ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Τετ 06 Οκτ 2021, 10:11

Νο πολιτικα είναι τα δέντρα λέμε ρε κεφτέ, πως να σε παρω στα σοβαρά μετά για τις υπόλοιπες πίπες που λες;

Άντε ξεσαλωστε λίγο μεταξύ σας, τουλάχιστον οι μισοί θα νοιωσετε για μια φορά ότι πηρατε κάτι στη ζωή σας.

Α και που είσαι, γαμιεται ο παοκ και η ΧΑ. Τώρα κατάλαβες και το γιατί.

black14eagle
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2012, 10:34
Has thanked: 23 times
Been thanked: 1 time

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από black14eagle » Τετ 06 Οκτ 2021, 10:43

Μεταξύ σας τα λέγατε ρε γαβ γαβ. Μου το παίζεις τρελιτσα. Στα παπαρια μου τι πιστεύεις και τι οχι από αυτά που έγιναν. Γαμιεται ο αρης η αντιφα και η χρυσή αυγή.

Άβαταρ μέλους
gate13uberalles
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 07:45
Has thanked: 72 times
Been thanked: 105 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από gate13uberalles » Τετ 06 Οκτ 2021, 12:33

Χωρίς να ξέρω τι έχει παιχτεί το θεωρώ τραγικό να πας σε δικά σου άτομα οργανωμένα για πέσιμο με γονα και μαδερια λες και πας σε άλλους,παντού θεωρώ έχουν παίξει εμφύλιοι απλά βιντεοσκοπημένο πέσιμο με τόσο μεγάλη συμμετοχή δεν έχω ξαναδεί,

πέρα από την καζουρα που μπορεί να γίνει μακάρι να βρεθεί λύση και να σταματήσει γιατί το θεωρώ ότι χειροτερο

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τετ 06 Οκτ 2021, 16:46

Gi ayto oi grammes prepei na einai ksekathares,,ta politika ektos ghpedou...giati shmera einai isxyros o enas ,kai ayrio isxyros o allos,kaneis den exei to dikaiwma na kovei to ghpedo ston allon logw fronhmatwn,,to ghpedaki einai gia tous opadous ths omadas,de ginete na symfwnoume se ola.

dernw

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dernw » Τετ 06 Οκτ 2021, 21:45

mas kanoun ypodeikseis oi mperdemenoi kai den ntrepontai..

IraklisOldStyle
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 10:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από IraklisOldStyle » Πέμ 07 Οκτ 2021, 11:14

j.rebel έγραψε: Τετ 06 Οκτ 2021, 16:46 Gi ayto oi grammes prepei na einai ksekathares,,ta politika ektos ghpedou...giati shmera einai isxyros o enas ,kai ayrio isxyros o allos,kaneis den exei to dikaiwma na kovei to ghpedo ston allon logw fronhmatwn,,to ghpedaki einai gia tous opadous ths omadas,de ginete na symfwnoume se ola.
Μαν μου, αν κανονικοποιεις τους ακροδεξιούς στο όνομα της ομάδας, γιατί να μην κανονικοποιεις καί τους μπάτσους πού είναι Ολυμπιακός; Η τους παιδοφιλους; Η τους βιαστες;

Δεν ειμαστε αδέρφια με όλους επειδή υποστηρίζουμε τα ίδια χρώματα. Just saying...

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 07 Οκτ 2021, 12:52

Katarxin poios eisai esy h egw na kanonikopoihsoume h na krinoume pia einai h kanonikothta,,sto ghpedo 90 lepta eisai me thn omada kai telos,,apeksw as pa na kanei o kathenas oti thelei.

Άβαταρ μέλους
moonchild
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Κυρ 02 Ιαν 2011, 11:58
Been thanked: 34 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από moonchild » Πέμ 07 Οκτ 2021, 13:07

Δεν παύει να είναι σοκαριστικό το θέαμα του να την πέφτουν στον σύνδεσμο ίδιας ομάδας με τόση ένταση. Προφανώς η ιστορία είναι πολύ σοβαρή αν κρίνουμε και από το τι σκουπιδαριό είχε μαζευτεί στη Σταυρούπολη στα γνωστά γεγονότα, που λογικά με κάποιο τροπο θα συνδεονται με το θεμα αυτο. Αραγε αυτοι πως θα βρεθουν στο ιδιο γηπεδο την επομενη φορα; Φοβαμαι μην εχουμε ακραια πραγματα και σε καμια περιπτωση δεν μου παει να κανω καζουρα σε φαση "ε τους μαλακες σκοτωνονται μεταξυ τους".
Η ΑΕΚ δεν ψάχνει για οπαδούς...Δημιουργεί φιλάθλους !

clandestino4

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Κυρ 10 Οκτ 2021, 11:08

Κάποιος απλα δεν θα βρεθεί στο γήπεδο
Και για μενα καλυτερα που γινε αυτό,η τελευταία ευκαιρία να ξεμπερδέψουμε την πουτσα με την βουρτσα

Πάντως το ποιος αγαπάει τον συλλογο και ποιος το άλλο φάνηκε ξεκαθαρα.ΠΑΟΚ η μπουλο πιο απλά δεν γίνεται...

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ARLONEZ » Κυρ 10 Οκτ 2021, 18:04

Και πως θα τους διώξεις ρε εσύ αυτούς;
PANATHINAIKOS H THANATOS...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] και 137 επισκέπτες