ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
dernw

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dernw » Πέμ 28 Ιαν 2021, 22:49

grafei o gianniwtis gia toumpa kai den ntrepetai
ti na gamiseis re katsaplia? to mono pou gamas malaka einai tin orthografia karagkiozi e karagkiozi..
irthes toumpa kai mas to epaizes kyria kai meta stin edra sou ekanes vlaxomagkies stin apostoli kai ystera molis arxisame tis apeiles oute ksanarthes xesti.
gi auto mia zwi eisai xwriatis malaka.. me autes tis kwlonootropies pouthena pou otan skame stin edra sas mono synthimata tou POK akoume
karagkiozides anyparktoi pou kathe xrono pername apo panw sas kai kanoume katalipsi..
sikwthikan ta podia na xtypisoun to kefali.. katse sta auga sou mwri kota pou thixtikes kaimene..
kai poly asxoliemai malakopitoura mazi sou pou se kanw katalipseis sta gipeda sou me ntou..
kai oute idrwnoume..

pame ston propagandisti ton supera.. palia tou texni koskino ekei stin masoniki stoa tis neas elvetias..
exei megalwsei genies kai genies i propaganda.
poios se eipe re mpasmene oti egw eipa pws to 44 itan epilektikos? prwtos esy kai to xanoumi mpikate kai magkia sas alla oxi kai na me les malakies esy..
oso gia ta xamena lefta twn paiktwn eisai terma pseutis.. akoma ta xrwstate malaka kai oute tha ta dwsete afou ekeina diagrafikan..
edw o paletas den plirwnei tin DEH sto xarilaou kai plirwnei tous paiktes prin mia 20etia :lol :lol
mallon ta plirwse me ekeina ta lefta apo tin molnte :lol:

pame kai stous klasikous ilithious olwn twn epoxwn..
exoume kai leme.. o kokkalis plirwse ta 3 dis apo tin trapeza kai einai logiko kai epomeno giati anaferontai se idiwtiki trapeza enw svistikan alla 7 pou itan sto dimosio me fwtografiki rythmisi tou Manou.. ENTWMETAKSY TOTE PALI EIXAME KYVERNISI MITSOTAKI.. :lol:
alitheia i metagrafi ntetari pws egine re kathysteres?
grafei o xazoulis o blue pws o rp irthe oxi gia na riksei maura xrimata gia xari twn rwswn alla giati agapise ton PAOK koroideutika..
katarxas ama riksei maura xrimata gia xari twn rwswn esy ti zori travas?
alla tha mou peis san kalos troumpiotis amerikanos logiko kai epomeno na zorizesai gia tous rwsous :lol:
poios se eipe pws agapise ton PAOK o rp?
toulaxiston sti rwsia autos eklepse ta lefta twn rwswn kai ta ekane.. de ta vrike etoima sa ton xontro kai tous allous koiliodoulous
stin ellada to dimosio to evalan mesa kati mounopana sa tous proedrous sas kai anagkazomastan na plirwnoume ta gamisiatika tou theiou kai tis ERT kai tis mizes tis INTRAKOM gia tin vrwmoomada sas
einai lagos tou Syriza o rwsopontios alla oxi o xontros pou ypostirize euthews kai oikonomika kai ithika tin nd agorazontas "air condition" kai vgainontas se kathe kanali na dinei synenteukseis na leei poso ypostirizei tin nd..
pou oli mera o typos tou egrafe dithyramvous gia nd
den einai o xontros koumparos tou kouli?
den evgaine o koulis me fanela gaurou kapote na dilwnei oti einai gauros?
molis vgike i kyvernisi nd kapaki o xontros den pire pisw to diavatirio kai egine arsi tis apagoreusis pou eixe na taksideuei ekswteriko?
alla oxi mwre o PAOK einai tou syriza pou epi thiteias syriza piran prwtathlima o gauros, to xanoumi kai egw alla o gauros einai amemptos kai den asxoleitai me ta politika
mia zwi pseutes re malakes mia zwi..
alla ti na perimeneis apo kati theoxazous pou stis katigories tous anaferoun oti euthynomaste pou ksepoulisame tin makedonia..
autoi pou poulisane tin agia Sofia gia ena prwtathlima
autoi pou poulisane ta 12 nautika milia mas gia ena prwtathlima :lol:

ekei sto noto pou lete ypirxe i ku klux klan pou pisteue pws gia na kratiseis tin katharotita sou prepei na fortwneis mono atoma tis fylis sou..eidane kai apoeidane oi vlaxoamerikanoi kai arxisan tis aimomiksies kai alla tetoia anwmala.. rwtiste kai ton johnny pou kserei apo auta opote psaxteite ligo giati olo kai kati tha exete kollisei apo kanena syggeni sas..

Άβαταρ μέλους
pasgiannina7
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: Σάβ 03 Σεπ 2011, 16:16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pasgiannina7 » Πέμ 28 Ιαν 2021, 23:07

grafei o gianniwtis gia toumpa kai den ntrepetai
ti na gamiseis re katsaplia? to mono pou gamas malaka einai tin orthografia karagkiozi e karagkiozi..
irthes toumpa kai mas to epaizes kyria kai meta stin edra sou ekanes vlaxomagkies stin apostoli kai ystera molis arxisame tis apeiles oute ksanarthes xesti.
gi auto mia zwi eisai xwriatis malaka.. me autes tis kwlonootropies pouthena pou otan skame stin edra sas mono synthimata tou POK akoume
karagkiozides anyparktoi pou kathe xrono pername apo panw sas kai kanoume katalipsi..
sikwthikan ta podia na xtypisoun to kefali.. katse sta auga sou mwri kota pou thixtikes kaimene..
kai poly asxoliemai malakopitoura mazi sou pou se kanw katalipseis sta gipeda sou me ntou..
kai oute idrwnoume..
Δεν το πήγα στο οπαδικό βλάξ αλλά όταν κάποιος χωρίς λόγο μόνο χαρακτηρίζει και βλάχους και μλκίες ε οι βλάχοι σε γαμάνε λοιπόν.Τόσο απλά.
Τί ακριβώς σημαίνει ήρθα τούμπα και το έπαιζα κυρία; Έφερα κόσμο αγορίνα μου στην τούμπα άπειρες φορές; ΕΦΕΡΑ. Την κερκίδα μου την έκανα; ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ. Άρα πώς ακριβώς δεν έκανα ακριβώς ότι κάνει ένας οπαδός για την ομάδα του; Έπρεπε δηλ να έχω στρατούς με μαχαίρια και ΑΚ και να στην πέφτω για να με σεβαστείς σαν οπαδό; Αν ναί αναθεώρησε στο κεφάλι σου τι σημαίνει οπαδός.Είσαι βλάκας; Όλοι οι οπαδοί όλων των ομάδων έχουν μειωθεί τούλ 80% σε όγκο απ το 2010 και μετά λές να μήν σκάμε τόσοι πολλοί τούμπα επειδή φοβόμαστε το πέσιμο; srsly? :malakia Πρόσεξε δεν λέω πουθενά ότι θα σε παίρναμε η ξερω γώ τι πάντως ΣΙΓΟΥΡΑ δεν υπήρχε περίπτωση να μήν σκάγαμε , όπως σκάμε παντού όταν μας δίνουν εισητήρια (τούλ μέχρι πρίν 1-2 χρόνια).Τι κάνετε κάθε χρόνο; Εκτός απο την μία φορά που ευθύνεται ο μπαγλαμάς πρόεδρός μας προφανέστατα πότε ξαναέκανες κατάληψη στα γιάνεννα; Ώπα λάθος να το θέσω αλλιώς. Πότε ήρθες πάνω απο 800 άτομα Την τελευταία 30ετία εκτός απ το συγκεκριμένο μάτς;

ΥΓ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ : Έχετε καταλάβει ότι δεν είμαστε πλέον εδώ μέσα 16 και 18 και 20 χρονών; Προσωπικά είμαι 31 και έχοντας δεί με τα μάτια μου πολλές φορές επεισόδια με οπαδούς αρκετών ομάδων στην ελλάδα , κυριολεκτικά απ τα 100 άτομα που "τις παίζουν" οι 80 είναι άτομα μέχρι 20 χρονών με μηδενική γνώση απο πολεμικές τέχνες είτε απο σωματοδομή γενικότερα . Εννοώ ωραίο το παραμυθάκι που παρουσιάζεται διαχρονικά αλλά κυριολεκτικά να το ξέρετε όλοι ότι ΚΑΝΕΙΣ δεν ΨΑΡΩΝΕΙ .Εκτός απο 5-10 μαχαιροβγάλτες κάθε ομάδας η συντριπτικότατη πλειοψηφία των ατόμων που τις παίζουν α) το "παίξιμο" είναι ανταλλαγή αντικειμένων σαν διανοητικά καθυστερημένα απ τα 3 μέτρα και ίσως κοπάνημα με κανα καδρόνι 20 άτομα σε έναν που θα μείνει πίσω.β) Η συντριπτική λοιπόν πλειοψηφία των ατόμων που ασχολούνται με αυτά κυριολεκτικά σε ένας με έναν άσχετο με χέρια (που απλά έχει γυμναστεί ή έχει κάνει πολεμική τέχνη 2 μήνες κυριολεκτικά)είναι 2 καλά μπουκέτα μακρύα απ την εντατική. Χαλαρώστε λοιπόν τα παπαράκια σας ξαναλέω γτ κανείς δεν ψαρώνει.


EDIT γιατί χρειάζεται : Η συντριπτική λοιπόν πλειοψηφία των ατόμων που ασχολούνταν** με αυτά μέχρι πρίν κάποιο καιρό , δήλ άτομα που άμα γίνει μανούρα θα χωθούν όχι για τους 30-40 εγκληματίες που έχουν μείνει απ την κάθε μεριά και είναι η ζωή τους αυτό.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 28 Ιαν 2021, 23:35

ο μεγαλυτερος ηλιθιος που εχει περασει ποτε,βαζει συνεχεια φατσουλες με γελακια για να αποδειξει οτι ειναι αστειος.. μαλιστα! Μεγαλος "μαγκας" πισω απο την οθονη λεει για μαναδες ,υποννοουμενα της πουτσας και αμα τον πετυχεις σε κανα τραπεζι θα αρχισει τα "ελα ρε αδερφε χαβαλες να γινεται"
Μαζεψε λιγακι το στομα σου ρε νουμερο γιατι μπορει να μη σε πετυχει ποτε κανενας και πουθενα,αλλα αμα εχεις ελαχιστη αξιοπρεπεια σαν αντρας και σαν ανθρωπος,τετοιες κωλομαγκιες ειναι για κατι φλωρακια με καυλωσπυρα και γυαλια σαν της Νανας Μουσχουρη
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Παρ 29 Ιαν 2021, 00:09

Lalise ap to trimpalo

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Παρ 29 Ιαν 2021, 00:48

Δεν μπορείς να μπεις σε κανένα διάλογο γιατί δεν έχεις τις στοιχειώδεις γνώσεις ,σβήστηκαν χρέη του Ολυμπιακού με την ρύθμιση και είναι καλό!!Αλλά οι τόκοι και τα πρόστιμα του ΠΑΟΚ με τον φωτογραφικό νομό του ΣΥΡΙΖΑ δεν σβήστηκαν...εξαυλωθηκαν και είναι σωστό!!!

Τα χρέη του Ολυμπιακού που ήταν για τον κάθε Ντέταρι είναι τρισκαταρατα και ας μην υπήρχαν ούτε τα στοιχειώδη δικαιολογητικά ακόμα και για την πώληση του στην Μπολόνια και αν αυτά τα χρήματα μπήκαν στα ταμεία του Ολυμπιακού ,ενώ τα χρέη του παοκ για τον κάθε τραχανοπλαγια που φόρεσε την φανελιτσα του νάνου παοκ είναι ευλογημένα!!
Δεν έχεις ιδέα για τα πράγματα που μιλάς...κουβέντες καφενείου μεταξύ λακερδας και τσίπουρου σε κάνα χωριό της Μακεδονίας.

