ΟΦΗ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
acab6

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από acab6 » Δευ 05 Σεπ 2011, 17:05

Εγω το κραταω το στοματακι μου και δε μιλαω. Δεν αξιζει ρε να αναλωθουμε να κρωζουμε γενικα τους οφητζιδες πιστευω. Σκηνικο 30 ατομων ηταν.Ξερεις οτι παιζει μια αντιπαθεια μεταξυ των ομαδων μας. Αλλα αυτη τη στιγμη το τελευταιο που με νοιαζει ειναι να κραξω το κατα ποσο μη παντελονατοι κλπ ειναι. Απλα μας ριξανε ταφοπλακα στο κεφαλι ολων μας. Μια κουβεντα εχω να πω. Να χαιρονται τους συν-οπαδους τους... Ολο το ελληνικο οπαδικο κινημα σας ευχαριστει για το θανατο ενως παιδιου 20 ετων καθως και για μια ακομα χοντρη ταφοπλακα για το οπαδικο κινημα στη χωρα.

Οταν ακους "θανατος 20 χρονου απο ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ". Δεν υπαρχει κανενα σχολιο να μπορει να περιγραψει την αηδια που νοιωθω εγω και ο καθενας.

anti-pok
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Παρ 24 Δεκ 2010, 08:49
Has thanked: 6 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από anti-pok » Δευ 05 Σεπ 2011, 17:55

kaltsone έγραψε:mpourdelo elliniko podosfairo mpourdelo elliniki opadikh skhnh

Άβαταρ μέλους
Panathinaikos13
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 14:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Panathinaikos13 » Δευ 05 Σεπ 2011, 17:56

kai egw pou pisteua oti oi kritikoi eixan pantelonia...eliwsan kai se autous

cozanostra13
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 20:30
Has thanked: 87 times
Been thanked: 46 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από cozanostra13 » Δευ 05 Σεπ 2011, 17:59

den xero ti paixitke to palikari itan ontos panathinaikos den nomizo omos oti isimploki egine gia pao kai ofi.kai den theoro oloys toys ofitzides mounia epeidi kapoioi einai katestrammenoi alla an esi poy maxairoses to palikaraki nomizeis oti exeis arxdia e tote ante gamisou.

azaxsyndrom

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από azaxsyndrom » Δευ 05 Σεπ 2011, 18:17

Den exei na kanei me omades pote tha to katalavete ayto. prin liges meres panathinaikos maxairwse diko mas sto sterno...perase sto ntoukou epeidh apla den pethane...thymamai kai ta dika mas prin protreksete na peite ta dika sas...me megisth teleytaia kseftila to kalaznikov

oso kai na mhn to paradexomaste h poustia vasilevei kai emeis edw metrame nikes...se ligo tha metrame nekrous

mono peristeri
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 14:43
Has thanked: 79 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από mono peristeri » Δευ 05 Σεπ 2011, 18:30

re paides mnh to zalizoume to thema...sta kaminia einai oloi ofitzides,to skiniko egine me alikarnasiwtes pou exoun kontra oi ofitzides sthn fash mpikan k panathinaikoi k to kako egine.....oi kritikoi einai leventes san laos den mporeis na tous krineis gia 30 malakes!h malakia einai pws h arwsteia ayth perase k sthn eparxia.......

acab6

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από acab6 » Δευ 05 Σεπ 2011, 19:04

Μα αυτο λεμε οι περισσοτεροι. Συμπλοκη με 30 ατομα ηταν. Αλλα οπως και να εχει το παληκαρι εφυγε... Μαλακες παιζουνε σε καθε ομαδα, παιζουνε και σε πολιτικοποιημενους χωρους και παντου. Ο μαλακας ειναι παγκοσμιο φαινομενο. Ειναι λαθος να καταδικασει κανεις το λαο του οφη. Εγω αλλο εχω στο πισω μερος του μυαλου μου. Παναθηναικος σε συμπλοκη ακυρη, μαχαιρομενος και νεκρος.
Ισως μαθουμε οτι επαιζε και βεντετα. Γενικα σε καποια μερη οπως η κρητη τη βεντετα τη κρατανε ακομα. Αν δε ξερουμε το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να το βουλωσουμε και να μαθουμε. Και για μενα θα ηταν η καλυτερη ευκαιρια να βγαλω χολη στον κοσμο του οφη σαν αντιπαλος, μα δε το εκανα. Αλλα ακους σκηνικο 3.30 το ξημερωμα μεταξυ 30 ατομων... Πολυ χαζο μου ακουγεται ρε μαγκες ο οφη ανετα κουβαλαγε μονο απ τη μερια του 50 μαχημια ετοιμα για πεσιμο, και ακουμε 30 συνολο... Αραχτε κατι μαλακια παιζει απο πισω.

Άβαταρ μέλους
ofara-4
Δημοσιεύσεις: 3050
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 19:07
Has thanked: 43 times
Been thanked: 1 time

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ofara-4 » Δευ 05 Σεπ 2011, 19:21

Από ότι έμαθα εγώ δεν ήταν οπαδικό το σκηνικό.... Αλικαρνασσότες (κυρίως) με Καμινιότες ήταν, απλώς επειδή οι Καμινιότες είναι όλοι ΟΦΗτζήδες και έγινε ότι έγινε κοντά στο Γεντί Κουλέ το ονόμασαν οι δημοσιογράφοι σκηνικό μεταξύ ΟΦΗτζήδων και βάζελων.

Αυτά έχω μάθει μέχρι τώρα αλλά επειδή η κατάσταση είναι περίεργη εδώ κάτω δεν έχω επιβεβαιώσει αν όντως έτσι έγιναν τα πράγματα....
Στο Γεντί μέσα θα 'μαι μια ζωή ισοβίτης.....

Άβαταρ μέλους
Panathinaikos13
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 14:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Panathinaikos13 » Δευ 05 Σεπ 2011, 19:28

azaxsyndrom έγραψε:Den exei na kanei me omades pote tha to katalavete ayto. prin liges meres panathinaikos maxairwse diko mas sto sterno...perase sto ntoukou epeidh apla den pethane...thymamai kai ta dika mas prin protreksete na peite ta dika sas...me megisth teleytaia kseftila to kalaznikov

oso kai na mhn to paradexomaste h poustia vasilevei kai emeis edw metrame nikes...se ligo tha metrame nekrous
den dikaiologisame tipota gia ta dika mas..skata se olous mas etsi pou exei ginei i fasi

Άβαταρ μέλους
baxalakias 7
Δημοσιεύσεις: 526
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 01:17
Has thanked: 98 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από baxalakias 7 » Δευ 05 Σεπ 2011, 19:36

εδειξε στις ειδησεις 1 οφητζη να λεει οτι επειδη ξυλοκοπησαν τη 13 την περασμενη βδομαδα...αυτοι μαζεψαν γαυρους,βαζελους κ χανουμια...κ εσκασαν κ απο αθηνα...κ εγινε οτι εγινε.... :roll:
OLYMPIAKOS FANATICS.
OLD SCHOOL HOOLIGANS.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης