliarika, kai moy les pare to ena pisw giati alliws to paizw oti pethana kai den pairneis tipota,,,kai eimai kai kerdimenos......wraio xaxaxaxxaxaxaxax

AnteKala
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ 23 Φεβ 2011, 02:47
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από AnteKala » Τετ 06 Ιαν 2021, 21:51

Αν θεωρείς τον εαυτό σου τοκογλύφο και μου έδωσες 1 χιλιάρικο και ζητάς πίσω 5 χιλιάρικα τότε οκ σου χρωστάω αλλά 4 :kahmeno
Όπως επίσης αν τα έδωσες στον Μπάμπη πχ και τα ζητάς από εμένα επίσης είναι λίγο παράξενο

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 06 Ιαν 2021, 23:16

@dernw μωρη πατσαβουρα,εκατσα τοσες φορες και σου απαντησα με παραθεσεις ΣΕ ΟΛΑ οσ αειπες. Ολοκληρα σεντονια βρε μουλε και θα μου πεις οτι απανταω σε οτι θελω;
ξεβρακωθηκες σε καθε μαλακια που εγραψες,αν δεν ξερεις τη στοιχειωδη αναγνωση ρε αχρηστε με μυαλο μικροτερης αντιληψης απο ενα πομολο,να πας ξανα στο δημοτικο.

Ποτε βρε ΠΟΥΣΤΗ αντρα σου ειπα εγω για το αν πουλησες τη μακεδονια για ενα πρωταθλημα; στην πουτσα μου βλακα η Μακεδονια σας! αιντε γαμησου κι εσυ και αυτη!

Ο εθνικος ρε γελοια δεχθηκε να παιζουμε σε γηπεδο πο ΠΟΤΕ δεν του ανηκε;; ΒΛΑΚΑ!
Τον Νωντα μωρη πουστρα δεν τον ξερατε απο πριν; το εγραψε ενας τυχαιος γαμω τα παντα σου;
ακου πουσταριο! τελευταιο μηνυμα απο εμενα γιατι σε ενα πανηλιθιο υποκειμενο σαν και του λογου σου αξια αλλη δεν δινω.Το στυλακι και καλα του πονηρτζη με το υφακι αλα μαναβης και ξερω γω ενταξει,πουλα το στους μαλακες που πιστευουν οτι εισαι κατι παραπανω απο ενας πουθενας που επι της ουσιας εισαι.
επισης οτι ευχηθηκες να στα γυρισει πισω γαμω τα παντα σου ξεφτιλισμενε που ουτε οι δικοι σου δεν ασχολουνται μαζι σου ΒΛΑΚΑ
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

dernw

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dernw » Κυρ 10 Ιαν 2021, 21:10

panwkatw7 έγραψε: Δευ 04 Ιαν 2021, 23:30
dernw έγραψε: Δευ 04 Ιαν 2021, 01:40

fere pisw ta lefta tis ert pou epairnes, ta xrei tou koskwta, tis dosolipsies tou kokkali me louvari kai tis mizes tis intracom
tous nomous pou se kanane gia to skandalo me tin trapeza tis kritis, tis diagrafes twn xrewn saliareli kai ystera milame..
pou evales mesa olokliro kratos kai plirwname oloi gia sena



ρυθμιση χρεων κανανε το 1993, οχι μονο σε εμενα αλλα και σε αλλες χρεωμενες παε και δεν χαριστηκε τιποτα, μεχρι το 2001 ο ολυμπιακος πληρωσε στο δημοσιο 7,2 δις δραχμες για να αποπληρωσει

Αν εννοεις οτι μπορει να απορριφθηκαν αιτηματα του δημοσιου η της τραπεζας κρητης που ζηταγαν λεφτα παραλογα (πχ πηραν απο τον κοκκαλη στην πρωτη ρυθμιση το φπα για την μεταγραφη του ντεταρι που ηταν κατι λιγοτερο απο 600 εκ. δραχμες και μετα λεγανε οτι τον ντεταρι τον ειχε κανει δωρεα ο κοσκωτας στον Ολυμπιακο και ζητουσαν και φορο δωρεας αλλα 1,4 δις), ε τι επρεπε δηλαδη οτι του ζητουσαν του Ολυμπιακου να το πληρωνε?

Να πληρωσει φπα για μεταγραφες που τα λεφτα δεν κατεληξαν ποτε στα ταμεια της παε γιατι τα εκανε τσεπατα ο σαλιαρελης?

Εσυ μπηκες σε νομο συμφωνα με τον οποιο αν πληρωσεις το κεφαλαιο σβηνονται 100% οι προσαυξησεις και ετσι αντι για 30 μυρια συνολικου χρεους, πληρωσε ο σαββιδης 10 και καθαρισε και ηρθες να πεις στον Ολυμπιακο για χαρισμενα χρεη επειδη του σβηστηκε το φπα απο λεφτα που ποτε δεν εισεπραξε?

καλα σας τα λενε εκει πανω αλλα σας τα λενε μισα
σε απαντησε ο δικος μου μια χαρα..
ο ΠΑΟΚ ειναι η μονη ΠΑΕ που πληρωσε τα χρεη της.. Τον επιασαν κοτσο τον ρπ που πληρωσε εστω και το πρωτογενες κεφαλαιο ενω καλλιστα θα μπορουσε να κυρηξει μια πτωχευση και να ριξει φεσι στους παντες οπως κανανε τοσες αλλες ΠΑΕ και εταιριες

καλα συγκρινεις αυτα που εισεπραξε τοσα χρονια ο γαυρος με τον ΠΑΟΚ;
ολη η ελλαδα στηθηκε πανω στην ΙΝΤΡΑΚΟΜ και την ΙΝΤΡΑΛΟΤ του Κοκκαλη που επαιρνε απευθειας αναθεσεις χωρις καν διαγωνισμους επι ΠΑΣΟΚ ενα φεγγαρι γι αυτο και ο θειος εφερνε κατι παικτες σαν τον καρεμπε και τον ζαχοβιτς

@no passaran

ρε μαλακα μπεσα τωρα εκτος απο τον χοντρο μηπως υποστηριζεις και Τραμπ; :lol
κανεναν συγγενη ειδες στο καπιτωλιο;

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 11 Ιαν 2021, 00:18

Στο εχω ξανα πει ηλιθιε. Γαμιεσαι εσυ,ο χοντρος ο Νωντας, μαζι και ο Ιβαν που τον εκανες εικονισμα, "αντισυστημικε" της κακιας ωρας. Ενταξει ειμαστε περιγελε;
Τραβα τωρα παρε καμια πιπα στο Ρωσσο βλακα και μετα για καφε στην Α.Β ρουφιανε!

Υ.Γ αυτα τα "αστειακια" (δεν εχεις χιουμορ μουλικο) με συγγενεις κλπ να τα κανεις απο εδω μεσα γιατι εκει εξω πουστρα δεν εχεις τολμησει να μιλησεις ετσι σε ανθρωπο. Καταλαβες μωρη φραγγοκοτα;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Δευ 11 Ιαν 2021, 23:38

δεν εχει αρνηθει κανεις οτι τα χρεη του ολυμπιακου μπηκαν σε ρυθμιση, αλλα απο ποτε η ρυθμιση σημαινει σβησιμο χρεων?

σου λεω πληρωσαμε 7,2 δις δραχμες απο το 1992 μεχρι το 2001, μου λες μονο ο παοκ πληρωσε τα χρεη του :ti leei

θα μπορουσε ο σαββιδης να βαρεσει μια πτωχευση, χαιρω πολυ αλλα θα ειχες την τυχη της αεκ τοτε

δεν συνεννοουμαστε

mhnfobasai
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: Πέμ 20 Ιαν 2011, 01:53
Has thanked: 275 times
Been thanked: 35 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από mhnfobasai » Σάβ 16 Ιαν 2021, 08:18

Φίλε δέρνω επειδή ανέφερες το uw το παλιό φόρουμ άρα είσαι 30+ ξέρω στη πούτσα σου η γνώμη μου αλλά τι είναι αυτά που γράφεις , πικάρισμα και επιχειρήματα δημοτικού χάνεις και όποιο δίκιο έχεις σε κάποια πράγματα.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 63 επισκέπτες