Για τα χρέη της ΚΑΕ νάνος που ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ και ΧΑΡΙΣΤΗΚΑΝ γιατί δεν αρθρωνεις κουβέντα μικρή Λουλού;
ΛΑΓΟ του ΣΥΡΙΖΑ δεν το λέω εγώ όρθιο γελαδι ο ίδιος το δήλωσε!!
ΞΥΠΝΑ!!

Ο ίδιος είπε ότι ο Τσίπρας είναι ο Πούτιν ο ίδιος τον πέθανε στις πίπες.

Τώρα γλύφει Μητσοτάκη γιατί πάντα τέτοιοι είστε επαναστάτες του κώλου ,ΔΕΚΟ του βορρά που επιζητά μανιωδώς την αβάντα του κράτους και όταν δεν την έχει σκίζει την πασπαλισμένη με άχνη μπουγάτσας κυλότα της στον λευκό Πύργο......

ΜΟΝΟ όταν δεν ήμαστε και εμείς εκεί.

Ο ΣΥΡΙΖΑ σου έσβησε τα χρέη και σου έδωσε πρωτάθλημα η νδ σε έσωσε από υποβιβασμό,το ΠΑΣΟΚ σε κράταγε μια ζωή να μην διαλυθείς μέχρι και διάρκειας σου χάριζε.

Είσαι ηλίθιος στα γράφουμε στα ξαναγράφουμε και έρχεσαι ξανά με πιτσιλισμένα μούτρα σαν την χτεσινή κολονοσκοπηση.
Είναι βέβαιο σαν παοκτζης που είσαι πως κατά βάθος θέλεις απλά να ασχολούμαστε μαζί σου,και ας είσαι παθητικός από την ημέρα που γεννηθηκες μικρέ πουστρακο.

Άμα είχες αξιοπρέπεια σαμπως παοκ θα ήσουν;!

Θα σας περάσει ο βαζελος και ο Ρώσος ακόμα θα πληρώνει τον Παπαθεοδώρου για να αβανταρει την ομάδα της καρδιάς του και εσύ δέρνω ακομα θα τους διαβάζεις.

Κατά τα άλλα...δεν τους διαβάζεις αλλά παπαγαλιζεις ότι διαβάζεις από αυτούς,πανηλίθιε.

Θα έρχεσαι εδώ σαν όρθιο γελαδι που είσαι και θα ξεφτιλίζεσαι αναμασώντας τις βλακείες τους.
.....ΚΑΙ πάλι από την αρχή ξανά και ξανά...

Κου Κλουξ Κλαν....μα στα αλήθεια έγραψες τέτοιο πράγμα;;
Πόσα αυτογκόλ βάζεις κάθε φορά;;

Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει ποιος είναι πιο βλάκας εσύ η ο διπολικός αρλόνεζ.
Κάθε φορά ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΤΕ περισσότερο.

Είναι καταπληκτικό και αντικείμενο έρευνας όχι οπαδικής από την επιστημονική του πλευρά.

Τράβα λιγο στον άλλο της 4 να του κάνεις κήρυγμα για τις φυλετικές διαφορές και την ανεξιθρησκία .

Εξέφρασε τους τις απόψεις σου επί του θέματος σαλιάρη καφενόβιε και ΚΟΨΤΟΥ το γηπεδο και ύστερα έλα εδώ να σε ξαναχύσω στα μούτρα όρθιο γελαδι.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

dernw

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dernw » Παρ 29 Ιαν 2021, 00:56

παρτε και κανενα ρεπο ρε καραγκιοζηδες που καθεστε απο πανω απο τα πισι ολη μερα και πατατε ανανεωση μπας και γραψω
φατε κατι μαλακες οπαδους ντεμεκ..
αμα τσακωνεστε εσεις μαλακα εγω ειμαι ο αλαιν ντελον πουθεναδες ανασα δε παιρνετε απο τα εντερ

γιαννιωτη βλαχο σε λεω γιατι κανεις βλαχομαγκιες στη πολη σου σε αποστολες ενω στα εκτος εισαι κοτα λυρατη
εφερες κοσμο με την ανοχη μου.. και φταιμε εμεις που δε σας γαμαμε για να ερχεσαι εσυ ο πουθενας τωρα να μου λες οτι εφερες και κοσμο και το παιζεις και κονιορδος
και εισαι μεγαλο ταγαρι γιατι με βλεπεις να καθομαι να απανταω στους γαυρους, πεταγονται και οι κλασικοι δοσιλογοι τους τα ερπετα που περιμενουν στη γωνια για κατι τετοια και ερχεσαι και εσυ ο τελεμες και θιγεσαι..
ε αντε σαλτα και γαμησου ρε ψηλε

οσο για σενα μαλακα νο πασσαραν που ολη μερα εδω την βγαζεις ηρθα στο φορουμ, καθισα και σας διαβασα και καταλαβα τι κουμασι εισαι
ποσο μαιντανος εισαι εδω ολα αυτα τα χρονια
εγω για μαναδες δεν αναφερθηκα καν, ο δικος σου εχει θεματα με ρωσους και επιβεβαιωνει και το χουλιαμα του γαυροι νακιαμου αμερικανακια
κι αμα θες να μιλησουμε για αξιοπρεπεια
εδω δε ντρεπεται ο αλλος που μου εχει νικνειμ ΤΖΩΝΥ ΡΕΜΠΕΛ της κου κλουξ κλαν και θα ντραπω εγω;

στα του ματς στα αρχιδια μου, καλυτερη ομαδα εχει ο γαυρος το πηρε.. να σε πω τι δηλαδη;
αλλα για να φτασουμε σε αυτο το σημειο εχεις ριξει τονους προπαγανδας και συκοφαντιων γιατι εισαι πολυ λιγος για να με παιξεις στα ισα
καθε χρονο ειχαμε κλαψα, και του τσελσι και του σαββα
κι ολα αυτα για ενα χαμενο πρωταθλημα ρε.. που να ειχες να παρεις 35 χρονια; εσυ θα ειχες διαλυθει..

Άβαταρ μέλους
pasgiannina7
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: Σάβ 03 Σεπ 2011, 16:16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pasgiannina7 » Παρ 29 Ιαν 2021, 01:17

γιαννιωτη βλαχο σε λεω γιατι κανεις βλαχομαγκιες στη πολη σου σε αποστολες ενω στα εκτος εισαι κοτα λυρατη
εφερες κοσμο με την ανοχη μου.. και φταιμε εμεις που δε σας γαμαμε για να ερχεσαι εσυ ο πουθενας τωρα να μου λες οτι εφερες και κοσμο και το παιζεις και κονιορδος
και εισαι μεγαλο ταγαρι γιατι με βλεπεις να καθομαι να απανταω στους γαυρους, πεταγονται και οι κλασικοι δοσιλογοι τους τα ερπετα που περιμενουν στη γωνια για κατι τετοια και ερχεσαι και εσυ ο τελεμες και θιγεσαι..
ε αντε σαλτα και γαμησου ρε ψηλε

Ναί ρε μεγάλε αυτό λέω μίλα σαν άνθρωπος να λείπουν τα βλαχο το 2021 έλεος. Δεν καταλαβαίνω τι θέλεις; Προτιμάς λοιπόν να μήν ερχόμαστε; Θές να μας κόψεις τις μετακινήσεις;Μα έφερα κόσμο.Και είναι τιμή μου γιατί διαχρονικά είμαι μέσα στις ούτε 10 ομάδες στην ελλάδα που έχουν κόσμο.Βλαχομαγκιές θα γίνονται και γίνονται παντού δεν καταλαβαίνω τι μου λές; Και εσείς στην τούμπα και το 2012 αν θυμάμαι καλά μας κάνατε μαγκιές απο δίπλα χωρίς καμία πρόκληση και άλλη μια χρονιά φάγαμε καπνογόνο που ήρθε απ έξω .Άρα τί; Εγώ μπήκα στην συζήτηση γιατί πρέπει να σκέφτεστε μερικοί όταν μου βάζετε τον Π.Α.Σ. σαν να είναι διαχρονικό τσιράκι κάποιου ξέρω γω. Στην ελλάδα έτσι; Ενώ έχουμε δεί : ΟΦΗ,Πανιώνιο,ξάνθη,τρίπολη,ακράτητους,πλατανιάδες,κομπότηδες κλπ.

dernw

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dernw » Παρ 29 Ιαν 2021, 01:40

ειπα και εγω δε θα γραψει ο αλλος χαζος;
αφου με σειρα γραφουν και ηδη ειχε αργησει πολυ
μιλας για φωτογραφικη ρυθμιση επι Συριζα ενω σε λεω πως καμια σχεση δεν εχει ο Συριζα με αυτο και καμια ρυθμιση δε μου εκανε
πως θα μπορουσε να κανει αλλωστε οταν ειχαμε ΔΝΤ για επιτηρηση και μνημονια να τρεχουν
σου εγραψα πως ο νομος για τις προσαυξησεις εγινε απο το ΠΑΣΟΚ με τον γιωργακη για ολες τις εταιριες και οχι για τον ΠΑΟΚ και εσυ εκει τον χαβα σου.. με Σαμαρα δεν εγινε η πληρωμη που ηθελε ο Ρωσος γι αυτο και του τα επρηζε του Αντωνη.. και εγινε με Συριζα κι αυτο γιατι εσυ τα χαλασες με τον Τσιπρα αφου ο χοντρος ειναι κουμπαρος με τον κουλη και βρηκε την ευκαιρια ο Ρωσος και πληρωσε..
κι οπως ο ιδιος δηλωσε θα μπορουσαμε να κανουμε οτι εκαναν ολοι οι αλλοι και να φεσωσουμε ολους εσας τους ελληναραδες που φραγκο δεν ειδαμε απο τις ομαδες σας αλλα επιλεξαμε να πληρωσουμε.. εστω το πρωτογενες χρεος.. πληρωσε και εσυ και οι υπολοιποι ολα αυτα τα χρονια που βαλατε το δημοσιο μεσα και τα λεμε μετα..
εσυ ειδικα ομως που να καταλαβεις τι σε λεω αφου εισαι τερμα γκαζμας..
εδω πιστευεις πως για τα δεινα του ελληνικου ποδοσφαιρου ευθυνεται ενας τυπος που ηρθε τα τελευταια 10 χρονια και οχι η καρκινοομαδα σου που ειναι 40 χρονια μεσα στις λαμογιες
στα αρχιδια μου κιολας για το τι κανει ο ΡΠ και ο καθε ΡΠ και τι σχεσεις εχει για να προωθησει τα συμφεροντα του
παντως σαν τον δικο σας τον ΞΕΦΤΙΛΑ να βγαινει να λεει σε σας τα ταγαρια να ψηφισετε μια Χρυση Αυγη μια Νεα Δημοκρατια δεν υπηρξε..

με εδωσε λεει ο Συριζα πρωταθλημα οταν σε γαμησα μεσα εξω και το πηρα αηττητος με ξενους διαιτητες.. ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
με εσωσε ντεμεκ ο βλακας ο Κουλης σε μια στημενη υποθεση απο μια βαλτη επιτροπη που την εβαλε ο ΙΔΙΟΣ και ακομα συνεχιζει να χει το φερεφωνο σας τον Αυγενακη στην κυβερνηση μετα τα απανωτα κραξιματα που τρωει απο ΟΛΟΥΣ.

μιλας εσυ για πολιτικα; εγω μαλακα αμα παω στην 4α ανετα κραζω και φωναζω ο,τι μου γουσταρει..
πανε εσυ μαλακα στο τηγανι και πες Γαμω τον χοντρο ή ζητω η αναρχια να δουμε ποσα σκαλοπατακια θα μετρησεις.. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ που θα με μιλησεις εσυ για πολιτικα που εισαι η πρωτη κωλοομαδα που εχει ταυτισει πολιτικη με ποδοσφαιρο και ολοι ειστε εθνικια του κωλου.

με βαζεις και κατι φωτογραφιες για το μπουτσο να με πεις τι ρε μαλακα;
που δινουν μια μπλουζα σε αυτους που ανεβαινουν στη ΔΕΘ για να πουλησουν προλογο;
σαμπως ρε μαλακα ο Τσιπρας οταν ανεβαινει στη ΔΕΘ πανω δεν επαιρνε μπλουζα του Αρη; δε πηγαινε στο περιπτερο του;
ή τον Κουλη δε τον δινανε μπλουζα; τι σημαινει αυτο;
το ζητημα ειναι τι εχουν οι ιδιοι δηλωσει και ξερεις πολυ καλα τι εχουν δηλωσει βλακακο..

παρε μιας και σου αρεσουν οι φωτο
Εικόνα
Εικόνα

ΔΗΛΩΜΕΝΟΙ ΓΑΥΡΟΙ

οσο για τον τσιπρα για να σε προλαβω.. ΔΗΛΩΜΕΝΟΣ ΒΑΖΕΛΟΣ

Εικόνα

υγ: δε περιμενω ποτε να παραδεχτεις τιποτα γιατι εισαι απο εκεινους τους μαλακες που νομιζουν πως παντα εχουν δικιο γι αυτο και εισαι ξεφτιλισμενος γαυρος.. σε φτυνουν ολοι και νομιζεις πως βρεχει

dernw

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dernw » Παρ 29 Ιαν 2021, 02:14

pasgiannina7 έγραψε: Παρ 29 Ιαν 2021, 01:17
γιαννιωτη βλαχο σε λεω γιατι κανεις βλαχομαγκιες στη πολη σου σε αποστολες ενω στα εκτος εισαι κοτα λυρατη
εφερες κοσμο με την ανοχη μου.. και φταιμε εμεις που δε σας γαμαμε για να ερχεσαι εσυ ο πουθενας τωρα να μου λες οτι εφερες και κοσμο και το παιζεις και κονιορδος
και εισαι μεγαλο ταγαρι γιατι με βλεπεις να καθομαι να απανταω στους γαυρους, πεταγονται και οι κλασικοι δοσιλογοι τους τα ερπετα που περιμενουν στη γωνια για κατι τετοια και ερχεσαι και εσυ ο τελεμες και θιγεσαι..
ε αντε σαλτα και γαμησου ρε ψηλε

Ναί ρε μεγάλε αυτό λέω μίλα σαν άνθρωπος να λείπουν τα βλαχο το 2021 έλεος. Δεν καταλαβαίνω τι θέλεις; Προτιμάς λοιπόν να μήν ερχόμαστε; Θές να μας κόψεις τις μετακινήσεις;Μα έφερα κόσμο.Και είναι τιμή μου γιατί διαχρονικά είμαι μέσα στις ούτε 10 ομάδες στην ελλάδα που έχουν κόσμο.Βλαχομαγκιές θα γίνονται και γίνονται παντού δεν καταλαβαίνω τι μου λές; Και εσείς στην τούμπα και το 2012 αν θυμάμαι καλά μας κάνατε μαγκιές απο δίπλα χωρίς καμία πρόκληση και άλλη μια χρονιά φάγαμε καπνογόνο που ήρθε απ έξω .Άρα τί; Εγώ μπήκα στην συζήτηση γιατί πρέπει να σκέφτεστε μερικοί όταν μου βάζετε τον Π.Α.Σ. σαν να είναι διαχρονικό τσιράκι κάποιου ξέρω γω. Στην ελλάδα έτσι; Ενώ έχουμε δεί : ΟΦΗ,Πανιώνιο,ξάνθη,τρίπολη,ακράτητους,πλατανιάδες,κομπότηδες κλπ.
καλα σου ειπα εγω να μην ερχεσαι; σου ειπα οτι ερχεσαι στο χαλαρο και μου το παιζεις λες και εκανες κατι ενω ξες πολυ καλα πως ερχοσουν με καλοπιασιματα και φιλιες.. και τα ιδια κανατε και στα ερπετα..
εσυ ησουν αυτος που ενω ηρθες μετα δεν εδινες εισιτηρια..
εμεις μια ζωη βγαιναμε και λεγαμε μετακινησεις παντου και για ολους και οχι αλα καρτ σε ορισμενους..
οπως καποτε σε ξανθες ο πανοπουλος εβαζε εισιτηριο 50 ευρω σε μας ενω αλλοι πηγαινανε με αλλες τιμες.
και οι βλαχομαγκιες εγιναν στην αποστολη γι αυτο επεσε κραξιμο.
οσο για το τσιρακια ε ναι ρε φιλε.. τσιρακια ησουν και εσυ και ολοι.. και οταν λεω εσυ δεν λεω εσυ σαν οπαδος αλλα σαν διοικηση αλλα εσυ εφαγες το τυρακι και θιχτηκες ξερω γω
οταν ο γαυρος κατεχει ο,τι κινειται και αναπνεει λογικο και επομενο ειναι να παει η διοικηση σου με αυτη που θα της πουλησει καλυτερη εκδουλευση
και για την ομαδα μου στη περιοδο μπατατουδη-γουμενου που ειχα εγκαθετους εντεταλμενους ψηφιζαν γαυρο στις συνελευσεις γιατι ηταν βαλτοι και υποδουλοι.. τωρα που ανεβηκα οικονομικα ο χοντρος εχει ζοριστει και δε μπορει να αποδεχτει πως κι αλλος μπορει να παρει κατι απο την πιτα.. οπως τα ιδια γινοταν και με βαζελο - πατερα.. τα ιδια και με αεκ - τιγρη

αλλα και παλι εγω τον ΡΠ οσο και να τον γραφω στα παπαρια μου ποτε δε τον ακουσα να δηλωνει ουτε σα πρακτικη να θελει να καταστρεψει το αντιπαλο οικονομικο του δεος γαυρο.. αντ' αυτου ο χοντρος ριχνει λασπη και προσπαθει να με καταστρεψει με υπουλες μεθοδους μια με την ντεμεκ πολυιδιοκτησια και μια με τη ντεμεκ δωροδοκια.. ολα τα μιντια ειναι κατεχομενα απο τον χοντρο και απο το πρωι ως το βραδυ παιζουν προπαγανδα κατα του ΠΑΟΚ.. ειδαμε και πριν που ημασταν φτωχοι συγγενεις ποσο τελειο ελληνικο πρωταθλημα ειχαμε

να καταστραφουμε εμεις που θελει ο χοντρος για δικους του μπιζνερικους λογους να φυγει ο ρπ τελειως για να καθεται αυτος να παιρνει το πρωταθλημα απο το σεπτεμβριο και ολα μελι γαλα.. και μετα ερχονται οι θεοχαζοι οι γαυροι και αβανταρουν τετοιες πρακτικες..
αντι να επιδιωκουν δυνατους αντιπαλους για να αναγκαζεται ο χοντρος να ριχνει φραγκο να παιρνει παικτες αντιθετως θελουν να μην υπαρχει κανεις να τους κοντραρει.. για να χουν να λενε 46 56 66..
γι αυτο λεω γαυρος σημαινει κομπλεξ.. αλλα που να το κατανοησουν τα ταγαρια εδω περα..

χανουν πρωταθλημα και το ριχνουν στις πρεσπες, στο κλιμα, στον αναδρομο Ερμη.. αντι να κραξουν την διοικηση που τους ειχε τον απιθανο Οσκαρ για προπονητη και κατι σαπακια για παικτες σε σχεση με την τοτε ομαδα μου..

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 29 Ιαν 2021, 09:32

πάρε και κανένα ρεπο ρε καραγκιοζη που κάθεσαι απο πάνω απο τα πισι ολη μέρα και πατάς ανανέωση μπας και γράψω
φάτε κάτι μαλάκες οπαδους ντεμεκ..
αμα τσακώνεσαι εσύ μαλάκα εγω ειμαι ο αλαιν ντελον πουθεναλά ανάσα δεν παίρνεις απο τα έντερ
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 169 επισκέπτες